Организация за шкафове, гардероби, дрешници - тема № 12

  • 69 083
  • 756
# 180
Благодаря! За керамични и каменни са си нормални цените според мен.
За пластмаса не бих дала и 1 лв, толкова я мразя. 
В Али-то си бях харесала едни мраморни, много щяха да дойдат на място, ама доставката им беше по-скъпа от тях самите и засега се отказах.
Виж целия пост
# 181
За мен са неоправдано скъпи, 30 лева за едно шише. лично мнение.
На когото му харесват, да купува.

Иначе е пълно в нета и в реала с всякакви шишета, от всякакъв материал, за сапун за ръце...
Виж целия пост
# 182
За мен са неоправдано скъпи, 30 лева за едно шише. лично мнение.
На когото му харесват, да купува.

Иначе е пълно в нета и в реала с всякакви шишета, от всякакъв материал, за сапун за ръце...
Веднъж като дадеш цената, я преглъщаш и се забравя Simple Smile
Самият вид на пластмасата ми предизвиква много неприятно усещане, а като я пипам - съвсем. По принуда съм оставила един пластмасов дозатор на външна мивка в селската къща, че котетата мислят мивката за хладно легло през лятото и редовно се настаняват да спят, а докато минават, има риск да го съборят, не ми се иска да се нарежат.
Виж целия пост
# 183
Прикачвам снимка, тъй като с линка имам проблем.
Виж целия пост
# 184
В новия ми любим "магазин"




Tamu е, ако не става ясно, само приложение е, безплатна доставка, преди 2 дни си поръчах някакви неща, вече са в България, за втори път поръчвам и идват със Спиди.
Виж целия пост
# 185
Все си мислех, че търсите за сапун и крем за ръце., а вие сте търсили за веро и за сапун за ръце.
Виж целия пост
# 186
В новия ми любим "магазин"




Tamu е, ако не става ясно, само приложение е, безплатна доставка, преди 2 дни си поръчах някакви неща, вече са в България, за втори път поръчвам и идват със Спиди.

Гледам го и аз този Tamu от известно време, но до сега ме беше страх да поръчам. Предварително ли се плаща? Как стои въпросът с връщане, ако нещо има проблем? Имаш ли идея?
Виж целия пост
# 187
В новия ми любим "магазин"




Tamu е, ако не става ясно, само приложение е, безплатна доставка, преди 2 дни си поръчах някакви неща, вече са в България, за втори път поръчвам и идват със Спиди.

Гледам го и аз този Tamu от известно време, но до сега ме беше страх да поръчам. Предварително ли се плаща? Как стои въпросът с връщане, ако нещо има проблем? Имаш ли идея?
Предварително се плаща, на принципа на Али експрес е.
За връщане не знам, аз не се занимавам с връщане.
Виж целия пост
# 188
Благодаря. Е, то тези стоки не си струва да ги връщаш, принципно питах ако знаеш.
Виж целия пост
# 189
А със Спиди може ли до офис или само до адрес доставят?
Виж целия пост
# 190
Има тема за Таму.
Виж целия пост
# 191
А със Спиди може ли до офис или само до адрес доставят?
Може. Дават ти дата за доставка на адрес и пренасочваш към офис.
Виж целия пост
# 192
Здравейте, имам две малки деца, които имат повече дрехи и обувки от мен и баща им. Много ме затруднява да им измисля място за обувките и якетата? Някой дали е измислил нещо по-компактно, че и мястото ни е много малко?
Виж целия пост
# 193
Здравейте, имам две малки деца, които имат повече дрехи и обувки от мен и баща им. Много ме затруднява да им измисля място за обувките и якетата? Някой дали е измислил нещо по-компактно, че и мястото ни е много малко?
Обувки съхранявай в кутии и после могат да се складират където имаш място. Дрехи може да разделяш на зимни и летни и да ползваш вакуумни пликове за сезона, те пестят място.
Виж целия пост
# 194
Скрит текст:
Здравейте, имам две малки деца, които имат повече дрехи и обувки от мен и баща им. Много ме затруднява да им измисля място за обувките и якетата? Някой дали е измислил нещо по-компактно, че и мястото ни е много малко?
Обувки съхранявай в кутии и после могат да се складират където имаш място. Дрехи може да разделяш на зимни и летни и да ползваш вакуумни пликове за сезона, те пестят място.
Да, така правя за неизползваните дрехи, но питам за носените има ли решение? Имам една много малка закачалка и шкаф за обувки в един много тесен коридор и едва събира нашите якета и обувки с на мъжа ми, а сега вече с малките деца настана тотален хаос в коридора.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия