Какво е ежедневието на вашите мъже?

  • 10 715
  • 148
# 135
Аааа, видях за него, но се чудех за общо.
Виж целия пост
# 136
На такива в наше село им викаме "паднала си на оная работа".
Виж целия пост
# 137
Какво общо дете?! То такава героиня няма, само лирическа е във форум БГ-мама
Виж целия пост
# 138
За коя говорите, последната анонимна ли?
Виж целия пост
# 139
Скрит текст:
Може пък кулинарията да му е хоби. Моят мъж е така (което не му пречи да има и "мъжко" хоби с разни машнарии). Като ходим на почивка пак готви, експериментира, забавлява се. Ако успея да го убедя да идем някой път на ресторант се превърща в същински шеф от Хелс Китчън. Все нещата не са сготвени, както трябва. Не че не е прав де...
Като човек, който не обича да готви, не го разбирам. Но всеки с интересите си.

А даже и не пуши Laughing

Е аз му съчувствам...
А съчувстваш ли на хилядите жени, които имат такова ежедневие? Или за тях може Simple Smile

Аз им съчувствам, но при възможност индивидуално Simple Smile
И с известни преференции за по-хубавките.
Виж целия пост
# 140
На такива в наше село им викаме "паднала си на оная работа".
Какво означава това?
Виж целия пост
# 141
Задоволена от където и да я погледнеш😉
Виж целия пост
# 142
На мен някак ми падат в очите хора, които нямат никакви интереси и хобита и са обсебени от партньора... За какво въобще си говорят, за работа?
Виж целия пост
# 143
Няма начин човек да няма никакви интереси. Дори и най-необразованите и ограничени хора имат някакво занимание в свободното време,различно от това да гледат влюбено половинката си.
Виж целия пост
# 144
Познавам такива хора без никакви интереси,самотници.
Виж целия пост
# 145
Самотници, да. Но нали този мъж с нещо е спечелил тази жена. Надали само с телешки поглед.
Виж целия пост
# 146
Ммм,може и само с кекс,знае ли човек.
Виж целия пост
# 147
Такова съкровище много ме съмнява да е бог в леглото
Виж целия пост
# 148
Ако ММ няма други интереси ще ми е досаден, сега като отиде в оранжерията да си се занимава с растенийца мога да си седя спокойно във форумчето без да ме разсейва по средата на изречението 😁
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия