WIZZAIR - 45

  • 47 244
  • 782
# 285
Дали мога да пренеса бурканче с фъстъчено масло,( не е отворено)в ръчен багаж?
Най-вероятно ще го изхвърлят.
Виж целия пост
# 286
Фъстъчено масло-не,кремообразно е.
Виж целия пост
# 287
Дали мога да пренеса бурканче с фъстъчено масло,( не е отворено)в ръчен багаж?
До 100мл ако е бурканчето.
Виж целия пост
# 288
Може да го разделите в няколко бурканчета по 100 мл.
Виж целия пост
# 289
Дали мога да пренеса бурканче с фъстъчено масло,( не е отворено)в ръчен багаж?
Не можеш, освен ако не е 100 мг.
Може да го разделите в няколко бурканчета по 100 мл.
Аз знам, че трябва да са общо до 100 мл всички течности в ръчен багаж.
Виж целия пост
# 290
не, индивидуално до 100 мл всяка, всички течности трябва да са прибрани в плик до 1л
Виж целия пост
# 291
Здравейте!
Искам да задам един малко тъп въпрос.
Налага се да купя билет за друг човек от София до Женева. Възможно ли е да го купя от моя акаунт на Уизер? Досега не ми се е налагало и се чудех, защото обикновено аз излизам титуляр и хората, които пътуват с мен имат  валидни билети, само при положение, че аз също пътувам. В случая жената от София трябва да лети сама. Ако не може, тя трябва ли да си открие акаунт първо и тогава да купи билет или има опция за свободно закупуване през сайта на Уиз?
Виж целия пост
# 292
Може да купите билет на друг човек, но не може да ползвате Wizz Discount или точки ако не пътувате. На нормална цена няма проблем да вземете билет.
Виж целия пост
# 293
Аз днес исках да купя билет през приложението, за друг човек, но не ми дава да махна отметката, че не съм аз пътника. Ше ровя утре от сайта без да влизам в профила си.
Виж целия пост
# 294
Виж целия пост
# 295
Влизам с един въпрос - по направена покупка, мога ли да добавя пасажер? Сега пробвах по стандарния начин, но изписва само моето име.
Виж целия пост
# 296
не се добавя, просто купуваш нов, отделен билет
там има един чек бокс I am the passenger
ако не работи, излезте от профила
няма да важи дискаунта
Виж целия пост
# 297
Здравейте, опитвам се да купя билети за двама, и на стъпката за Wizz discount club автоматично ми предлага опция за Standart discount,а аз искам  Group discount, защото следващия път може да пътуваме с децата. Има ли такава възможност да избера втората опция или по подразбиране ми дава да избера Standart discount.
От изчетеното разбрах, че мога да премина от Standart на Family membership по всяко едно време, като заплатя разликата.
Виж целия пост
# 298
не се добавя, просто купуваш нов, отделен билет
там има един чек бокс I am the passenger
ако не работи, излезте от профила
няма да важи дискаунта

Да, отметката е неактивна, доста тъпо…исках да ползвам натрупаните точки и да добавя човек към групата…Предполагам, че и в кол центъра няма да могат да помогнат…
Виж целия пост
# 299
не се добавя, просто купуваш нов, отделен билет
там има един чек бокс I am the passenger
ако не работи, излезте от профила
няма да важи дискаунта

Да, отметката е неактивна, доста тъпо…исках да ползвам натрупаните точки и да добавя човек към групата…Предполагам, че и в кол центъра няма да могат да помогнат…

Така или иначе няма да може да ползвате точките за човек, за който не правите резервацията с вас. Няма да помогнат в кол центъра.
Излизате от профила и начисто. Евентуално може да вземете и за вас с него още един билет, с флекс, и после да откажете вашия. Ако ви се разправя...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия