Мама без търпение е вече да си гушне ФЕВРУАРСКОТО човече!

  • 13 171
  • 306
# 120
Честито Аним ! bouquet Браво на силната принцеса Петя и на силната мама!Да ви е жива и здрава  и мнооооого да ви радва!  Heart Eyes
Сега ви оставяме да се опознавате , че после да питаме за това - Peaceонова!
Виж целия пост
# 121
Anim, страхотна новина (най-вече, че сте си вкъщи и сте добре)  smile3541!! Това дава кураж на всички ни, но най-вече на Галето , че скоро ще си гушка Янислава. newsm51

Оф, забравих поздравленията: Anim, честито ти малко съкровище Петя!   Hands Clap Дано ти носи много радост и обич!  lovekiss

Ей, мацки, почна се  newsm32 newsm32 newsm32 -- заваляха бебчета и във февруарската тема... #Crazy

Пу-пу, да са ни живи и здрави мъниците!!
Виж целия пост
# 122
Ех момичета , ето го и нашия първи МЪЖ smile3525
                 ДНЕС NINА_J e РОДИЛА МОМЧЕНЦЕ, ВИКТОР, 3200 И  50 СМ ДЪЛГО! smile3501
Каза , че току що е излязла от реанимация и , че за сега всичко било наред! Дано да е така до края и да им е жив и здрав!!! newsm17
Виж целия пост
# 123
Ах как се радвам , че всичко с Нина е наред, да и е жив и здрав синът Simple Smile А за смелата мама -   bouquet
Виж целия пост
# 124
Току що и аз говорих с Нина, каза че след малко ще я свалят в стаята, че се е пооствестила, но още не си чувства краката от опойката  Wink
Да и е жив и здрав сина, да я слуша и радва много   bouquet
Успех на следващите, аз да кажа че редовно ви чета, как сте с отчета, че след 1-2 месеца сме ние
  Wink
Виж целия пост
# 125
Лелееееее, страхотно!

Да ни е жив и здрав първия голям малък мъжага Виктор!!  newsm30 И много да слушка и да папка... Mr. Green

И да е честит на мама Нина, която доста се притесняваше!!  smile3501 smile3525
Виж целия пост
# 126
 Аним-4естита ти рожба!Да ти е жива и здрава  bouquetГушни принцесата и от мен Hug                                                                                                                                                  Nina_J-много се радвам,4е вси4ко е минало добре!4естито ти син4е,да ти е здраво и усмихнато бе4ето Hug                                                                                                                                               Много хубави новини днес Party!
Виж целия пост
# 127
Браво на Нинка.. да и е жив и здрав Бебе Виктор, а на нея бързо възстановяване!
Честито и на Аним.. да е жива, здрава, послушна и спокойна бебе Петя!
Виж целия пост
# 128
Ех,днес вярно е мноооо готин ден.Да са честити малките душички на Аним и Нинчето-желая много здраве и всичко най!Д ано Нинчето е спокойна вече.
Виж целия пост
# 129
Нина честито и от мен ех как се радвам досега четох януарките и тайно има завиждах как по няколко бебета  се излюпват наден ето че и при нас почнаха   Hug
да ти е жив и здрав юнака и много късмет му пожелавам а на теб скорошно възстановяване и на отчет тука  като ви изпишат Simple Smile)))
Виж целия пост
# 130
Страхотна новина Simple Smile
да е жив и здрав Виктор и да носи много радост на мама Нинка и много да я слушка Hug.
Момичета утре кой ще идва на лекцията. аз ще съм там Peace
Виж целия пост
# 131
Честита малка принцеса на Anim. Да вие жива и здрава и да ви радва.
Да е честит и малкият голям Вики на Nina_j.
Ето че и нашите февруарчета започнаха вече да ни радват. Дано всичко с всички да е наред до края.
Виж целия пост
# 132
Супер! Simple Smile
Първата ни страничка се пълни с бебоци!
Да са живи и здрави Петя и Виктор и много да слушкат мама! Simple Smile
Виж целия пост
# 133
Ихаааа за 2 часа ме нямаше и си имаме бебчета. smile3521
Да са живи и здрави Петя и Виктор, да са кротички, бързо да растат и да радват мама и тати и цялата рода.
На мамите - бързо възстановяване от раждането и чакаме разказ как е минало. Hug
Виж целия пост
# 134
wish, ти си много бърза Simple Smile
всичко си добавила, даже щъркелчето си ми сменила, благодаря за което  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия