Манипулатори били, агресори били...Не, просто всеки по различен начин се вписва с реалността и понякога е трудно да бъдат разбрани.
На мен ми е пределно ясно, че действията на хората отразяват културата им на общуване, възпитанието, националния манталитет сред други неща и не съм се впечатлила ни най-малко, не се притеснявайте, бях на път просто, затова отговарям сега. Колко да се впечатля от коментар на потребителка, която не си е направила труда да прочете за какво е темата (HSP) и си позволява да раздава лични квалификации пасивен агресор без да може да защити мнението си. Не смея вече просто да попитам какво отличава "кофти характера" от свръхчуствителността, защото се опасявам, че отново няма да знаят какво да отговорят и ще изляза с някоя психиатрична диагноза вече!