Бързи здравословни въпроси и отговори – 41

  • 38 800
  • 744
# 495
Поне 10 лв. е таксата за заверка на здравна книжка от ЛЛ. Не е 2.90.
Виж целия пост
# 496
Вземаш си контейнерче за фекална проба и с тази проба отиваш в лабораторията.След като ти излезе резултата (на следващия ден)отиваш да ти презаверят книжката(при личен и ли служебен лекар).Ако отдавна не си презаверявала може и да ти направят манту.Таксите са различни.Вземали са ми и по 20 лв или нищо.
Виж целия пост
# 497
Единствено фекална проба изследват, това ли е?
Виж целия пост
# 498
Аз два пъти го ползвах. Според УНГ алергичен ринит имам.
Полза от Назонекс- 0.
И с Алергодил и разните му там таблетки е същата работа.
писала съм и друг път за гилой. Аз го пиех 2*2 за 3 месеца. Почивка и пак.
Не лекува но при мен спира алергичната кашлица от млечни и задна хрема.
https://ayurvedicabg.com/product/%d0%b3%d0%b8%d0%bb%d0%be%d0%b9/
Действа а натрупване.
Виж целия пост
# 499
Единствено фекална проба изследват, това ли е?

С една клечка с тампон е пробата, не в контейнер да носиш количество.
За чревни паразити.
Виж целия пост
# 500
Аа, благодаря! Защото чух от познати, че са си носили ако в контейнерче 😅
Виж целия пост
# 501
Не, за ЗК не е така. Носили са за други изследвания.
Виж целия пост
# 502
Здравейте, извинявам се, че така нахлувам в темата, но имам въпрос.
2 години пих антидепресанти, бях с паник атаки и депресия, към днешна дата съм ок. Но от сутринта имам прескачане на сърцето буквално през 5-10 удара, чувствам се доста зле, отделно имам нещо като лек задух. Въпросът ми е - трябва ли да се притеснявам и да посещавам спешното, или ще мине? Пия конкор заради проблем с учестен пулс. Благодаря!
Вмятам, че днес ми дойде цикълът.
Виж целия пост
# 503
Единствено фекална проба изследват, това ли е?

С една клечка с тампон е пробата, не в контейнер да носиш количество.
За чревни паразити.
Е то не е нужно да пълниш цялото контейнерен.Има си накрайник на капачката да гребнеш малко.
Виж целия пост
# 504
Чак пък спешното. Смучи валидол. Преди цикъл е нормално да има аритмия.
Виж целия пост
# 505
Чак пък спешното. Смучи валидол. Преди цикъл е нормално да има аритмия.

Случвало се е е да имам прескачания но 2-3 например за деня. Винаги преди цикъл, но сега съм в цикъл и е нетърпимо, буквално на всеки 2-3 удара един прескача… затова се притесних.
Виж целия пост
# 506
Купи си по-силен магнезий. Аз бях с много прескачания, с Диаспорал Директ 400 се оправих.
Виж целия пост
# 507
Купи си по-силен магнезий. Аз бях с много прескачания, с Диаспорал Директ 400 се оправих.

Благодаря! Пих магнезии, но вероятно трябва с натрупване. Чух се с личната, вика ме утре за консултация.
Виж целия пост
# 508
То и аз съм пила всякакви видове, но този много бързо ми пресече проблема.
Виж целия пост
# 509
То и аз съм пила всякакви видове, но този много бързо ми пресече проблема.

А след колко дни горе-долу магнезият оказа влияние, понеже вече ми е нетърпимо, буквално на всяко вдишване усещам прескачане, егати чудото. Чак главата ме боли и стяга.. ☹
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия