Ние се върнахме от Варна.Много съм изтощена!Ужасно е да си на гроба на баща си!Сякаш обаче сега дишам по-леко.Много го сънувах и все гадни сънища!
ММ и той ме ядосва,но гледам да не му се вързвам.

Обаче май е по-лесно, защото имам седмично меню и изобщо не се чудя какво да готвя. В началото губех половин ден, но сега за два часа обрисвам 4 магазина и сядам на кафе 
Определено ми харесаха повече от традиционната сахер.
Изчаквах генетичния тест на дъщерята и тази сутрин излезе.Всичко с бебето е наред и е момиче.Живот и здраве на 07.04 ще имаме още едно ОВНЕ като мама и баба.Зетя е в потрес:stuck_out_tongue_winking_eye: На 28.09 предстои фетална морфология за да се види развитието и силно се надявам,че и там всичко е наред.Много съм щастлива

)
)
За Мими какво да ти кажа,аз отдавна го харесвам това дете.Млади хора с устрем към бъдещето и желание за учене на нови неща, това е бъдещето ни.Препоръчани теми