Мама без търпение е вече да си гушне ФЕВРУАРСКОТО човече!

  • 13 171
  • 306
# 270
joya при  теб момента за срещата с малкото човече май е дошъл.Стискам палци всичко да мине по възможно най-безболезния начин и скоро да гушкаш сладкото си съкровище  Praynig
Виж целия пост
# 271
joya, съвсем скоро ще гушкаш бебчо, май!  Стискам палци раждането да мине нормално!
  bouquet
Виж целия пост
# 272
Леле, joya, моментът май е настъпил  Simple Smile Така се вълнувам, стискам палци  Hug
Виж целия пост
# 273
Joya ще се молим всичко да мине както трябва и всичко да е наред и да мине по-бързо и по най-безболезнения начин.
Аз честно казано съм в лек шок, ама предполагам ще се оправя. Днес както писах по-рано ходихме до болницата да видим кое къде и как е и как ще бъде уж да се подготвим психически, пак то... аз се уплаших  Sick Влязохме разгледахме патология, после ни заведоха в вип стаите и на етажа на родилките които са  с много добри условия. Решиха да ни вкарат в пред родилна зала където 2 мами тъкмо бяха легнали с контракции и бяха опасани с колани да следят тоновете на бебетата и до всяка имаше акушерка, горките плачеха леко стенеха докато бебоците бяха на път. Така като видях и като чета и какво е писала Joya явно ще си боли при всички които ще раждаме нормално, въпроса е да мине по-бързо. След това влязохме в родилна зала където една смела мама която се държеше мъжки беше току що родила едно малко сладко бебе 10 -15 минути преди да влезем, беше спокойна и много уморена и сигурно адски щастлива. Честно казано до преди пред родилна и родилна зала бях куражлийка, след това ме хвана шубето. Сега вече взе да ме отпуска и все си повтарям, думите на майки баби и т.е., че лесно мама не се става и , че всички са минали от там. За това сякаш нямам търпение да минава по бързо и да се забравя и да си гушнем всички по едно сладко, малко мило бебче което си заслужава мъките определено.

Виж целия пост
# 274
Zdravejte momi4eta - pi6a vi ot 6ejnovo da se pohvalia 4e dnes v 15.55 se rodi na6to beb4e Nikolaj - 3450, 50sm
Виж целия пост
# 275
     Joya и аз стискам палци всичко да мине добре успех ти желая Simple Smile

  Joya за това дали корема боли повече или кръста и аз незнам, защото и мене ме болеше много и отпред и отзад.Да ви кажа аз се чудех дали ще изтърпя болките, който наистина са много силни, но не съм първата и ще бъда последната, която ще ражда и е раждала така, че ще видите / на тези който не са раждали /, че като си видите и чуете бебчо като изплаче, че ще забравите за болката.
   Дали Joya са я приели в болница? В 4 часа е писала, че отива на лекар а още не е писала как е минало?
Стискаме палци всички Joya всичко да мине добре и в най - скоро време да си имаме още едно бебче в списака Simple Smile newsm32 newsm32 newsm32
   Как сте днес мами? Аз сега пия лимон с мед, заради грипа.Нали се сещате, че не трябва точно сега да се разболявам, че няма да ме пуснат при Яниславка.Не, че сега пускат де... нали са забранени свижданията заради грипа, но аз все пак профилактично да си пия.
    Mish определено / мама лесно не се става /. Аз общо взето започнах да раждам от 4 часа сутринта на 07.01 и родих чак на 08.01 в 5 и 20 следобяд.При мен беше малко по различно де / дано вие родите колкото се може по бъро - стискам палци /
    Лека и спокойна вечер ви желая.
Ей много ама много се радвам, че се раждат бебчовци всеки ден просто нямам думи много се радвамSimple Smile
Хриси честито да ти е живо и здраво бебчето и да ви радва много, много smile3525
Виж целия пост
# 276
Хриси честито бебче, всичко най-хубаво ви пожелавам   bouquet   bouquet   bouquet
Виж целия пост
# 277
ЧЕСТИТ ЮНАК НА МАМА ХРИСИ! smile3504Всичко най на цялото семейство,на малкия Ники-много здраве!  Joya,мила дано си се справила вече с мъките,ако не то да бъдат   по поносими,уф че се задълбочих и аз,ама като се замисля и при мен как ще е ooooh! направо незнам.Дано всичко е наред
Виж целия пост
# 278
Здравейте и от мен,

Да са честити новите бебчовци на мама Анипа и Хрисито и много здрави и послушни да бъдат. Аз да ви се оплача вчера направо щях да колабирам беше 38 градуса - ненормално топло за нашия град и направо нямаше въздух. Днес е много по-добре и пак стана нормалните 27-28 градуса. Някакви аномалии има това лято при нас. Иначе днес ми е едно странно и като че ли ми се гади не знам защо може от топлото. Как нямам търпение и аз да си гушна малкия човек ама поне 37 седмица да стане и тогава че още май ни е малко раничко. Стискам палци всичко с Joya да е наред и да ни зарадва и тя с едни хубави новини в съвсем скоро време. Praynig Grinning
Виж целия пост
# 279
Честито на мама Хриси. Да е жив и здрав Ники и само да ви радва.
Виж целия пост
# 280
Zdravejte momi4eta - pi6a vi ot 6ejnovo da se pohvalia 4e dnes v 15.55 se rodi na6to beb4e Nikolaj - 3450, 50sm

Честито, Хриси! Бъдете много здрави!

 newsm18
Виж целия пост
# 281
Януарско-февруарския дъжд от бебета продължава Grinning
Да са ни живи и здравички! Поздравления за мама Хриси   bouquet и успех на Joya!
Виж целия пост
# 282
Честит първороден син ,Хриси!  stork-boy newsm32

Прекрасно име сте избрали!
Виж целия пост
# 283
Хриси, честито ти бебче Николай! Да сте живи и здрави и чакаме разказ как е минало раждането и снимки на бебо. Hug
Виж целия пост
# 284
Маменца,я кажете-подготвяте ли си зърната за кърменето на бебич?Аз мойте ги обтривам с хавлиена кърпа,макар че е мноо неприятно ама те все така нежни си седят newsm78 Събирам мнения gydi
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия