Билла, Метро, Фантастико, Хит, Т-маркет и др. - Тема 16

  • 75 683
  • 740
# 525
ppp, благодаря!
На Dilios  продуктите са с малко по-високи цени, но са много качествени.
Виж целия пост
# 526
И в ХИТ има вече самообслужващи каси.
Коледните артикули са на червени етикети по 3 и 4 лв - щолени, меденки, бонбони.
Купих за подаръци разни сладки неща.
Виж целия пост
# 527
marinadp, какъв грамаж са щолените за тези пари?
Виж целия пост
# 528
marinadp, какъв грамаж са щолените за тези пари?

По 200 гр.
А бонбоните, които взех са “домино”. В Лидл има същите на марка Фаворина. Не съм обърнала внимание там обаче каква е цената.
Виж целия пост
# 529
чудесна практика е с тези каси, само закупуването на алкохолец е кофти, ако няма служители наблизо.
Виж целия пост
# 530
Обаче в Билла тези каси не хващат намалените неща, ако са с етикет -30 или -50%. Пак трябва да се редиш, а ми се е случвало и да не ми отразят намалението в бързината.
Виж целия пост
# 531
така е, в била не хващат.
Виж целия пост
# 532
така е, в била не хващат.
И те са на път да се оправят. Не помня в коя Била беше, но оранжевият етикет беше с бар код. Учудих се. Simple Smile
Виж целия пост
# 533
В Билла вече няма ли почерпка за рожден ден?
ММ не беше влизал отдавна, днес пазарува и на касовата бележка не пише нищо. РД му беше на 15.12, вписан е в профила. Маркирал е картата, отразени са му намаленията.
Виж целия пост
# 534
Няма ли купон в купоните ?
Виж целия пост
# 535
В Билла вече няма ли почерпка за рожден ден?
ММ не беше влизал отдавна, днес пазарува и на касовата бележка не пише нищо. РД му беше на 15.12, вписан е в профила. Маркирал е картата, отразени са му намаленията.


Има 10% отстъпка - на хартиената КБ излиза или в приложението.
Ползвала съм на 9.12 такъв купон.
Виж целия пост
# 536
Има все още отстъпка 10%. Имам такъв при ваучерите в приложението.
Виж целия пост
# 537
В Билла вече няма ли почерпка за рожден ден?
ММ не беше влизал отдавна, днес пазарува и на касовата бележка не пише нищо. РД му беше на 15.12, вписан е в профила. Маркирал е картата, отразени са му намаленията.


На един имейл имам две карти - дигитална и физическа. Не са с еднакви номера. Така и не ги уеднаквих. До миналата година имах по два купона.  За физическата излизаше на касовата бележка, а за дигиталната и на касовата бележка, и в профила, но употребявайки единия, другият се деактивираше. Явно са се усетили и тази година имах само в профила. На физическата карта така и не се задейства купон. Специално пазарувах с нея няколко пъти седмица преди и след датата. Sad

Ако мъжът ти има профил, нека погледне при седмичните купони. Там се появява като допълнителен купон с давност 2 месеца.

Сетих се да ви кажа и още едно "откритие" покрай новата им инициатива с левчето при достигане на 100 лв, продукти за 1 ст при 200 лв и т.н. Баркодовете са еднакви за всички и не е задължително да си носите купона. Касиерките ги имат и ако знаете, че имате неизползвана награда в профила, просто им казвате коя е и те ще ви я маркират.
Виж целия пост
# 538
Благодаря за отговорите на всички.
И двамата имаме само физически карти, не сме инсталирали приложения на тел.
Някакви профили регистрирах на сайта, но не помня нито потребител, нито парола. И в лаптопа няма запазени пароли. Здраве да е, рядко ходим в Билла.
Виж целия пост
# 539
Сетих се да ви кажа и още едно "откритие" покрай новата им инициатива с левчето при достигане на 100 лв, продукти за 1 ст при 200 лв и т.н. Баркодовете са еднакви за всички и не е задължително да си носите купона. Касиерките ги имат и ако знаете, че имате неизползвана награда в профила, просто им казвате коя е и те ще ви я маркират.
това не го схванах. какъв купон носиш ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия