Съвсем открита съм си! Питах ли аз "давайте счетоводители и химици"??? Питах! Който ми изпрати СиВи, погледнах и препратих тези, които ставаха (не ми е работа, ама съм си роден ЕйчАр
) И така... А на Гери, ако си спомняш, й казах за една позиция като бяхме в "Моето гардже" ние 4-те с Кали... Всичко си е точно... Смятай, че ако дойде до там да търсим администртивен, и тебе ще вербувам 
ВаняП, и аз мога да помогна с къщата... Ние работим със строителни фирми, та контакти много и в цяла БГ... Само кажи какво търсиш... Както каза една мама-химичка, която само ни чете тук, но не пише и май също ще идва да бачка при нас, "човек не знае откъде ще изскочи заек"

Аз понеже смятам, че се преработих последните дни, в петък смятам да си взема почивен ден и да си се порадвам на детенце...


може и с по-малко интересни неща да се включваш, а пък да ти кажа, то май само на Герчо й се случват постоянно разни неща - тя обира от всички, затова сигурно при нас е по-спокойно
)

и сърдита физиономия.Това значи "Я не спирай да говориш,че се сърдя"