Кандидатстване с рисуване след 7 клас - тема 10

  • 43 048
  • 756
# 450
Извинявам се на всички, които са се почувствали лично засегнати от поста ми, не точно това имах предвид ...
Да не съм фен на университета, макар да бях приета в него и макар най - уникалният професор някога да работеше там. Познавам част от преподавателите и все пак, мнението ми е изградено на субективно усещане! Без ни най - малкото намеренеие да засегна когото и да било!
Виж целия пост
# 451
Е, нормално е хората да имат различно мнение, така че няма място за засягане.
Няма за какво да се извиняваш.
Виж целия пост
# 452
Ще съм благодарна, ако някой с учещо дете вече в НПГПФ сподели дали 8ми клас започват 1ви срок първа смяна. Ако предположим, че има някаква традиция, която си се спазва като в повечето гимназии на двусменен режим.
Знам, че ще има предварителна РС преди 15.09., но се опитваме да планираме някои извънкласни занимания и колкото по-рано се ориентираме, по-добре ще е... Бих се радвала, ако споделите и кога е била РС в последните 1-2 години - пак за ориентир. При записването ми казаха 4-12.09., а все ми се иска да не е преди 6.09. Някак ми се струва, че е много отпускарски сезон все още. То и ние се колебаем дали да предприемем нещо.

Дали ще има някакви последни размествания покрай 4то класиране? Имаше места в 51во профил ИИ и в Райнов. Може и да дръпнат някое дете от гимназиите към МК?
Виж целия пост
# 453
Преди две години РС беше на 7 септември. Следете сайта редовно, защото съобщението за срещата може да бъде публикувано 1-2 дни преди нейното провеждане.
Обикновено 8.клас са първа смяна през първия срок. Постоянната програма се бави   около месец след началото на учебната година и учат с временна такава. Имат университетски преподаватели по определени предмети и се съобразяват с техния график, поради което се получава това забавяне. Дневникът е Админ плюс, но е възможно тази година да има промяна, защото МОН май въвеждат някакъв единен електронен дневник.
Виж целия пост
# 454
Jiema, да, ще бъдат първа смяна първия срок и ще започват от 7:45. И ние сме така с родителската среща. Силно се надявам да е към 11-12 септ. най-рано чак, но ако е по-рано ще тичаме от морето! Smiley
Виж целия пост
# 455
Привет на всички! Честито на всички приети деца!
Да попитам - има ли от тук някой приет в  51 СУ ? Търсих само тема за 51-во, но не намерих... Дъщеря ми е приета в ИИ+АЕ и ми се иска да направим "свръзки" родители..деца... Благодаря предварително! 
Виж целия пост
# 456
Благодаря на всички, които по-рано се включиха с инфо за НПГПФ.
Преди две години РС беше на 7 септември. Следете сайта редовно, защото съобщението за срещата може да бъде публикувано 1-2 дни преди нейното провеждане.
Ето че и тази година ще е на 7.09. , но да ги похвалим, че съобщението е вече от днес на сайта. Simple Smile Радвам се, че наближава и ще имаме повече информация вече. Списъкът с учебници е все още миналогодишният и аз не смея нищо да купувам. Предполагам, че може да има промени. Има ли някаква традиция за класните ръководители- дали ги поемат от 8ми до 12 клас едни и същи?
Виж целия пост
# 457
Ех, че ми е хубаво да ти “ чуя “гласчето , Jiema.

Темата замлъкна, но сега началото на учебната година се надавам да я пораздвижи.
Виж целия пост
# 458
Продаването на учебници в Училищния подфорум не е резрешено.
Виж целия пост
# 459
Ей, много неподходяща дата са избрали, а за часа да не говорим. Масово хората почиват тогава, ние - също. Мислех да пратя сина ми, но и той ще се озори с ранния час, че е на работа до 16.30 в другия край на София. Какво толкова пречеше да е след 10.09., със сигурност повече семейства щяха да са си в София.
Виж целия пост
# 460
И нас ни няма в БГ и няма кой да помоля да отиде дори... Моля, многоооо моля, ако някой отиде на РС в НПГПФ да ми снима какво е записвал или да ми драсне ако има важна информация на лично.
Виж целия пост
# 461
И аз отвреме- навреме отварям сайта на НГПИ, но засега няма никаква информация нито за РС, нито за учебници. А много ми се иска да го подготвя преди началото на учебната година, че после  ще трябва да издирвам материалите за специалните предмети.
Виж целия пост
# 462
В Приложното родителската я правят около 15 септември, учебниците предполагам ще се появят другата седмица.
Виж целия пост
# 463
Благодаря на всички, които по-рано се включиха с инфо за НПГПФ.
Преди две години РС беше на 7 септември. Следете сайта редовно, защото съобщението за срещата може да бъде публикувано 1-2 дни преди нейното провеждане.
Ето че и тази година ще е на 7.09. , но да ги похвалим, че съобщението е вече от днес на сайта. Simple Smile Радвам се, че наближава и ще имаме повече информация вече. Списъкът с учебници е все още миналогодишният и аз не смея нищо да купувам. Предполагам, че може да има промени. Има ли някаква традиция за класните ръководители- дали ги поемат от 8ми до 12 клас едни и същи?
Обичайно класните ръководители водят класовете до завършването, но има и случаи, при които ги сменят, ако нещо в дадения клас не върви. На родителската среща ще дадат инфо за учебниците и дори има възможност да си поръчате целия комплект за осми клас направо през училището. Така беше при нас.
Виж целия пост
# 464
Момичета, дали някой има миналогодишните, или по-миналогодишните оценки от изпита в НУИИ? Изобщо предните години, без значение, кои точно.
Искам да се ориентирам в оценяването и ще съм много благодарна ако някой има инфо Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия