👣Някои АВГУСТинки вече бебета люлеят, другите още за срещата копнеят🤰 - Август 2023, тема 8 💗💙

  • 51 286
  • 609
# 315
Честито на всички нови мами! С пожелания за здрави и щастливи бебчета! 🩵🩷

Елиза, стискам палци всичко да е наред! ❤ щом си в болница и под наблюдение, сигурна съм, че ще се случат по най-правилният начин нещата. 😇
Виж целия пост
# 316
Честито на всички мами, които са гушнал бебчета вчера! Heart Бебоците да са здрави и щастливи, а вие да се възстановявате бързо!
Елиза стискам палци да е всичко наред и раждането да мине леко! Чакаме те тук да се похвалиш Heart
Виж целия пост
# 317
Елиза, успех! Чакаме те да се похвалиш!
Към родилите вече-ккава почерпка оставихте и в двете отделения ли? Как точно стават нещата? Не съм наясно с болниците в Пловдив. Ще се радвам да споделите.
Виж целия пост
# 318
Елиза, стискам палци всичко да е наред. Важното е че си под наблюдение. Успех!
Виж целия пост
# 319
Елиза, и аз стискам палци всичко да е наред! Щом си в болницата ще се погрижат, не се тревожи ❤
Виж целия пост
# 320
Елиза, мина през толкова препятствия и това ще мине. Успех и се пази!
Виж целия пост
# 321
Дами, днес бях на преглед всичко е наред с бебето 🙏🏻🍀 .. но желязото ми е спаднало още повече при условие, че приемам допълнително под формата на таблетки .. 🤷🏻♀ Сега АГ ми увеличи дозата на прием.. Имам въпрос: вие от кои храни си го набавяте? В началото реф. стойности си бяха повече от перфектни, а сега с всяко посещение при АГ си пада и пада….
Виж целия пост
# 322
Дами, днес бях на преглед всичко е наред с бебето 🙏🏻🍀 .. но желязото ми е спаднало още повече при условие, че приемам допълнително под формата на таблетки .. 🤷🏻♀ Сега АГ ми увеличи дозата на прием.. Имам въпрос: вие от кои храни си го набавяте? В началото реф. стойности си бяха повече от перфектни, а сега с всяко посещение при АГ си пада и пада….
Преди да забременея хемоглобина ми беше около 100, пих хапчета и стигна до  120,обаче след като забременях АГто ми ги спря. Но аз винаги съм била с нисък хемоглобин- или на долна граница, или под нея. Даже си спомням след първото раждане ми беше 80.
После пак падна до 101 към края на юни месец и оттогава пия сорбифер. Последно ми беше 121 на 17 юли, ще го пия докрая, но повече изследвания няма да си пускам. Иначе от храна едва ли си го добавям, защото ям предимно диня, домати и краставици.
Виж целия пост
# 323
Елиза, успех! Чакаме те да се похвалиш!
Към родилите вече-ккава почерпка оставихте и в двете отделения ли? Как точно стават нещата? Не съм наясно с болниците в Пловдив. Ще се радвам да споделите.

Онзи ден като бях на тонове и ми съвпаднаха явно с часа на изписванията. Та отвън татковци и баби вървяха с торти и безалкохолни. Поне това, което се виждаше по торбите. Чак ми стана жал за тия хорица с толкова много захар 😂😂😂. Та решихме да заложим на питка или баница и някакви мезета.
Да допълня, че става въпрос за Бургас.
Виж целия пост
# 324
Това в кой град и болница?
Честито на всички!
Вчера имаше и бейби бум в самата болница. Цяла нощ имаше раждания, които следяхме от реанимацията. Даже едва се намери самостоятелна стая за мен.
А отделно днес понеже е 08.08 също имало много планирани за секцио.
Виж целия пост
# 325
Дами, днес бях на преглед всичко е наред с бебето 🙏🏻🍀 .. но желязото ми е спаднало още повече при условие, че приемам допълнително под формата на таблетки .. 🤷🏻♀ Сега АГ ми увеличи дозата на прием.. Имам въпрос: вие от кои храни си го набавяте? В началото реф. стойности си бяха повече от перфектни, а сега с всяко посещение при АГ си пада и пада….

Червени и тъмнозелени храни.

Червено цвекло (и листата, и грудките). Череши. Коприва, спанак, кейл, лапад, марули (особено червени). Ядки. Кайсии.

Червено месо, особено карантията - черен дроб, сърце.
Виж целия пост
# 326
Дами, днес бях на преглед всичко е наред с бебето 🙏🏻🍀 .. но желязото ми е спаднало още повече при условие, че приемам допълнително под формата на таблетки .. 🤷🏻♀ Сега АГ ми увеличи дозата на прием.. Имам въпрос: вие от кои храни си го набавяте? В началото реф. стойности си бяха повече от перфектни, а сега с всяко посещение при АГ си пада и пада….

Аз пих ампули Тотема, само те ми действаха, влязох с хемоглобин 128, месец и половина по рано беше 102.
Виж целия пост
# 327
Момичета, бихте ли ми казали дали в Майчин дом-София има изискване да сме без лак на ноктите по време на секциото? Аз имам само на ноктите на краката в момента. Трябва ли да го махна?
Виж целия пост
# 328
Това в кой град и болница?
Честито на всички!
Вчера имаше и бейби бум в самата болница. Цяла нощ имаше раждания, които следяхме от реанимацията. Даже едва се намери самостоятелна стая за мен.
А отделно днес понеже е 08.08 също имало много планирани за секцио.
1АГ Св. София, гр. София (бившата Тина Киркова).
Виж целия пост
# 329
Аз като раждах преди 6 години, занесох за неонатология и акушерките в отделението - в неонатологията домашен кекс и безалкохолни,а за отделението торта .
Сега мисля да заложа на нещо солено, живот и здраве като родя - банички, безалкохолни и питки. Моята кумица беше поръчала солени и сладки хапки.
Елиза, успех! Чакаме те да се похвалиш!
Към родилите вече-ккава почерпка оставихте и в двете отделения ли? Как точно стават нещата? Не съм наясно с болниците в Пловдив. Ще се радвам да споделите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия