164 ГПИЕ "Мигел де Сервантес" - тема 3

  • 94 202
  • 751
# 750
Днес раздадоха дипломите. Ясно пролича отношението на целия випуск към Миронова, нейният клас се постараха подобаващо. Никога не съм подкрепяла показното омаскаряване на някого но тази жена е скандална.  Не знам на каква субстанция е, но трябва да е много добра, толкова е извън реалността.
Отидох специално да говоря с нея днес преди церемонията. Понеже исках да съм сигурна, че не бъркам човека попитах "Госпожа Миронова, нали?" И тя почти ме разцелува от възторг - о, да, да!!! Съвсем спокойно казах,.че не споделям превъзбудената и емоция и съм тук само, за да споделя, че съм благодарна, че не е успяла да унищожи детето ми и то е успяло въпреки нея и се надявам и на КСК да успее, въпреки нейните щети... и тя продължи да ми подкача като тежък наркоман как трябва да съм горда с детето си и да обяснява как кавото е за тях си стои и ги чака и колко е горда с успеха им.  
 Честно не знам кое исках повече - някой да ме ощипе и да се събудя или да разстреса тази неадекватна лелка с надеждата да събудя нея...
п.п. с това не малко изключение. ИГ си остава правилното място за детето ми.
Виж целия пост
# 751
Маги, подкрепям написаното с 2 ръце!
Аз не отидох да разговарям с нея, защото не вярвам, че бих се почувствала удовлетворена. Напротив- бих се ядосала още повече и бих си съсипала празничния ден.
Беше вълнуващо и хубаво, и някак ми се искаше още малко да задържим това преживяване. Но, времето не чака, не можем да го хванем, за да му се порадваме още малко.
Пожелавам на настоящите и бъдещи ученици на ИГ да се радват на моментите, да ги оценяват и да имат късмет и с преподавателите, и с приятелите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия