👣Някои АВГУСТинки вече бебета люлеят, другите още за срещата копнеят🤰 - Август 2023, тема 8 💗💙

  • 51 230
  • 609
# 240
Здраввйрв мами!
В 33г.с съм вече. С Дибер преди бременноста, но  контролиран без усложнения. С АГ коментирахме и избрахме дата за секцио доста по рано предвид заболяването ми. Та  ако всичко е наред нещата ще се случат в 36г.с + 2 дни . Притеснявам се дали ще в достатъчно пораснало , знам че по-трудна ще е адаптацията . Дано не се налага да бъде задържано в неонатологията . Но е съобразено предвид риска от играещи захари… Тези който са секцио, за коя сесмица сте планували?

В 37+5 ще е моето секцио
Виж целия пост
# 241
Моето ще е 38 седмица и няколко дни
Виж целия пост
# 242
При всеки е различно. Зависи от състоянието на майката и плода. Моето се пада в 39+няколко дни
Виж целия пост
# 243
Mint честит бебок !!!!!Жив и здрав да е !!!! 💙💙💙💙💙😘🥳
Аз пък нали се отказах от секциото( иначе беше предвидено 5 дни преди термин) и зачакахме естественото си раждане …..  изпрахме, изгладихме даже хахаха и сглобихме всичко 🤪
Ииии снощи ми изтекоха или по точно казано заизтичаха водите към полунощ ….. сега съм в болницата- без разкритие, без контракции 🫣 два дена преди терми н Simple Smile еми това е от мен за сега Simple Smile добре че си бях стегнала багажа предварително че си се бях панирала леко Simple Smile
Виж целия пост
# 244
Беатриче, всичко да мине по вода 🙂
И аз съм в болницата вече
Виж целия пост
# 245
Леко раждане, Беатриче и Юпитерче! Очакваме хубави новини скоро ❤
Виж целия пост
# 246
Успех, момичета! Нека мине бързо и благополучно! ❤
Виж целия пост
# 247
Леко раждане, Беатриче и Юпитер! Heart Всичко да мине благополучно и очакваме новите бебета Misc Baby Bottle
Виж целия пост
# 248
Благодаря момичета 🫶 Юпитерче успех и леко и при теб… то така се шегувахме в болницата снощи докато се изливаше бурята, че ще въври по вода 😄
Виж целия пост
# 249
Здраввйрв мами!
В 33г.с съм вече. С Дибер преди бременноста, но  контролиран без усложнения. С АГ коментирахме и избрахме дата за секцио доста по рано предвид заболяването ми. Та  ако всичко е наред нещата ще се случат в 36г.с + 2 дни . Притеснявам се дали ще в достатъчно пораснало , знам че по-трудна ще е адаптацията . Дано не се налага да бъде задържано в неонатологията . Но е съобразено предвид риска от играещи захари… Тези който са секцио, за коя сесмица сте планували?

Моето секцио ще е в 38г.с. Не мисля, че има повод за тревога, все пак с АГ сте коментирали кое е най-добре за теб и бебенцето. Heart За адаптацията мисля, че си е индивидуално. На различни места се сблъсквам с различна информация за нормите в килограмите при новородените. На едно място една акушерка обясняваше, че трябва да е поне 2700гр., а в групите в Facebook майки споделят, че бебчетата им са тежали по 2500-600гр. и не са били задържани в неонатология.
Всичко ще бъде наред, мила! Kissing Heart Бъди спокойна и не мисли негативни неща! Накрая ще видиш, че не е имало поводи за притеснение Blush
Виж целия пост
# 250
Здраввйрв мами!
В 33г.с съм вече. С Дибер преди бременноста, но  контролиран без усложнения. С АГ коментирахме и избрахме дата за секцио доста по рано предвид заболяването ми. Та  ако всичко е наред нещата ще се случат в 36г.с + 2 дни . Притеснявам се дали ще в достатъчно пораснало , знам че по-трудна ще е адаптацията . Дано не се налага да бъде задържано в неонатологията . Но е съобразено предвид риска от играещи захари… Тези който са секцио, за коя сесмица сте планували?

Аз ще съм 37+6
Виж целия пост
# 251
Беатриче и Jupiter sea, леко раждане и да се похвалите!
Виж целия пост
# 252
Леко раждане, момичета!
Всичко да мине леко и благополучно! 🍀🤍
Виж целия пост
# 253
Леко и безпроблемно раждане, дами! 🙏🏻🥰
Очакваме ви с добри новини. ❤🍀
Виж целия пост
# 254
Беатриче, Jupiter, леко раждане и на двете! Да се похвалите с пухкави резултати.
Моето секцио ще се падне 38+1 г.с.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия