Избор на столче за кола - 5

  • 48 813
  • 605
# 600
Нашето е наследено от роднинско детенце, не е някаква скъпа марка, беше и удобно, но вече ми изглежда, че и е тясно. Ще ви следя, защото скоро ще трябва да го сменим с ново, особено, ако решим да я водим на море. Да уточня, че малката е на година и два месеца и до сега не сме пътували на далечни разстояния.
Виж целия пост
# 601
Може ли мнение за столче за кола което да е без izofix и да може да св монтира и в посока на движението и обратно.
Виж целия пост
# 602
Може ли мнение за столче за кола което да е без izofix и да може да св монтира и в посока на движението и обратно.
Не виждам как ще се монтира в посока на движението без изофикс, а само с колани.
Виж целия пост
# 603
Търсим си ново столче за кола, с изофикс, да не е прекалено скъп и да е с краш тестове.
Какви бихте препоръчали?
Виж целия пост
# 604
Търсим си ново столче за кола, с изофикс, да не е прекалено скъп и да е с краш тестове.
Какви бихте препоръчали?
Зависи колко е голямо детето. Малката ми е със Cybex Sirona S i size, каката ми е със Cybex Solution G i fix.
Виж целия пост
# 605
11 месеца ще прави, 75 см.
Извинявам се, че не допълних.
Joie i spin 360 с вградена база ли е?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия