👣Някои АВГУСТинки вече бебета люлеят, другите още за срещата копнеят🤰 - Август 2023, тема 8 💗💙

  • 51 218
  • 609
# 480
Честито Ариел! Нека е здрав, щастлив и много обичан малкият мъж! 😊🍀
Бързо възстановяване и успех на все още чакащите!
Виж целия пост
# 481
Здравейтеее, да се похваля и аз. Днес (на рождения ден на татко си) се роди Давид. Цели 4130 гр. Преносен 11 дни. Не минаха по план нещата за съжаление, но важното е, че сме добре и двамата. Ще разкажа на кратко. Дойдохме сутринта към 7:00 часа, имах сериозни контракции на 5 минути. Оказа се обаче, че не е мръднало разкритието и ми сложиха гелче за предизвикване. От там почнаха зверски контракции и се гърчех като червей. Сложиха ми упойка. После и система окситоцин. Стигнах до 6 см разкритие. Мехурът ми се пукна. Но тоновете рязко почнаха да се губят. Гледаха ме на ехограф, сложиха ми венозно лекарство за ускоряване на пулса, но нищо не подейства. И двамата (лекаря и акушерката) бяха доста притеснени и много набързо решиха спешно да преминем към секцио.
Сега сме добре. Бебчо веднага засука. При мен си е и се гледаме. Като цяло доста адекватно реагираха екипът.
Честит да е големия юнак!Нека расте здрав и обичан!Бързо възстановяване!🍀❤
Виж целия пост
# 482
Честито, Ариеллл! Бързо възстановяване!💙
Виж целия пост
# 483
Честито, Ариел! Важното е, че сте добре, то си е знаело кога и как да излезе! И предполагам препоръчваш Олга и екипа й?
Виж целия пост
# 484
Честито на всички вече родили!
Виж целия пост
# 485
Ариеллл, честито! Да расте здрав и силен малкият юнак! На теб пожелавам бързо и леко възстановяване! 🍀
Виж целия пост
# 486
Момичета и аз минавам са се хваля! Родих в 11.02ч., днес. Всичко мина бързо и лесно! Невена 3.250 и 49см💜
Пожелавам на всички раждане като моето!
Виж целия пост
# 487
Момичета и аз минавам са се хваля! Родих в 11.02ч., днес. Всичко мина бързо и лесно! Невена 3.250 и 49см💜
Пожелавам на всички раждане като моето!
Честита принцеса!Прекрасно име!❤🍀
Виж целия пост
# 488
Честитоо! Невена е прекрасно име.

Мами, на вас подуват ли ви се дланите и пръстите на ръцете? Много е неприятно
Виж целия пост
# 489
От 2 дни съм с болезнени отоци. Питах лекаря каза, че е нормално около термин да сд случва вече..
Виж целия пост
# 490
Честито, deiza! Бързо прибиране с малката принцеса!
Виж целия пост
# 491
Моите се подуваха, когато ми е много топло. Ако не съм на климатик, а навън. После като се прибера се нормализираха.
Виж целия пост
# 492
И моето сърчице Елена се роди тази сутрин. На чакащите мами леко раждане.
Виж целия пост
# 493
Благодаря ви момичета!
Честити бебчета, deiza и stambuli. Да са здравички и да растат щури и игриви! ❤
Виж целия пост
# 494
Ариеллл, deiza, stambuli, честити бебоци! Да са ви живи и здрави и много да ви радват! 🍀🌷 Бързо възстановяване!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия