Португалски мами-защо сме без теми

  • 15 759
  • 293
# 210
4естита баба марта и от мен
дани вие не сте ли карали по магистралата?Май сте минали покрай нашия блок,ако съм знаела можеше да се видим.Ние сме малко след Коимбра,на една ротунда ни е блока.
Мен днес ве4е ме хвана мързела в готвенето и за обяд ще е о
лет,а за ве4еря още не съм мислила.Снощи по4ерпих и малкия с фрикасе,мноого му хареса.
Я кажете сега какви зодии сте?За Меди знам,4е е везни,аз съм козирог,мъжа е скорпион,а малкия рибка.
Виж целия пост
# 211
За зодиите...аз съм дева с 2 скорпиона
моми4ета някой ползва ли кредитна карта?4е не6то не мога да се справя да пазарувам на кредит...Все ми тегли от дебитната понеже са на една сметка...... newsm78
Виж целия пост
# 212
Мъжа ми се занимава със сметките,само той я ползва кредитната,щото да не е луд да ми я даде на мене Crazy Mr. Green
Виж целия пост
# 213
Аз съм Дева, а Стоян- Скорпион.
zoui , не сме карали по магистралата-там трябва да плащаме такси, а и пътя не е така живописен.Магистралата е за хора, които бързат (според мен), а аз обичам да зяпам напред назад Laughing (да не изпусна и аз нещо Laughing )
Виж целия пост
# 214
И аз съм Дева,ама с Водолей в къЩи.Синът ми е Близнаци.
Браво Светле,за сапото.Ще взема и аз да се пробвам,ама като знам какъв съм карък,Ще ми дойде пак някоя голяма сметка другия месец.За кредитните карти не знам какво да ти кажа,аз имам 2 и вси4ките 3/плЮс дебитната/ са на една сметка и вси4ко си е наред.Най добре се обади в банката да ги информираШ за аномалията.А я кажи от коя банка е,може и да имам информацията.
Кажете сега коя от вас Ще празнува 8.03.Simple Smile
Виж целия пост
# 215
4естита Баба марта на вси4ки,да сте живи и здрави,бели и 4ервени,като мартени4ките засмени.Много усмивки и хуба
во настроение.Целувки.Ние сме везни аз,дева мъжа ми и малката е близнаци.  bouquet
Виж целия пост
# 216
Брей, то много Деви сме били Laughing Heart Eyes .Я кажете на кои дати сте.Аз съм на 21.09  Grinning
Виж целия пост
# 217
 Joy Joy Joy Joy Joy
Май така стана....аз съм на 4.09
Виж целия пост
# 218
Аз съм Дева, а Стоян- Скорпион.
zoui , не сме карали по магистралата-там трябва да плащаме такси, а и пътя не е така живописен.Магистралата е за хора, които бързат (според мен), а аз обичам да зяпам напред назад Laughing (да не изпусна и аз нещо Laughing )

Зна4и сте минали то4но покрай вкъщи Mr. GreenАко се бях сетила по рано можеше да ми дойдете на гости Wink
Виж целия пост
# 219
Ама вие кво,искате да се видите вси4ки преди СРЕЩАТА?
Хи4 не е 4естно................................Sad
Виж целия пост
# 220
Ама вие кво,искате да се видите вси4ки преди СРЕЩАТА?
Хи4 не е 4естно................................Sad

Joy кой кого видял,кой спал,като мене Joy
нищо де Доре ти не се притеснявай ще се видим,няма къде да идем Laughing
Виж целия пост
# 221
аз съм на 29.08....
Доре банката е милениум....аномалия няма.....просто не в вси4ки магазини може да се пазарува на кредит...Обадих се и така ми казаха.....
Виж целия пост
# 222
zoui, ти не се притеснявай.Ние сме решили преди да си тръгнем за БГ пак да отидем до Порто, така, че с гостите няма да ти се размине Laughing Wink
Пак се повтарям, ама за 25 март нямам търпение да се видим.И една добра новина-може да дойдем не само с фотоапарат, а и с камера.Поръчахме си по интернет и чакаме да дойде.Да видим за колко време ще престигне и да се надявам да е преди 25/03  Laughing
Целувки на всички  Hug
Виж целия пост
# 223
Светле и аз това си помислих за картата,но на мен обикновено ми казват да ли имат виза или само мултибанк,та за това реШих 4е може да е някоя аномалия....
Моми4ета,а какъв е плана за 25?Имам в предвид,4е няма да се среЩнем пред църквата и там да си останем:)а ако вали?
Зоуи,извинявяй за въпроса,но говорила ли си с твоя мъж как Ще се 4увства той само сред българи?Питам това по повод на едно познато семейство/тя е рускиня,тий португалец/,мом4ето се отказа след 4етвъртата среЩа да се събира с нас,заЩото не рзбираШе ниЩо и се 4увствал натрапен.Сега се виждаме само той като е на работа,което пък е кофти за нея.....А ако си го нау4ила на български Ще е 4удесно:)
Виж целия пост
# 224
Доре не е много щастлив от факта,но аз няма как да дойда сама,пък и се надявам някой да си говори с него на португалски Wink.А и все пак веднъж ми се е паднало,няма да ме спре.То4но затова си говорихме снощи,не можел да разбере защо не съм си намирала приятелки португалки,ами все българки съм търсила Wink Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия