РАБОТАта няма край, тази тема ще я пишем сигурно до Май :))))

  • 16 227
  • 273
# 240
 Цачи и от мен  newsm10, няма икона за стискане на палци,аз поне не открих.
 аз съм много ядосана, днес явно Герчо не е срещнала някой кретен и аз му налетях. Дано да се азмине без бой работата. Някой знае ли колко ще ми дадат за безотговорна циганка,дето не си гледат децата?  #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
 Довечера и аз ще се отчитам.
Успех на всички! Поздрави на Велмар-добре си гледаш детенце  Laughing-така казват бабите.
Дес, явно възрастта е такава-ученолюбива, жалко само,че като стане напечено и измислят хиляди причини,за да се скатаят. hahaha
Виж целия пост
# 241
стискам, стискам newsm10 newsm10 newsm10
Виж целия пост
# 242
Цачи, стискам палци цял ден ама забравих да напиша.
  аз съм много ядосана, днес явно Герчо не е срещнала някой кретен и аз му налетях. Дано да се азмине без бой работата. Някой знае ли колко ще ми дадат за безотговорна циганка,дето не си гледат децата?  #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
 
Знам, знам... Таксуват го като убийство на човек и си лежиш като пич от 10-30 години. Ако е само бой - няма страшно ченгетата най-много като дойдат да продължат боя вместо теб! После ще пиете заедно по кафенце с топла кифла и ще трябва да платиш сметката. Знам го щото имам колега, дато мрази расизма и циганите и често черпи кафенца, че все някой ахмак му се изплрачва пред погледа и става страшно.
Кажи кво е станало, че нали съм мара подробната.

Виж целия пост
# 243
 Ей,свърши най-после този ден! #Crazy Мразя такива дни!Имам усещането,че всяка костица е различна от тялото ми!
  Герчо знам си аз,че няма справедливост, но се надявах на смекчаващи вината обстоятелства. За самоотбрана не можем да говорим също, само действала в състояние на афект! #2gunfire #2gunfire #2gunfire
 Става дума за една циганка, толкова безотговорна към децата си, че ми иде да я удуша.Преди около месец от Отдел закрила на детето ни подадоха сигнал за бедстващи деца в риск, на които можем да помогнем и да съдействаме на майката,да си извади лична карта, за да може да получава помощи.Тя толкова е безхаберна,че държавата й отпуска помощ за децата в размер на 275 лева, че не се тръсва да си изкара лична карта. Ходи рови по кофите, има съмнения,че едното момиче, което е на 10 проституира, а другите са просто зарязани. Преди да отида, си мислех,че съм видяла всичко, но като отидох, просто не издържах, избягах и се разревах. В стаята имаше една печка,два юргана-овоняни,черни,мръсни-опасявам се,че ви е бедна фантазията,зада си представите това. Едното момче беше гушнало най-малкото,голичко и се опитваше да го приспи.Други две полуголи деца обикаляха из стаята. За около 2 часа успяхмеда превърнем това място в някакво подобие на дом, изкъпахме децата,занесохме дрехи, накрая тая мръхла се прибра, нагребахме я и казахме,че ако видим още веднъж нещо подобно,ще извикаме полиция и ще приберем децата.Три дни я разкарвах като празна щайга по инстанции,полиции, за да изкараме картата по-бързо, за да получи парите възможно най-скоро. През няколко дни ходехме да носим чанти с храна, давайки си сметка,че не само децата ядат,но има куп народ ,нареждайки се на трапезата,когато има. Когато знаеше,че ще ходим, си беше там и беше чисто сравнително в стаята, но отивайки,без тя да знае-си беше същия ужас както в началото. #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Вчера и социалните работници са ходили и са се ужасили,като отидохме,казаха,че взимат децата и ги пращат в домове. Наистина това е най-доброто за тези деца-храна,дрехи и подслон,но най-ми беше мъчно за малкия.Щеше да е сам в дома,отделен от сестрите си и от батко си,който всъщност го гледа. Цяла нощ не съм спала, а днес като отидохме да обсъждаме положението ,тая мърла  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfireох,не мога да говоря спокойно за нея, та мърлата заяви, че децата ходели боси,защото нямали обувки. Занесох 4 чифта обувки #Crazy, а тя гаднярката ги е продала,както и всички дрехи и подаръците им за Нова година #Cussing out #Cussing out :bad-words
Е, как да я оставиш тая гад да ходи по земята #2gunfire #2gunfire #2gunfire
 Заявих пред социалните,че ще й правя проверки ненадейни, ако намеря още веднъж подобна картина,натоварвам децата в колата и повече няма да ги види.
 За това беснях цял ден  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
 Сори момичета за гадната история,дано не съм ви развалила настроението много  Praynig
Айде Цачи е наред, да се изповяда!  Peace
 Аз малко ще си полегна, после ще ви чета! Peace
Виж целия пост
# 244
Оххх ужасно е това за което разказваш,РАВИА #Crazy Rolling Eyes Close Тая наистина е разстрел #2gunfire #Cussing out Дано успеете да спасите децата пък тя нека си рови по кофите гадта Sick Лошото е че след толкова много доказателства все още никакви строги мерки на са и наложени и тя продължава,а вашите усилия едва ли не отиват на вятъра ooooh! Дано европейската ни държава се чатне,че трябва да се прави нещо за доброто на децата и Praynig
Виж целия пост
# 245
Нямам думи за тая идиотка #2gunfire.Верно е за разстрел. Е- малко преувели4авам, ама наистна да й вземата децата,защото в този слу4ай това е най-добро за тях. Ох- абе как може такива да имат деца , а куп хорица, които  биха били прекрасни родитили  нямат де4ица... #Cussing out
Ох- хайде спирам 4е и аз се ядосах.
Виж целия пост
# 246
Ето малко  снимки на моята усмихната беборана, да си оправите настроението  Grinning
http://snimka.bg/album.php?album_id=103933
( Аз да взема и в албум4ето да сложа някоя Thinking, 4е Дес ме подсети 4е нямате никаква реална представа за нас.И мен ме има на някоя WinkТа- ще се запознаем виртуално Peace
да ВЗЕМЕ И цА4И ДА СЕ ВКЛЮ4И НАЙ-НАКРАЯ 4Е НЯМАМЕ ТЪрпение, а и ни изтръпнаха пръстите от палцестискане Joy
Виж целия пост
# 247
хубу стискахте днес та ся да ви моля и за утре че важния разговор всъщност не се състоя Sad
всъщност смотания ми шеф ми каза да му са махам от главата  #Cussing out пиииииииииииииип
и то щото си исках парите от изравняването на данъците, които не са никак малко 220 кинта
а той ми вика че тва били негови пари щото той бил плащал осигуровки и данъци
педерас
а не тва отгоре парите са от старата ми работа дето бях осигурявана на високата заплата
аааааааааааааааааааааааааааа
и затва утре ще получи оставка
моята
искам си моите пари и ще го накарам да съжалява
и хич не ща да го погледна повече тоя дръвник дето са му малко милионите че ми зцавидя за мойте 200 кинта
ай дано му преседнат
ама ше му го кажа
ще кара поръчкови БеЕмВета а от мойто дете ще краде пари
ше го пииииииииииииииип в пииииииииииииииииииипт
ама знаете ли за кво съм най-бясна?
щото колежката ми бременната дето й влязох в положение да я чакам да си съобщи новината вместо да си подавам за напускане още преди време се обърна и ми каза "той ми плаща прекалено много пари за да защитавам неговите интереси"
абе обещавам ви да си платят
щото аз съм мнооооооооооо готин човек ама да не ме прецакат
ако ме прецакат ставам друг човек
а тоя другия какви мръстотии може да измисли лелееееееееееееееееее
само ще ви подскажа какво ми идва на ума
format c:/
и айдяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя
утре пак ще разказвам
за мангалката #2gunfire #2gunfire #2gunfire
боооооооооооооооооооойййййййййййййййй
аз нали с такива лежах в кърмаческото та те разбирам напълно
пушат и кърмят лапетата, боси ги държаха абееееееееееее верно домовете са рай за тях


Виж целия пост
# 248
Цачи, с тебе сме! И утре ще стискаме палци  newsm10
Ако ти дотрябва реална бойна физическа сила- свиркай,такъв отбор юнаци можем да се съберем,че тоя ще съжалява,че те познава #2gunfire #2gunfire #2gunfire Търси си правата, и 2 лева да са,са си твои. Пък за колежката си не я мисли толкова, и на нея ще й дойде реда.Такива нагаждащи се почти винаги са прецакани,ама те не се усещат, щото са тъъъъъъъъъъъъъъъъъпи! #Cussing out
 Велмар,снимчиците са супер!   love001 Благодаря ,че си разведрила обстановката! момичета,извинявайте още веднъж  Praynig
 Цаче,дръж се,момиче! newsm10
 Лека вечер от мен! Hug Hug
Виж целия пост
# 249
Дребната се размрънка и реших, че няма да мога да се разпиша, но за щастие се успокои сама този път  Mr. Green
Цачи и от мен голямо стискане на палци имаш да знаеш  newsm10- смело напред - на никой не сме длъжни ааа аман от нагли шефчета  #Cussing out
RAVIA направо ме разрева - виждала съм подобна обстановка и ми изникна веднага пред погледа - нямам думи. Наистина най-добре е тези деца да са далеч от жената, която не мога да нарека майка.............
Велмар - страхотни снимки!

При мен също е голяма лудница напоследък - натоварихме с работа за трима човека, отделно, че сега има доста повече работа във фирмата и вече едвам издържам. Но пък напоследък се сближихме с няколко колеги и разведрихме обстановката малко въпреки многото работата. Определено когато обстановката не е толкова формална се работи по-лесно - поне за мен е този извод.
Бяхме се разбрали с шефа да работя до 17.00, но вече не ми стига времето и сега ще трчбва да говоря с детегледачката да остава още малко.
Освен това в най-скоро време и аз трябва да се сдобия с кола и да изкарам тъпите опреснителни курсове, че голямо шубе ме гони по софийските улици - направо съм ужасна  Embarassed
Ще взема да си лягам, че сами може да забележите как мисълта ми подскача насам-натам   Crazy
Весел петък ви желая! Нали утре е петък а  Crazy
Виж целия пост
# 250
Малииии к'ви са тия пищаци, бе мацки !
Брях! Не стига, че имало тайни агенти, ми и тайни македонки се завъдили. тц тц тц
само да ви види Кабив отнякъдееее !!!!
Много ми липсва вече, да я взимат вече в тоя Хенкел, че и без това обраха кадърните ...
Wink

за дария какво да кажа... дали и мойто маймунче толкова различно изглежда?! На мен все си ми е полу-грозничък.
А велмар, на теб някога личало ли ти е че си майка-кърмилница?!?! Засрами се бе, момиче ! Може ли да изглеждаш като подарък за Св. Валентин?! Още 2 твои снимки и отказвам яденето за цял живот!

Цачи... ти си знаеш.... ЦАЧИ ! по 3 пъти на ден се сещам, че не ти казах колко много ми харесаха снимките на Дени, особено онази върху същото килимче от твоето бебстване. Ей сега си казах, и утре пак ще се сетя, но със спокойно сърце.

(ШШШшшшшш аз днес празнувам Трифон Зарезан Wink )
Виж целия пост
# 251
 #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
 Гледахте ли bTV?  #Cussing out #2gunfire
Даваха това 12 годишното,дето родило. smile3515 newsm61 newsm61 smile3511 Нямам думи!
Виж целия пост
# 252
И аз гледах за това  моми4е #2gunfire
Калина, аз май съм забравила да спомена тук 4е ве4е не съм майка-кърмилница Laughing от 2-3 седмици. Насила отбих Дари Cry,но се надявам да е за нейно добро.Сега нали работя само събота и неделя и то по цял ден  и не ми коства смао едно хранене на ден.А и тя нали не иска да пие от шише, та трябваше в крак с бързите промени на работа и бързо да я приу4а да пие от шише, за да може и друг да я гледа все пак.Кърм аимам още, но да си кажа 4естно, ве4е от егоизъм Embarassed не я кърмя и си пропуших отново Sick
Виж целия пост
# 253
Велмар, не е от некърменето.. аз от няколко месеца не кърмя ама ... и не пуша.. да не е от това Simple Smile
като ходя на работа, дебелея. през коледната ваканция, обрано на традициите, отслабнах по празниците. 1 седмица на работа с КФЦ на обяд и айде.....

абе исках да кажа, че си страшна мацка, не се оправдавай Simple Smile

за ЯСЛАТА Фастъче: намира се в иван вазов, до южния парк. струва 65 лв за 5 дни (гледане и храна) (колкото ходи детето).
0887 363424 - Мариана

току що говорих с колегата, чието дете ходи там. Много са доволни.
Виж целия пост
# 254
Калин4е, ами зна4и ти е много ларж работата Wink.АЙде да се менкаме, 4е да трупна някое килце.Моя мъж ми вика- да взема да понапълнея малко 4е не мога да нося малката Twisted Evil(глеай к'ва загриженост Crazy).
Ох- няма да го по4вам него 4еми е 4ерен пред о4ите и от няколко дни не мога да го т ърпя Close.КАто той не може да ме оцени - дугите го правят Crossing Arms
Ина4е- мерси за комплимента Flutter
АЗ днес отново съм на работа Crazy, така 4е ще се вклю4вам пове4ко. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия