👣Някои АВГУСТинки вече бебета люлеят, другите още за срещата копнеят🤰 - Август 2023, тема 8 💗💙

  • 51 236
  • 609
# 465
Момичета, вчера сутринта, със секцио се появи и нашето момиченце - Мария Heart - 2980гр, 50см. Heart
Желая успех на всички, на които предстои раждането и бързо възстановяване на всички, при които е минало. Hug
Виж целия пост
# 466
Леко и бързо раждане, Ариелл!
Виж целия пост
# 467
Аз с второто отидох с 8см. И по-добре. Веднага родих😁
Честито, licorne!
Виж целия пост
# 468
След страхотно силни контракции вчера следобяд се роди и нашата принцеса - 3090 гр и 51 см 💖💖💖
Виж целия пост
# 469
Да са ви живи и здрави малките девойки, момичета, бързо възстановяване на вас!
Аз нямам контракции, шийката ми не е мръднала, имам 9 дни до термин, но според АГ върви на пренасяне. Накрая ще влезна в септември 😀
Виж целия пост
# 470
Честити бебчета на новородилите майки! Бъдете здрави и спокойни!

И аз имам 1 седмица до термин, днес съм на лекар, ще видим има ли разкритие, но контракции нямам.
Виж целия пост
# 471
Честити момиченца Heartpulse и бързо възстановяване.
Ариел, всичко да мине леко и да се похвалиш скоро!
Виж целия пост
# 472
Честито момичета!Нека са здрави,щастливи и обичани!💐🍀❤
Виж целия пост
# 473
licorne и Iridescent23, честити девойки! Да са ви живи и здрави и много да ви радват! 🌷
Бързо възстановяване на вас! 🍀

Ариеллл, успех! Нека всичко върви по вода! 🍀
Виж целия пост
# 474
Здравейтеее, да се похваля и аз. Днес (на рождения ден на татко си) се роди Давид. Цели 4130 гр. Преносен 11 дни. Не минаха по план нещата за съжаление, но важното е, че сме добре и двамата. Ще разкажа на кратко. Дойдохме сутринта към 7:00 часа, имах сериозни контракции на 5 минути. Оказа се обаче, че не е мръднало разкритието и ми сложиха гелче за предизвикване. От там почнаха зверски контракции и се гърчех като червей. Сложиха ми упойка. После и система окситоцин. Стигнах до 6 см разкритие. Мехурът ми се пукна. Но тоновете рязко почнаха да се губят. Гледаха ме на ехограф, сложиха ми венозно лекарство за ускоряване на пулса, но нищо не подейства. И двамата (лекаря и акушерката) бяха доста притеснени и много набързо решиха спешно да преминем към секцио.
Сега сме добре. Бебчо веднага засука. При мен си е и се гледаме. Като цяло доста адекватно реагираха екипът.
Виж целия пост
# 475
Честито! Важното е, че има здрава мама и бебе Heart Eyes гушкайте се и си се радвайте!
Виж целия пост
# 476
Здравейтеее, да се похваля и аз. Днес (на рождения ден на татко си) се роди Давид. Цели 4130 гр. Преносен 11 дни. Не минаха по план нещата за съжаление, но важното е, че сме добре и двамата. Ще разкажа на кратко. Дойдохме сутринта към 7:00 часа, имах сериозни контракции на 5 минути. Оказа се обаче, че не е мръднало разкритието и ми сложиха гелче за предизвикване. От там почнаха зверски контракции и се гърчех като червей. Сложиха ми упойка. После и система окситоцин. Стигнах до 6 см разкритие. Мехурът ми се пукна. Но тоновете рязко почнаха да се губят. Гледаха ме на ехограф, сложиха ми венозно лекарство за ускоряване на пулса, но нищо не подейства. И двамата (лекаря и акушерката) бяха доста притеснени и много набързо решиха спешно да преминем към секцио.
Сега сме добре. Бебчо веднага засука. При мен си е и се гледаме. Като цяло доста адекватно реагираха екипът.

Честито бебче! Ние сме в някоя съседна стая и разбрахме за вашата история с бебе Давид. Важното е, че сте добре 💕екипът знае кога е нужно да се реагира бързо.

Моят приятел и се казва Давид, така че любимо и прекрасно име - да сте здрави! 😊
Виж целия пост
# 477
Честито Ариелл!! Да е здрав големият юнак и бързо възстановяване на теб !! Голям подарък е направил на татко си 🍀
Виж целия пост
# 478
Честито на всички мамиии !!!! Ариел и при мене имаше нещо подобно с пулса, но да важното е че всички сме добре и гушкаме бебоците 💙💙💙💙💙
Виж целия пост
# 479
Честито, Ариел. Браво и на докторите. Бързо възстановяване и гушкане на големия мъж!!! Heart
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия