Мама под чадъра се разтяга, ДЕКЕМВРИйчето в коремчето си шава. - TEMA 9 (2023)

  • 48 330
  • 743
# 570
Мхм, както го споменах и на другото място. Според нашата бивша педиатърка : През цялата ми кариера простудено новородено не съм виждала, но претоплени много. Покривало бих сложила само ако духа силен вятър, за да не влизат прашинки
Виж целия пост
# 571
Момичета отбелязвам се и тук - пуснах пренаталния на Вижън, пълен пакет след това психясване. Попитах не е ли малко късно вече 22+5 и момичето вика ами даа, то по-рано ги пращат. Аз й казах че при мен не е имало за какво да ме пратят.. каза че до 7 дни ще излязат резултатите. Чакам днес в 18:00 да се видя с Др. Маринов да видим дали ще се успокоя или ще психясам още повече
Виж целия пост
# 572
Tinydevil, сигурна съм, че всичко ще е наред и съвсем скоро ще си отдъхнеш ❤ Пиши като получиш резултата. 🤞
Виж целия пост
# 573
А аз още довечера ще пиша да ви кажа как е минало при Маринов 😁 остава идеята в зависимост какво ще чуя от него да пробвам да мина и през Марков ако се налага, за 2 мнение
Виж целия пост
# 574
Няма да психясваш! Всичко ще е наред с теста. Включи се после след прегледа и тук Simple Smile


hope, как си ти? Спря ли кървенето?
Виж целия пост
# 575
Tinydevil  с теб сме!

С другото Девилче какво стана, кога беше на ФМ?

Хоупче, как е при теб зацапването?
Виж целия пост
# 576
Всеки ден има. Мислех, че вече трябва да е спряло, но уви 🥺 Чакам си с нетърпение прегледа на 14-ти, но времето не минава, сякаш е спряло…
Виж целия пост
# 577
Ма е кафеникаво, нали? И болки нямаш?
Виж целия пост
# 578
Tinydevil, всички палчета имаш стиснати от нас 🍀чакаме те довечера с добри новини🙏🏼
Мацето,благодаря ти,че ни мислиш ❤ моите фетални са през 10-14 дни,заради високия риск от няколко усложнения при еднояйчни блазнаци. Та, бяхме в петък при Михова и Чачева(и двете вече ни следят из късо),и слава Богу за сега всичко е нормално и нямат разлика в големината на сакчетата и грамажите си(това са 2 от рисковите фактори). На 14.08 и 26.08 пак сме при Чачева-всеки такъв преглед е микроинфаркт 🙈но така ще е до края..само да са здрави девойките🤞🤞
Виж целия пост
# 579
Ма е кафеникаво, нали? И болки нямаш?
През повечето време е кафеникаво, но на моменти е ярка кръв, но е малко като количество. Болки имам леки, но аз си ги имам от самото начало на бременността.
Виж целия пост
# 580
А защо ще чакаш до 14 чак в такъв случай? Не може ли да отидеш по-рано на преглед?
Виж целия пост
# 581
Наблюдаващият АГ коригира ли ти дозата на прогестерона? Нали знаеш, че не бива да го намаляваш/спираш рязко?
Ако не ти се чака до 14 - ти и се притесняваш, защо не отидеш до МД в спешен кабинет в Патологична бременност да те прегледат? Още едно мнение винаги е ценно!
Ма е кафеникаво, нали? И болки нямаш?
През повечето време е кафеникаво, но на моменти е ярка кръв, но е малко като количество. Болки имам леки, но аз си ги имам от самото начало на бременността.
Виж целия пост
# 582
Наблюдаващият АГ коригира ли ти дозата на прогестерона? Нали знаеш, че не бива да го намаляваш/спираш рязко?
Ако не ти се чака до 14 - ти и се притесняваш, защо не отидеш до МД в спешен кабинет в Патологична бременност да те прегледат? Още едно мнение винаги е ценно!
Ма е кафеникаво, нали? И болки нямаш?
През повечето време е кафеникаво, но на моменти е ярка кръв, но е малко като количество. Болки имам леки, но аз си ги имам от самото начало на бременността.

Не съм спряла прогестерона, даже АГ включи и дуфастон. На спешния кабинет попадам на  едни млади специализанти. Предишния път като мериха, даже измериха бебето по-малко (а бях при моя АГ 3 дни преди това), а бебето няма как да се смали 😀 Та малко им нямам вяра и се притеснявам да не ме филмират излишно.. И хем искам да отида, хем не смея…
Виж целия пост
# 583
Влизам да кажа и тук - прегледа при Др. Румен Маринов мина- няма никаква дупка, нито синдроми, нито нищо! Човек с главно Ч, от вратата ме видя колко съм притеснена и се отнесе повече от човечно с мен. Успокои ме, през целия преглед си говори с мен за да не се тревожа и заключението е : Здраво фетално сърце.
Виж целия пост
# 584
Бравооооооо❤❤❤ страхотно!
Отдъхни и се наслаждавай на лвтото и бремеенето спокойно 🍀🍀🍀
На 24.08 съм и аз при него-при близнаците е задължителна феталната ехокардиография,и се радвам,че е толкова човечен Маринов ☺
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия