Любители на кучета - 136

  • 29 688
  • 742
# 555
Ре, искрено и от сърце се зарадвах. Искам и аз. Дано Били наистина е провлякла крак!
Виж целия пост
# 556
Ре, пожелавам всичко да минава по мед масло до края! Честито!

Аз пък нещА! А, като нищо е възможно! Хъхъхъ

Хортензия, каква операция за вени ще правиш? Стискам палци, всичко ще мине!
Виж целия пост
# 557
Благодаря за милото посрещане!
Биляна, честито внуче! Да расте здраво и щастливо!
Ре, честито!
Виж целия пост
# 558
А, Реа, Биляна я мъчат вените. Моята е коремна.
Виж целия пост
# 559
Да минава по план и бързо да те изписват! Знаеш ли кога те чакаме обратно при нас?
Виж целия пост
# 560
Много спам стана, ама... Утре ще е, ще драсна като се освестя.
Благодаря.
Виж целия пост
# 561
Стиснали сме и палци и лапички и те чакаме утре с добри новини!
И честито на Ре! Това са наистина хубави новини!
Виж целия пост
# 562
Ето ви, един среднощен Иванчо, дето не му се спи:
Виж целия пост
# 563
Хортензия, стискаме палци и лапи всичко да е наред! Пиши като мине.

Ре, чудна новина! Ще има да се чудим после за кое бебе говориш 😀!

Чоки в тези жеги се чуди на кои плочки да легне. Като си затопли мястото, се премества, и така до пълен кръг…
Виж целия пост
# 564
Здравейте,
бяхме на село.
Скрит текст:



Голямо търчане падна, намерихме се и приятелче.

Взе да лае като се появи някой нов. Примерно сутрин ставам, излизаме, разхождаме се, връщаме се в двора.
Започнат ли да стават и другите, като излязат, се започва едно облайване и подскоци. То е ясно, че е от радост, ама голяма врява се вдига. Коригирам, шъткам, опитвам да го разсея, ама не става.
Иначе слуша, не мога да се оплача. Не пази купата с храната, но откакто е при мен, се храни само под команда и постоянно бъркам вътре докато яде.
Старата ми голдънка много пазеше, отучих я, но трудно.
Та сега реших това да го прекратя в зародиш, ако въобще се прояви де.
Виж целия пост
# 565
Хортензия, стиснати палци и от мен!
Виж целия пост
# 566
Билянка, честито да е внучето!
Ре, и ти с радост да посрещнеш твоето!
Ние днес си имаме малък рожденик на 1 год!
Виж целия пост
# 567
Rodiva, оооо красота! Да е жив и здрав едногодишния Simple Smile

T3di709007, от Варна сме, да! Още не я водя с колата насам натам, че много повръща и трябва да сме двама, единия да кара, другия да държи торбичката за повръщане хъхъхъ. Вие в кой район сте?
Виж целия пост
# 568
Реа, в Кайсиева градина сме, но имаме път към Галата и Прибой. Мисля, че и калпазанките Рая и Буря са някъде там 😁 Честит да е рожденика, жив и здрав да е❤️
Виж целия пост
# 569
Събудих се, момичета. На излизане от упойката вървях през онзи цветния каньон в Северна Америка Simple Smile  Хич не ми се тръгваше оттам...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия