РАБОТАта няма край, тази тема ще я пишем сигурно до Май :))))

  • 16 229
  • 273
# 180
Така ми стана хубаво и весело тук  Joy
I'm proud to be part of your team  Joy 
Дес, Цачи исках да кажа на английски, че съжалавам, че забравих да ви спомена наред с Калина, ама ми избяга перфектното време   newsm78 ако изобщо трябва да се изполва такова , ама нали действието има значение към сегашния момент  newsm78 , т.е в момента съжалвам, че съм забравила в миналото  Joy както и да е простете ми невежеството и ми кажете как да го кажа  hahaha
Герчо кажи просто кажи на шефа, че съжалваш  Wink , предложение за подарък - ако шефа ти пътува много има в книжарницата до  Славейков нещо като атлас на забележителностите и хотелите по цял свят около 70лв е, на моя му подариха такова наскоро и много  се радваше   Simple Smile
velmar   bouquet   bouquet   bouquet  честита половин годинка !
Миньон, ще заформим тука щаба на анонимните добряци,
Дълбоко в себе си сме добри, ама я ги питай другите колко трябва да копат да ни стигнат до добрината  Joy
Виж целия пост
# 181
.................................................

ох ще ме скъсате от смях !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Виж целия пост
# 182
Ееххххх веселба Joy Crazy
Герчо,хич не го мисли толкова шефа.Казала си му щото така е трябвало,знам ли..............хич ме няма в съветите за шефове Mr. Green
velmar,да ти е живо и здраво момиченцето.Моного да ви радва и по малко да ви слушка Wink Hug  bouquet Heart EyesКалина,немога да подмина новият ти аватар - супер е Peace. Все едно някаква готова картинка си взела от някъде,майстор си ейй Grinning
Кате М,ама моля ти се не се приеснявай за това че си ме пропуснала.А иначе ти на Бг си го казала тоооолкова подробно и ясно,че даже някой англичанин би те разбрал макар и НЕбг говорящ hahaha Mr. Green Ей за тва говоря:
Така ми стана хубаво и весело тук  Joy
I'm proud to be part of your team  Joy 
Дес, Цачи исках да кажа на английски, че съжалавам, че забравих да ви спомена наред с Калина, ама ми избяга перфектното време   newsm78 ако изобщо трябва да се изполва такова , ама нали действието има значение към сегашния момент  newsm78 , т.е в момента съжалвам, че съм забравила в миналото  Joy както и да е простете ми невежеството и ми кажете как да го кажа  hahaha

Лек ден на всички и малко по-споко го дайте днес Peace
Виж целия пост
# 183
Честита половин годинка на девойката  velmar
  Да ви е усмихнато и здраво детенцето! Да ви радва много, а и вие него де!   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 184
Хора доживях да се разпиша и аз.
Вчера тъпия ми шеф ме изкара извън нерви!
за работа дето са я "осрали " поне 3-4 човека преди мен, включително и той, - едни флор планове на проект от 2004 година когато хабер съм нямала да бачкам за него - та една квадратура на апартамен вярна нямаше!!!
и мнооооооооооооо яко ме овика комплексара му с комплексар
а щерката много умело върти граматиката - като има свършена работа - ние го направихме
като има грешка - Цанка го направи
 #Cussing out #2gunfire
пииииииииииииииип
та
днес свърших всичко по въпроса
изби ме на перфекционизъм
извадих си очите
и реших че тоя тъпанар вече няма да ми вика
ще се махам
и ще го оставя сам със щерката си да си бачкат като са толкоз кадърни
и колежката ми е бременна - нейна е лентичката по-надолу
как ще се изкефя
той си живее неподозиращ нищо ама такова му се пече че ще падне!


такааааааааааааааа
оплаках ви се и сега да отговоря по разискваните въпроси:
Кате казва се: Des, Tsachi, I am sorry I have forgotten to mention you together with Kalina.
Права си за перфектното време
това се отнася да действие, извършено в миналото, резултата от което е налице към настоящия момент
не е важно кога е извършено
много често не се знае
а споменеш ли точно кога се е извършило дейстнието вече ще е грешно да използваш перфектното време
класически случай: I have seen this film. няма значение кога, важното е че знам за какво се разказва Wink анти - пример: I saw this film yesterday.
ииииииииииии как ми липсва общуването с ученици Cry

а как обичам граматиката
лелееееееееееееее
размечтах се
за времето когато ще преподавам и ще получавам парички колкото брокер НИ
или като графичен зизайнер поне Mr. Green
ЧЕСТИТКИ на госпожицата на Велмар!
Герчо, ако е Човек - иди му се извини!
не си разваля отношенията с някой, който заслужава.
вервай ми отдавна търся шеф, на който да се извиня!!!
цункииииииииииии

П.П. Извинети мъ уляф съ за пуредин път Embarassed
Виж целия пост
# 185
привет... Simple Smile малиии, тука едни "езици" се разхвърлят... я дайте другата тема направо чуждограматическа да я правим Simple Smile С-3РО и аз съм фен - то малко ми е слабост граматика и затова де-що има съм учила, та не смея да кажа, че може някой и да ми се смее...

Миньон, същите мисли ме глождят и мен - това за спешния самолет и как ще ми уморят детенцето не ми излизат от главата... А обожавам да пътувам и винаги затова съм си харесвала работата, обаче нещо се е превключило очевидно, щото само като изляза извън София и почвам да звъня вкъщи... Мъж ми е герой, не мога да се оплача, ама няма и много избор човека... Аз едно време му казах още, че нито съм домакиня, нито домошарка, а съм бойна кариеристка, та да си прави сметката какво си взима на главата... Ама щом 10 години ме търпи вече, значи не съм съвсем зле  Joy (ей, че умря циганката, малко самореклама да пуснем Simple Smile )

А вчера явно ни е било ден на всички - аз не бях спала цяла нощ заради Преско и в резултат от сутринта бях яхнала метлата и се показах в целия си блясък: първо овиках мъжо на път за работа, защото ми звъни, че не можел да намери да Преслав ританките, след него се скрах с полицая, който ме спря, че говоря по мобилния и карам - в резултат си имам акт за 12 т и 100 лв, и вече добре загряла влетях в офиса... там няма да разказвам, че който не ми се мерна пред очите, той не го отнесе....  afwitch Абе хората и песен са написали "Има дни, има дни, във които не върви...."

Лека и спорна и супер старт на уикенда за всички ударнички!  Hug
Виж целия пост
# 186
ми да ето предложение за новата тема: ходим си на Работа, учим се от форума Joy
и една специално за Калина: Мами селски даскалици преподават по езици
гарантирам редовно посещение на всички от родени 2006 и съседните години
леле Кабив ще падне от  смях като се върне да чете
Виж целия пост
# 187
ми да ето предложение за новата тема: ходим си на Работа, учим се от форума Joy
и една специално за Калина: Мами селски даскалици преподават по езици
гарантирам редовно посещение на всички от родени 2006 и съседните години
леле Кабив ще падне от  смях като се върне да чете

Абе вие милост нямате ли към мойто секцио?! Заболя ме корема от смях!!!!!

И как сте ме взели за мезе напоследък  cook, голям кеф.
Цачи, по-добре "РАБОТЛИВИ МАМИ - селски даскалици преподават по езици" 
да не помисли че всички като теб от кеф преподаваме Simple Smile ние само им набоваме английския в главата  bash pironi smile3538 smile3537 а те:  Stuck Out Tongue Winking Eye
Как не те домързя да го изпишеш цялото това за present perfect?!  то и на мен ми е любимо, ама чак такива жертви....

Лигнята ме е хванала яко покрай ваште смешки!
сега чакаме гер4о да се включи към 4 ч среднощно софийско време

Дес, Снощи се научих как да си сменям аватара и да пускам снимки в пост и си играх цяла нощ. бай да уей, сравнявах моя с твоя аватар, и решших, че трябва като твоя да си снимам някой път  newsm53
Виж целия пост
# 188
С-ЗРО страхотни идеи hahaha Joy Страхотно чувство за хумор,забавлявах се много.Пожелавам ти скоро да попаднеш на шеф на когото да можеш да се извиниш Mr. Green

Аз да се похваля - уикендът ми почва утреееееееееее newsm68 newsm44
Ей Кали,какво му видя на моя аватар - май само размера и фотомодела са различни Mr. Green "бай да уей",и аз скоро се научих да го правя тва упражнение и експериментирам яко rotfImbo
Виж целия пост
# 189
Миньон, ще заформим тука щаба на анонимните добряци

 Joy Joy Joy rotfImbo rotfImbo rotfImao

... и ще се наложи модераторите да законспирират дълбоко форума, че ако ни разберат потърпевшите...
Виж целия пост
# 190
Айде и аз да се разпиша...
То с моята гордост няма как да му кажа Шефе извинявай, ама като му занеса хубавия подарък, дето Катето предложи ще види, че съм гузна-гузна. То ние не се караме за сефте, ама тоя път бях доста гадна! Само да видим дали колегата е намерил букварчето, че аз вчера в 4.30 се изнесах от офиса за втората инжекция в токуда и никой не посмя да звънне след това.
Мами, вчерашното ми посещение в токуда ми напомни за един стар расистки виц дето в Африка решили вече да няма расизъм и боядисали всички зелени. Качили се зелените в междуградски автобус и по средата на пътя той се развалил - шофьора се обърнал към пътниците и казал Айде сега по-тъмно зелените да слязат да бутнат! Та вчера се оказа, че в Токуда всички са равни ама чужденците плащат 50лв за преглед и са с предимство, бг плащат 25 и на финала са тея путьовците с направлението, и тях ги предреждат първите 2 групи. Та швейцарския консул бил пострадал при ски и аз трябваше да чакам има няма 1 час. така подпалих метлата, че още сигурно мирише на изгоряло в болницата и рецепционистнака още е на успокоителни.
Миньон, ще заформим тука щаба на анонимните добряци

 Joy Joy Joy rotfImbo rotfImbo rotfImao

... и ще се наложи модераторите да законспирират дълбоко форума, че ако ни разберат потърпевшите...
Няма да се плашиш - никой не подозира, че сме добри и свестни! Ние с мъж ми нали работим на едно място и съм чувала тайни коментари след поредна нагърчваща оперативка - спокойно, има и по зле - Ангел живее с нея  Joy Joy Joy. Изобщоооо и да четат няма да ме познаят!А и да ме познаят, няма да си признаят! Ако си признаят ще отричам - 7 години градя имидж да звяр - няма да променяме статуквото, я!
Калина драпаше в мартенската темичка да разбере за годишната декларация как да си ползва семейното подоходно облагане и за даренията за инвалид и личните застраховки - абе как да спести някой лев от данъци. Ако има въпроси казвайте да направим кратък курс. ша помагам - кво да ви правя. Изнасяте ми тайно уроци по английски  Joy. Ако сте в час, Калина пиши на лични точно кво те мъчи, душо!

Виж целия пост
# 191
Цачии, вярваш ли, че след толкова години борба с perfect tenses  най-накрая намерих един от ключовете за мазето след тоя урок  Joy  момента с уточняването на извършването на действието ми отвори едно прозорче! Моного благодаря  Hug още днес ще го използвам в някой имейл до гръцко  да видят колко съм умна  Joy
Калинчееее що не даваш да ни учат на инглийски, искаш само ти да го знаеш, и да ни се подиграваш на невежеството, гадна егоистка  Joy 
Герчо намерихте ли атласа Wink ...а за токуда отново хубава работа ама българска ...
boriva, нямаш ли човек в кат, на мъжа ми за 50лв оправиха акта точно за говорене по телефона, ама май го изгониха пича с актовете  newsm78 ще питам и ще ти пиша на лични ако е още там  Wink
Да ви кажа, че добри шефове няма, има шефове в добро и лошо настроение, моя е на кеф от няколко дни и реши да ходим с него 5 дни в Хановер на цебит, изнуди мтел да ми подарят телефонче, другата седмица ще ми го донесат  Laughing и аз се чудех от де таз доброта, като предния ден ме навика, че не съм спазвала процедурите, а то било че заминава за 10 дни в чужбина и не ми разписа отпуската та да го замествам  Joy
Виж целия пост
# 192
Kalinka, от цялата сума на облагаемия доход дето го пише в служебната бележка от работа вадиш сумите на облекченията по графи и вече за остатъка изчисляваш ДОД и пишеш сметката по която да ти преведат надвнесения данък
P.S. любимо ми е Passive Voice i WorLd order
учениците ми все се базикаха че преподавам все едно съм математичка
Виж целия пост
# 193
Kalinka, от цялата сума на облагаемия доход дето го пише в служебната бележка от работа вадиш сумите на облекченията по графи и вече за остатъка изчисляваш ДОД и пишеш сметката по която да ти преведат надвнесения данък
P.S. любимо ми е Passive Voice i WorLd order
учениците ми все се базикаха че преподавам все едно съм математичка
Така много лесно звучи, ама като се зачетеш от оня ред извади тоя дето ако е попълен на 2-ра страница и го няма на 4-та ... и ти иде да се оскубеш  Joy
Виж целия пост
# 194
Испешъли фор Катето щощо съм на кефффф
презентното пирфектено временце много си ходи с:
never, ever, already, since, for, yet, still
аааааааааааааааа миналото простичко със:
yesterday; last week /month, year, Tuesday/, 2 days /months, years/ ago,  on 1 of January и вкичко друго що указва времето на извършване на "престъплението"
ей тва наистина улеснява живота Mr. Green
маааааааалък съвет: ако ги няма гореспоменатите ориентири в изречението просто прибавяш наум едно yesterday и ако не се променя смисъла е минало Тъпо време
аууууууууууу какъв кеффффффффффффф
някой да идва в Бургас на уроци моляяяяяяяяяяя
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия