Любители на кучета - 136

  • 29 688
  • 742
# 570
Хортензия, радвам се, че си минала през упойката и операцията и  вече си по-добре!
И честит рожден ден на малкия чаровник!
Виж целия пост
# 571
Браво,Хортензия!
Ние продължаваме да стискаме палци за бързо възстановяване.

Добре дошла на бебе Ина! Много здравичка и гушлива да бъде. С тези вежди и мустак е неотразима.
Виж целия пост
# 572
Хортензия, бързо възстановяване и скорошно прибиране 🤗
Виж целия пост
# 573
И от мен бързо възстановяване Хортензия 🤗!
ЧРД на сладкото 1-годишно 🎂 и добре дошли на новите попълнения ☺️
Виж целия пост
# 574
Честита годинка, Rodiva! Голям красавец е тоз мъник!
Хортензия, аз след упойка говоря глупости, пък ти сънуваш красоти! Не е честно! Бързо да се възстановяваш!
    Взехме си малкото човече! Сега съм щастливо каталясала.
Виж целия пост
# 575
Роди, честито на рожденика! Да е здрав и с много любов да ви дарява!
Хортензия, бързо възстановяване!
Виж целия пост
# 576
Дреме му на Рокото, 30 градуса било😁Той си спинка на любимото място, и на климатика 😃Като изхвърлим дивана, ще си търси ново място

Виж целия пост
# 577
Леле мале,как се е размазал
Ама той Роко май е започнал да претапицира любимия диван,а?
Виж целия пост
# 578
Отдавна е решил, че този цвят не му подхожда 😃Поне спря да яде портмантото, и да дере стените Пу-Пу! Майтапа на страна, но съвсем скоро дивана ще е изхвърлен. Обмислям пак да купим легло за Рокото, надявайки се да не го разпарчатоса.Ще пробваме 😃От скоро взе много да се скубе. И сутрин и вечер го сресваме. Косъма му е тънък, не се забива по мебелите, обаче е гъст.Много интересно,хем има къси косми хем дълги 😃Надявам се да ме разберете 😃😄По назад в темата беше споменаван Фурминатор,такова чудо дали ще ни е полезно 😃Моля, насочете ме към хубава козинасваляща четка 🌷
Виж целия пост
# 579
Кой лае навън? Висока съм вече и мога да гледам ко стаа навън!

Виж целия пост
# 580
Каква е клюкарка тази Берга! Heart
Виж целия пост
# 581
Здравейте! Приемате ли нови? Simple Smile Аз съм Страхо, мамин златен Blue Heart



Виж целия пост
# 582
Ама добре дошъл, Страхо! Много си сладък.
Виж целия пост
# 583
Здравейте Simple Smile
Имам едно питане. Дали бихте могли да ми дадете насоки как да отучим Ина да яде всичко, което поиска докато сме навън? Непрекъснато се налага да й вадим разни неща от устата...
Виж целия пост
# 584
Команда "Остави":
https://doggofriends.com/obuchenie/ostavi-pogledni/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия