Какво е ежедневието на вашите мъже?

  • 10 715
  • 148
# 105
Аз доколкото знам един начин да се забатачи едно семейство е да го оставиш на управлението на мъжа. Просто не ги бива в мисленето, планирането, емпатията и всичко останало необходимо.
Ако някоя жена е попаднала на дърво, това не значи, че всички мъже са безчувствени и безмозъчни дървета. 
По скоро е грешен избор, което е и показател за нейното мислене и планиране.

Последните 2 коментара на абуто ме накараха да се замисля. Хем кози, хем на дърво.
Ситуацията ще да е някаква такава?

Виж целия пост
# 106
Ситуацията ще да е някаква такава?
Скрит текст:
Напет ерген в чалготека Smile
Виж целия пост
# 107
Аз доколкото знам един начин да се забатачи едно семейство е да го оставиш на управлението на мъжа. Просто не ги бива в мисленето, планирането, емпатията и всичко останало необходимо.
Ако някоя жена е попаднала на дърво, това не значи, че всички мъже са безчувствени и безмозъчни дървета. 
По скоро е грешен избор, което е и показател за нейното мислене и планиране.
Не става дума за дърво, а за различен начин на мислене.  Но и това си е твой избор ще се обиждаш ли или ще разбираш.
Виж целия пост
# 108
Айде няма нужда, то и аз мога да кажа, най-лесния начин да се забатачи един мъж е да тръгне да се води по женски акъл. Примери бол.
Виж целия пост
# 109
Съпругът ми става в 5:00 и се прибира в 18:00, от понеделник до събота.
Не съм чела темата.
Виж целия пост
# 110
Айде няма нужда, то и аз мога да кажа, най-лесния начин да се забатачи един мъж е да тръгне да се води по женски акъл. Примери бол.
Аз говоря за семейство. За мъжа си прав. Обаче мъжа с голямо желание се оставя да бъде забатачен. И то със съзнанието какво става. Просто така му се иска. Да бъде забатачен.
Докато едно семейство е съвсем друго нещо .
Виж целия пост
# 111
Той пише само за децата. Чудно ми е как ли се чувства тази жена? Сигурно не само, че не я поглежда ами и с пръст не я докосва. Той смята, че като я завел веднъж годишно за една седмица някъде и с това се изчерпват задълженията му към нея.
После се чуди тя що се държала така.
Писахме за гувернантки и чистачки, които могат да се наемат. Нищо не отговори - явно заплатата му е по-важна от личният му комфорт.
Виж целия пост
# 112
Ей го, заспа вече!😝
Виж целия пост
# 113
Моят мъж сутрин, като стане излиза на терасата да пуши и пие кафе, за да не ме буди. Чака докато се наспя и ми прави кафе. После извежда кучетата. Кара ме на работа (имаме общ семеен бизнес). След това готви и чисти вкъщи. После идва на работа, а аз ходя на бесейн или по магазините. Вечер слага вечеря и вдига чиниите. Навсякъде сме заедно и нито аз излизам без него, нито той без мен. Това го правим, защото така искаме, а не защото някой ни е казал.
Виж целия пост
# 114
Браво Анонимна,така се прави!
Виж целия пост
# 115
Анонимна, а твоят мъж някакво свободно време има ли, хобита? Sweat Smile
Виж целия пост
# 116
Ти сигурна ли си, че говориш за мъж?😅
Виж целия пост
# 117
Тук всичките ни мъже са такива, не се правете на ударени. Денонощието ни, също така, е поне 42 часа. Има време за всичко.
Виж целия пост
# 118
Моят мъж сутрин, като стане излиза на терасата да пуши и пие кафе, за да не ме буди. Чака докато се наспя и ми прави кафе. После извежда кучетата. Кара ме на работа (имаме общ семеен бизнес). След това готви и чисти вкъщи. После идва на работа, а аз ходя на бесейн или по магазините. Вечер слага вечеря и вдига чиниите.
Не знам какво пуши, но трябва да го спре.
Виж целия пост
# 119
Няма хобита, освен да ме прави щастлива. Отначало преди да се запознаем дълги години бях сама по своя воля. Говоря за 6 -7 години. Не исках и да погледна мъж и си бях напълно самодостатъчна. Гледах си детето и си работех. Новият не исках го да погледна дори, но той беше упорит и сега се чудя как съм живяла без него. Предишният ми мъж се грижеше за мен по същия начин, но там аз сгавих, защото бяха доста по-млада и глупава. Изневерих му.

Който питаше какви цигари пуши. Някакви дето не се гълта дима. Пурети май. Не са от другите Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия