👣Някои АВГУСТинки вече бебета люлеят, другите още за срещата копнеят🤰 - Август 2023, тема 8 💗💙

  • 51 280
  • 609
# 300
Момичета, споделям че се роди и моята дъщеричка - 3 дни след термин, 3630, 52см. Роди се естествено. Второ раждане ми е и много ме изненада как се разви. Започна директно с много болезнени контракции на 5мин и до раждането на бебето продължи 3 часа и половина (първото беше 17). В болницата бях половин час.  Много съм щастлива как се разви, тъй като знаете че при пренасяне има голям натиск за родоразрешение - дали на термин или до няколко дни. Беше ме страх от индукция или секцио без нужда. Исках да не коментирам раждането с думите "боли, ама си струва/забравя се". Тялото си знае работата и раждането може да е уникално преживяване, което цял живот да си спомняме с вълнение, ако го оставим прасто да се случи ❤️
Стискам палци за хубаво раждане на всички 🤗
Виж целия пост
# 301
Честита дъщеричка, dariya, нека бъде здрава и щастлива!!! Чудесно е че си доволна от цялото преживяване. Heart
Виж целия пост
# 302
Честита радост, Jupiter sea, iv_vd89, Беатриче и dariya.000! Blue Heart Heartpulse Flowers Hibiscus
Да са ви живи и здрави бебенцата! Blush Желая ви бързо възстановяване!
Виж целия пост
# 303
Момичета, споделям че се роди и моята дъщеричка - 3 дни след термин, 3630, 52см. Роди се естествено. Второ раждане ми е и много ме изненада как се разви. Започна директно с много болезнени контракции на 5мин и до раждането на бебето продължи 3 часа и половина (първото беше 17). В болницата бях половин час.  Много съм щастлива как се разви, тъй като знаете че при пренасяне има голям натиск за родоразрешение - дали на термин или до няколко дни. Беше ме страх от индукция или секцио без нужда. Исках да не коментирам раждането с думите "боли, ама си струва/забравя се". Тялото си знае работата и раждането може да е уникално преживяване, което цял живот да си спомняме с вълнение, ако го оставим прасто да се случи ❤
Стискам палци за хубаво раждане на всички 🤗
Честита да е принцесата!Бъдете здрави и щастливи!❤🍀
Виж целия пост
# 304
Ехааа, ама вие избухнахте направо! Да са живи и здрави малките августинчета, да носят много радост на семействата си Heart
Виж целия пост
# 305
Ехааа заваляха бебенца! Завиждам 🙈 Да са ви живи и здрави, iv_vd89, Беатриче и dariya.000! ❤

Chris_16, при Олга съм, да. Нищо конкретно не каза днес. Макар че предния път каза не повече от седмица ще чакаме, заради диабета.
Виж целия пост
# 306
dariya.000, честита дъщеричка! Да ви е жива и здрава и много да ви радва! 💗
Бързо възстановяване на мама! 🍀
Виж целия пост
# 307
Честито на всички! Нека всички бебенца са живи и здрави и май-вече спокойни и спящи. Особено в началото и бързо възстановяване на майките. Heart
Виж целия пост
# 308
Юпитер, Ив, Беатриче, Дария, честити ви бебенца! ❤Досега май не се е случвал такъв “бебевалеж” в темата за ден. Да са ви здравички , ящни и спящи😄
При нас антибиотикът ще е до сряда, тогава ще го изследват и ако всичко е наред в четвъртък ще ни изпишат. Мноооого вече искам да си ходим и се надявам да се е излекувал. Страшно ми липсва вече и голямото дете.
Аз обаче май приключвам дотук с бебетата 😄Даже сега ми изглежда супер трудно да се справя с двамата и хич не си представям да стигна до 3-то.
Виж целия пост
# 309
Честито бебчета Iv_vd89, Беатриче, dariya.000. Пожелавам им да са живи и здрави, а на вас бързо и безпроблемно възстановяване! 🍀😊
Виж целия пост
# 310
Страхотни новини, момичета! Имаме бейбибум днес Hug
Честити да са ви бебенцата! Heart
Виж целия пост
# 311
Честито на всички, да са ви здрави бебчетата и вие покрай тях! 🤗💙❤️

Аз да попитам, утре съм на предварителен прием в АГ-Варна, някой наясно ли е какво включва тази процедура?
Освен носене на всички документи разбира се.
Виж целия пост
# 312
Вчера имаше и бейби бум в самата болница. Цяла нощ имаше раждания, които следяхме от реанимацията. Даже едва се намери самостоятелна стая за мен.
А отделно днес понеже е 08.08 също имало много планирани за секцио.
Виж целия пост
# 313
Честити да са бебенцата на всички! 🍀❤
Желая ви много здраве, щастие и прекрасни мигове заедно! 🥰

Успех и на тези, които си чакаме все още! 🍀🙏🏻
Виж целия пост
# 314
Здравейте, момичета. Мен ме приеха в болницата с кървене и съмнение за отлепяне на плацентата. Казаха, че е опасно и ще ме наблюдават най-късно до утре, след което, евентуално ще индуцират раждане или ще пристъпят към секцио.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия