👣Някои АВГУСТинки вече бебета люлеят, другите още за срещата копнеят🤰 - Август 2023, тема 8 💗💙

  • 51 277
  • 609
# 285
Момичета, мина операцията. Имаме си още един мъж. 💙 3740гр, 50см, роден в 39+2

Успех на всички!
Честито момченце!Нека расте здраво и щастливо!❤🍀
Виж целия пост
# 286
Iv, честито бебенце и на теб! 😊💙
Да ти е много здрав, щастлив и бързо възстановяване!
Виж целия пост
# 287
Iv, честито! Нека бъде здраво и послушно бебче!
Виж целия пост
# 288
Честито на всички родили момичета Heart Бъдете здрави, щастливи и благословени,  и вие, и бебчетата Heart
Виж целия пост
# 289
Iv_vd89, честито бебче! Много здраве, щастие и весело детство му пожелавам!
Виж целия пост
# 290
Юпитерче Ив честити бебоци! Да са живи и здрави !!!!!!💙💙💙💙💙💙
А на вас бързо да си влизате в крачка 👩🍼🥰♥
Днес малко след седем сутринта се появи и Мирослав 49см и 3040гр Simple Smile няма да лъжа беше си трудно , но и за следващата си бременност пак бих избрала естественото раждане. Бебчо си е при мен обожава да си суче хахаха надявам се сега само кърмата да дойде иначе веднага се ориентира и засмука зърното ахахаха- оправен мъж 😄😄😄
Виж целия пост
# 291
Беатриче, честито бебенце и на теб! 💙🍀💙
Ех, че хубаво.. днес направо валят бебета 😊
Нека Мирослав да е жив, здрав и благословен!
Виж целия пост
# 292
Беатриче, честит бебчо! Да е много здрав и щастлив!
Виж целия пост
# 293
Беатриче, честито момченце! Нека носи много радост и щастие!!!
И то не само валят бебоци, ами валят мъже Joy
Тук в реанимацията от 5 жени само моя младеж. Grinning
Виж целия пост
# 294
Честити бебенца! Много здравички да растат! ❤️
Виж целия пост
# 295
Ехеее, честито на Юпитер, Беатриче и Ив! Бъдете здрави и спокойни!
Ариелл на теб мога да ти пожелая спокойствие и търпение, че като знам колко е изнервящо все да те питат не роди ли, направо ти се чудя. Пък, когато дойде, тогава. Важното е да сте здрави!
Аз днес си направих стабилна разходка в мола-5часа, но пазарих предимно за каките😀 И разбрах, че дори и бременна в 9 месец детското ми става и си взех суитшър от Зара от детската номерация 164😁😁
Виж целия пост
# 296
Да са живи и здрави бебчетата и бързо възстановяване на мамите 😍
Виж целия пост
# 297
Честити бебчета на всички нови мами! Бъдете спокойни и здрави!

Ариел, ти беше при Олга нали? Те докога могат да те изчакат? Не се притеснявай, термините са нещо доста ориентировъчно според мен. Всичко ще е наред, явно на мъничето му е много приятно и комфортно в теб Simple Smile
Виж целия пост
# 298
Честито момичета!Нека са здрави и обичани!Бързо възстановяване!❤🥰🍀
Виж целия пост
# 299
iv_vd89, Беатриче, честито и на вас! Нека бъдат живи и здрави бебоците и много да ви радват! 💙🍀
Бързо възстановяване! 🤗
Благодаря на всички за хубавите пожелания
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия