Мама без търпение е вече да си гушне ФЕВРУАРСКОТО човече!

  • 13 171
  • 306
# 135
Едно голямо честито на новите мами, nina_j и anim.
Да са ви живи и здрави бебоците момичета, а татковците много да помагат  Sunglasses
Виж целия пост
# 136
Честито на Нина и Аним
да са ви живи и здрави бебетата и много много да ви радват,
а на вас скорошно възстановяване  bouquet
Виж целия пост
# 137
Честито мамчета   bouquet   bouquet   bouquet , да са ви живи и здрави бебчовците!  Hug
Пу номер 2 за училището утре.
Виж целия пост
# 138
        Здравейте майчета Simple Smile,
   
    днешният ден определено ни зарадва всички, както с хубавото слънце, което цял ден грее, така и с още две малки слънцица който ще топлят сърцата на всички около тях.   

    Честито и от мен на мама Аним newsm51 малката Петя и мама Нина  smile3525 малкия Виктор да са живи и здрави малките мишлета, много да ви радват, слушат  да ви носят много щастие и много любов. А на мамите пожелавам бързо възтановяване.
Виж целия пост
# 139
ехееее какво става тук - наистина валят бебета  smile3501

На двете мами Аним и Нина - едно голямо ЧЕСТИТО  newsm51Да са ви живи и здрави бебоците и много да се смеете покрай тях !

Много ме зарадва, че бебока на Нина се казва Виктор - и аз съм избрала това име за моя бебо  newsm10
Виж целия пост
# 140
Честито на Нина и Амин.
Много се радвам за вас.
Чакаме повече новини от вас и снимки разбирасе.
Виж целия пост
# 141
ЧЕСТИТО НА АНИМ И НИНКА!!! ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ БЕБЧЕТАТА И МНОГО ДА ВИ РАДВАТ!
Виж целия пост
# 142

Честито на Аним и Нина! Да са ви живи и здрави бебенцата и само радост да ви носят!!


Виж целия пост
# 143
Супер!!! Честито и на двете мами smile3501 Да за живи и здрави и Петя и Виктор и мамите бързо да се съвземат. Като четох за бебоците и очите ми се насълзиха от радост, много такова мило ми стана. Вече нямам търпение да си гушна бебчо.Ще се моля при всички ни дa мине по вода и всичко да е наред. Praynig Praynig Един прекрасен завършек на един слънчев ден. newsm51
Аз утре съм на преглед да видя бебчо как е и после до болницата да видя стаята и малко още покупки.
hrisito гледах покупките за бебчето много ми хареса количката!
Веселите коремчета и те са много сладки Hug
Виж целия пост
# 144
И аз днес бях на преглед!В 36 седм.съм а беба е с две седмици напред :flutter:2кг и 900 гр.Термина ми е 23 .02. но понеже  ще е секцио доки го планира за 15.02.А днес като видя беба,каза 4е май ще се ражда по-рано от 15!Изписа ми Магне тъй като много ме боли опашката ,срамната кост и пръстите на ръцете!А и ланугото на беба ве4е е опадало и плува на парцали в амниоти4ната те4ност(което ако не се лъжа се нари4а верникс)което зна4и  4е беборана е по4ти готова да се появи на бял свят Confused!Каза,4е можела да тръгне и първата седмица от февруари ooooh!Така 4е аз си оставям в леглото две седмици,ще си пия Магне,и ще стискам палци да я задържа още малко!4е с тия предродилни контракции...се притеснявам!Незнам дали на друга от вас и се е слу4ило,но при мен....пръстите на ръцете ми са като трикольор-4ервено,бяло,4ервено SickДоки каза,4е било нормално....и 2 дни след като родя ще се оправя Laughing!Моята беба е много активна,особенно ве4ер ShockedНе ме оставя да спя Sad  !            Хубава и спокойна ве4ер ви пожелавам моми4ета!  bouquet
Виж целия пост
# 145
Честито на Нина и Аним   bouquet
да са ви живи и здрави бебчетата и много много да ви радват Laughing
Не съм писала отдавна, но тези дни все не ми стигат сили да седна пред компютъра.
Ама и вие доста сте изписали, но прочетох всичко  Wink
Виждам, че сте засегнали темата за контракциите, аз вече около седмица имам такива. Болезнени са като при цикъл, но не се сгъстяват във времето, нито стават по силни. Неприятното е, че ме мъчат доста продължително  Sad В петък бях на консултация и щом споделих с док, той ми каза да пия магнезий, след което реши да ме прегледа за всеки случай и ...познайте...3см разкритие  Shocked При това положение реши, че не трябва да пия магнезий, защото явно бебо е решил, че вече му е време да излиза. Милия ми така се стресна, че още същия ден излезе отпуска да не зараждам  Wink , но времето си минава, аз си имам контракции и разкритие, но още нищо...
Утре не ме чакайте на училището, ако има новини ще свиркам  Wink
Успех на всички и се усмихвайте  Grinning
Виж целия пост
# 146
честито на новите мами,
от все сърце им пожелавам голямо щастие с малките бебоци.
Да са им живи и здрави.
 newsm51
Виж целия пост
# 147
добро утро, аз вчера бях на лекар да му се жалвам за контракции и затова че бебето не рита, ама като легнах за тонове то поне 10 пъти изрита накрайника та доктора може да ме е помислил за някоя параноичка Simple Smile
Иначе не искаше да ме преглежда щотот не било хубаво много често а тоновете бяха перфектни и се разбрахме за петък ако не родя до тогава.
за контракциите каза че е нормално все пак имам една седмица до термин и матката ми се подготвя, каза абсолютно нищо да не пия  Peace
Подуват ли ви се краката, нямам предвид отоци или албумин, значи сутрин ставам и крака си ми е нормален глезена е тънък вечер като си лягам са като буренца а никъде не ходя не мога да си обуя ботите даже имам чувство че и ходилото ми е надута, верно че ям и доста кисело и солено де може би трябва да го спра, ама това оправя ли се като родим или продължаваме да задържаме вода ?
Виж целия пост
# 148
     Добро утро и от мен Simple Smile

Joya спокойно след като родиш отоците спадат, е не веднага, но след няколко дни Simple Smile така , че не се притеснявай.
Слънчев, успешен и спокоен ден желая на всички Ви, мили мами Simple Smile
Виж целия пост
# 149
Аз за сега не съм се подувала, даже още си нося халката на пръста. Майка като ме види и ми се кара, защото нейната са я рязали от такъв оток, когато е била бременна с мен ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия