Любители на кучета - 136

  • 29 688
  • 742
# 585
Добре дошъл, Страхо!
Явно съм твърде стара и те помня отпреди мноооого теми Wink
Виж целия пост
# 586
И аз се сетих, че имаше един Страхо преди, ама не помня породата. Същият ли е?
Виж целия пост
# 587
Според мен- да! Страхил няма как да не го запомня, макар да си пия чат-пат гинкото Satisfied
Виж целия пост
# 588

Благодаря!
Виж целия пост
# 589
Тая команда при нас работи, само ако нещото съм го видяла преди Мейпъл и и го кажа като го види, иначе ако го види преди мен няма остави Grinning пък като е пусната без повод съвсем.

Виж целия пост
# 590
здравейте, мислите ли че ще намерим куче голдън ритривър момче, което се подарява или директно да си търсим да купуваме?
единственото на което държим всички вкъщи е да не хапе, защото предишното ни куче беше много зло ...
кой от вас има такава порода, наистина ли по характер са неагресивни и се разбират с всички в къщата?
Виж целия пост
# 591
здравейте, мислите ли че ще намерим куче голдън ритривър момче, което се подарява или директно да си търсим да купуваме?
единственото на което държим всички вкъщи е да не хапе, защото предишното ни куче беше много зло ...
кой от вас има такава порода, наистина ли по характер са неагресивни и се разбират с всички в къщата?
Аз имам голдън на 11 месеца.
Не са агресивни, душички са. Но това зависи и от възпитание, характер и много други неща.
Виж целия пост
# 592
И аз се сетих, че имаше един Страхо преди, ама не помня породата. Същият ли е?

Същият, същият, все така страховит! Simple Smile
Виж целия пост
# 593
Страхилчо е много як.
Виж целия пост
# 594
И аз се сетих, че имаше един Страхо преди, ама не помня породата. Същият ли е?

Същият, същият, все така страховит! Simple Smile
Еех, Страхо, ама къде се губиш? Как я караш?
Виж целия пост
# 595
Еех, Страхо, ама къде се губиш? Как я караш?
[/quote]

На седем годинки станах и все така, живот си живея Simple Smile





Виж целия пост
# 596
Екстра си значи. Да ни навестяваш по-често.
Виж целия пост
# 597
Да, липсват ни доста от старите пушки тук! Ама с това готино име, как да го забравя!
И Оскар все си го търся, Швепса...
Виж целия пост
# 598
Аз за Кио си мисля от няколко дни Simple Smile
Виж целия пост
# 599
Ейй, Швепса, вярно, къде ли зачезна Open Mouth
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия