РАБОТАта няма край, тази тема ще я пишем сигурно до Май :))))

  • 16 229
  • 273
# 165
 Цачи, имате гласа ми  Peace
 Гери, на теб още веднъж успех,миличка! Просто иди и ги размажи! newsm10
Виж целия пост
# 166
Кабив, стискам палци! Знам ли нещо повече по въпроса, а?  Wink

Аз почнах със стария си режим в стил Пантелей пътник - от идващите 8 седмици, 4 уикенда и по няколко дни от седмицата няма да съм въобще в БГ и мъжо е в истерия... Миналата седмица го оставих за 3 дни и го намерих на ръба на изтощението и отчаянието... Ами бях взела всичките налични сакове и чанти, че сигурно инзче щеше да се е изнесъл...  bye

Кали, то смяната на шефовете никога не е ясно дали е + или -... Аз все си мисля, че искам нашия да го сменят, ама като не знам кой малоумник с неизяснен произход ще ни сложат на негово място, и се примирявам.,..

Вие май всички само от офисите пишете... А аз не мога... Sad Чак вечер, ако остане време, а тогава и настроението и мислите са различни...

Хайде лека вечер и спорна работа утре!  Hug

П.С. Подписах се!
Виж целия пост
# 167
И ако искаш да се упражняваш пиши ни на английски в темичката, ние ще ти отговаряме тъкмо ще се упражняваме  Laughing  и накрая Калина ще изпадне вшок  Joy как се гаврим с този език  Joy

Ама Гърли, мола Ве !

Защо само аз?!  Thinking И Дес е в отбора. А Цачи е с английска филология. Май аз съм най-устата...   newsm78

Билийв ми, по цял ден слушам толкова извратено подобие на английски, че едва ли можете да ме впечатлите с нещо ново  hahaha

дали модераторите ще ни клъцнат английските постове?? или да си ги пишем на кирилица.

Гут Лак Гери! уи ър кипинГ ауър фингЕрс кросет фър Ю  Mr. Green

Кали, то смяната на шефовете никога не е ясно дали е + или -... Аз все си мисля, че искам нашия да го сменят, ама като не знам кой малоумник с неизяснен произход ще ни сложат на негово място, и се примирявам.,..

Вие май всички само от офисите пишете... А аз не мога... Sad Чак вечер, ако остане време, а тогава и настроението и мислите са различни...

Бори, тел ми абаут ит!  ами аз ги преживях и двата варианта. нали и двете ми фирми ги купиха. Едната процъфтява, но другата пропада стремглаво.

и аз пиша нощем, споко !
Виж целия пост
# 168
И ако искаш да се упражняваш пиши ни на английски в темичката, ние ще ти отговаряме тъкмо ще се упражняваме  Laughing  и накрая Калина ще изпадне вшок  Joy как се гаврим с този език  Joy

Ама Гърли, мола Ве !

Защо само аз?!  Thinking И Дес е в отбора. А Цачи е с английска филология. Май аз съм най-устата...   newsm78

Билийв ми, по цял ден слушам толкова извратено подобие на английски, че едва ли можете да ме впечатлите с нещо ново  hahaha

дали модераторите ще ни клъцнат английските постове?? или да си ги пишем на кирилица.

Гут Лук Гери! уи ър кипинГ ауър гингЕрс кросет фър Ю  Mr. Green
  201uu newsm62 rotfImbo tooth
Виж целия пост
# 169
И ако искаш да се упражняваш пиши ни на английски в темичката, ние ще ти отговаряме тъкмо ще се упражняваме  Laughing  и накрая Калина ще изпадне вшок  Joy как се гаврим с този език  Joy

Ама Гърли, мола Ве !

Защо само аз?!  Thinking И Дес е в отбора. А Цачи е с английска филология. Май аз съм най-устата...   newsm78

Билийв ми, по цял ден слушам толкова извратено подобие на английски, че едва ли можете да ме впечатлите с нещо ново  hahaha

дали модераторите ще ни клъцнат английските постове?? или да си ги пишем на кирилица.

Гут Лак Гери! уи ър кипинГ ауър фингЕрс кросет фър Ю  Mr. Green

Кали, то смяната на шефовете никога не е ясно дали е + или -... Аз все си мисля, че искам нашия да го сменят, ама като не знам кой малоумник с неизяснен произход ще ни сложат на негово място, и се примирявам.,..

Вие май всички само от офисите пишете... А аз не мога... Sad Чак вечер, ако остане време, а тогава и настроението и мислите са различни...

Бори, тел ми абаут ит!  ами аз ги преживях и двата варианта. нали и двете ми фирми ги купиха. Едната процъфтява, но другата пропада стремглаво.

и аз пиша нощем, споко !
rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Имам нужда от ускорен курс по английски! Плиййййййз! Praynig
Виж целия пост
# 170
Малее, вие без мен ли ще се забавлявате, а  Naughty. Аз днес имах изключително гаден ден и на финала се изпокарахме с шефа за пари и стана доста тъпо. Истината е, че направи една грешка при смятането на бонуса ми за този месец, с което ме ощетява с 200-300 лв и аз полудях - докато чукне на калкулатора сумата наново и аз вече бях набрала скорост оплюх начина му на определяне на бонуси, начина му на управление, съдружника му, обидих го на няколко пъти, на финала му заявих, че не ми се бачка повече за телевизиите, щото ми е писнало да пълня джоба на малоумния му съдружник, който за изкълчен пръст си взема 2 месеца болничен и стана много грозно  Cry. Много се сдуха милия, а аз се държах като някаква малоумна 12 годишна гъска! Направо не мога да се позная! Истината е, че алчността е много гаден порок и аз като гледам май се заразявам с пълна сила. Преди година за тея пари не съм и мечтала, а сега за 200-300 лв направих ебати проблема и то при положние, че беше очевидно и за него, че е направил грешка. Той утре заминава за хижата на витоша и в неделя има рожден ден. Бях му обещала, че ще се качим с мъжо да празнуваме заедно, ама сега ми е едно гузно и гадно и не знам кво да правя. еби му майката, направо не знам... Толкова тъпо не съм се чувствала никога. Има си трески за дялане отвсякъде, ама с него никога не е скучно, винаги сме правили доста интересни бизнеси и винаги са били успешни, научила съм толкова много от него и най-вече, че няма нещо, което да не мога да направя и сега все едно му забих един шамар. За 7 години никога не съм говорила с него за моите пари и той винаги се е сещал - кога по-рано, кога по-късно, ама не мога да се оплача... Ужас
Както и да е... да ви разкажа и нещо смешо от сутринта, че само ви отегчавам с тея мои простотии... Иван не казва нито една думичка съзнателно, ама понякога много улучва нещата... та...
Значи сутринта пристига майка ми, малкия ме поглежда и казва *айде* аз *кво айде, искаш да си ходя ли* той *ДА!*. Майка ми само дето не легна да рита на земята от смях! и *айде, роди се човека дето ще те сложи на мястото ти!*. Та ме подредиха от сутринта и то собствения ми син!
Виж целия пост
# 171
Гер4о, видях че си онлайн и изчаквах да се изкажеш!  Simple Smile Заслужава си среднощното чакане!

На шефа ти мисля, че най-добре е да му прати някой линк към последния ти пост тук. Или просто му се извини и му кажи какво мислиш за него, и че всъщност ИСТИНСКАТА причина за твоето избухване е било, че мъжът, когото обичаш повече от всичко, те е изгонил най-безцеремонно (и сигурно с усмивка...) за Иван говорех....
Виж целия пост
# 172
C-3PO, само от Бургас ли трябва да са хората за подписката newsm78

Офф Герчо, темата с бонусите и повишенията е доста тънък лед Sad Според мен можеш да се извиниш на шефа ти - сигурна съм, че и той ще разбере Praynig
Аз в България нямам много опит защото имам само 2г стаж там ама тук е доста деликатна тема ...

Като заговорихте за английския се сетих - по едно предаване тук имаше репортаж за снобарския курорт Санкт Моритц в Швейцария. Дават някакво магазинче скромно скромно  Mr. Green за кожени палта и вътре познайте - някаква българка - Маринела Абаджиева или нещо подобно беше фамилията. Правят интервю с нея - държала хотели по морето и в София и Пловдив с 8000 легла, мери шапка за над 2000е, ...Ама какъв английски извади тая леля ...срам срам. Питат я дали била милионерка или милиардерка и тя - Ай донт ноу  hahaha
Виж целия пост
# 173
Мале, ако някой му прати линк от тука сигурно ще ме гръмне, че освен, че му спретвам скандали ги и разнасям по форумите  Embarassed. Вие тихо! никой от офиса не подозира, че ще се навъртам във форум дето има и други майки и се говори за пюрета и лайна и въобще не подозират за двойнствената ми самоличност  Joy. Дет се вика аз не съм лош човек ама никой в офиса не го знае - плашат си децата вече с мене  Confused Май утре ще се разходя да му потърся интересен подарък - давайте идеи за откачен водолей дето всичко си има - някоя интересна книга е подходящо ама нищо не се сещам за нищо  Shocked. Може да му подаря книга за управление на човешки ресурси  Joy Joy Joy или за мотивация на персонала  Joy. Ако видите по новините как тичам по платото да знаете, че не е оценил черният ми хумор  Laughing
Виж целия пост
# 174
C-3PO, само от Бургас ли трябва да са хората за подписката newsm78
............
Като заговорихте за английския се сетих - ..... Правят интервю с нея - държала хотели по морето и в София и Пловдив с 8000 легла, мери шапка за над 2000е, ...Ама какъв английски извади тая леля ...срам срам.

E Mайра, правя каквото мога, но не съм слънце да огрея навсякъде  Sad
Иначе на такива лелки как обичам да преподавам Simple Smile и да ме водят в Ст Мориц с тях също обичам.
А за Бургаската болница ако видиш кой се е разписал, много познати ще намериш Wink. може и от чужбина.

Герчо, гроб сме!  smile3505
Виж целия пост
# 175
Гери успех сигурна съм, че ще се справиш.Веднага като имаш новини да ни осветлиш.
Здравчо е с атопичен дерматит както и Пепи между другото.Имаше страхотен обрив по лицето иках да се разминем с Елокома но във понеделник вечерта се предадох.
Иначе на работата направих такава тъпа грешка че днес незнам как ще се оправя.
Ger4o най-добре е да се извиниш в крайна сметка всички понякога грешим, щом работиш за него от толкова време ще те разбере.Пиши какво е станало.
boriva случила си на мъж аз ще съм извън страната другата седмица за два дни и мъжо ме уведоми че с Пепи ще се оправи но бебо изобщо няма да го вземе от баба му, която го гледа през деня.
Хайде на работа.
Виж целия пост
# 176
 Ся ще дам уж"Съвет" на Герчо, обаче да си призная, аз едва ли бих се навила да го направя- пуста му гордост  Embarassed. Герчо, просто иди и се извини! Ако искаш, без словоизлияние,просто "Шефе, извинявай!" Аз мисля,че ще разбере. Подарък, какъвто и да му вземеш ще подчертае още повече гузната съвест. Нито той, нито ти ще се почуствате по-добре. Както си решиш де!Още веднъж казвам, аз едва ли бих го направила Embarassed
  Къде е тая леля от Сейнт Мориц или някакъв си друг Сейнт?  Money Money Money
  Кали, Слънце,  Nature Sunny, погледни насам,плиийз! Joy Joy Joy
 boriva хич нямаш право да се оплакваш от мъжо! Той направо за медал,момчето!
 Vania P, успех и на теб в работата! newsm10 Атопичния дерматит се лекува с постоянство! Ама не му се връзвай много! Доколкото знам, израствал се.
 Айде ,оставям ви! Да сте послушни днес! Вчера сигурно е бил някакъв такъв смотан ден за всички, щото аз вчера овиках джипката си, интернет-доставчика, сина като ме видя как съм се разбесняла, се покри, добре че Димо беше на работа и аз накрая като се нафучах, се уморих и легнах с беба и така хубаво се наспах  smile3524 smile3524smile3524
  Лек и успешен ден на всички! newsm51
Виж целия пост
# 177
Дет се вика аз не съм лош човек ама никой в офиса не го знае

Герчо, и аз така  Laughing. Вчера точно като Равия и аз фучах из офиса и го отнесе основно най-младото попълнение в екипа ми. Момичето след половин час комуникация с мене така трепереше, че не можеше да защипе два листа с тебод, чак ми стана съвестно. Ама не е виновна тя - просто колежката, на която бях възложила да я обучава, беше пропуснала да й предаде точно 90% от работата, която има да върши. Май трябва да си седна на Д-то и да пиша длъжностни характеристики... ама кога време и за това... Тук последните 2 седмици направо се сдухах с денонощна работа в полза на закъсали колеги от други отдели и за благодарност получих интриги + директни нападки, че се меся във "вътрешните им работи". Само дето "вътрешните работи" се оказаха "вътрешни бакии" (които влияят пряко и на моите доходи) и въпреки това нямаше да се намеся, ако не бях получила заповед от голямото началство... Както и да е, няма да ви занимавам с подробности - това беше вместо извинение, че зачезнах напоследък. А като гледам, тук добре си се забавлявате Simple Smile
За командировките - толкова обичам да пътувам, а сега ми е едно свито и притеснено... С еднодневните пътувания няма проблем, но от март ми започват задграничните странствания и не знам как ще издържа цяла седмица далече от бебчо  Sad. Най-вече съм притеснена как ще го гледат, защото имам доверие единствено на лелята, която ми помага в домакинството, но тя идва само за по няколко часа на ден и то без уикендите... Абе, дано не се наложи да хващам спешно обратния самолет...
Гери, стискам палци!
Виж целия пост
# 178
Завейте момичета!Вчера моята принцеса навърши половин годинка Hug,но нет-а ми се скапа и не можах д а по4ерпя BlushИ сега , макар и със закъснение се вклю4вам
ПО-късно ще кача и снимки на порасналата госпожи4ка.Облякох я с рокля и ...тънък чорапогащник Flutter
Виж целия пост
# 179
Миньон, ще заформим тука щаба на анонимните добряци, които в офиса правят вършеят яко с метлата... Аз да честитя половин годинка на велмар, да кажа на кабив, че стискам палци и на калина, че не съм гледала сестията от димитровград и затова си правя пас.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия