СЕДМИ КЛАС - трето и четвърто класиране

  • 68 900
  • 761
# 585
Хайде честито! Можеш да минеш през АЕГ и да им кажеш, че няма да участваш в пето класиране при тях!

Може ли който е участвал в това класиране да пусне идна снимка с минималните балове по паралелки. От чисто любопитство какво се случи със свободните места.
Виж целия пост
# 586
https://ruo-sofia-grad.com/%D0%B8%D0%B7%D0%BF%D0%B8%D1%82%D0%B8- … 0%BB%D0%B0%D1%81/
Виж целия пост
# 587
Може ли който е участвал в това класиране да пусне идна снимка с минималните балове по паралелки. От чисто любопитство какво се случи със свободните места.

РУО София публикуваха справката.

https://ruo-sofia-grad.com/%d0%b8%d0%b7%d0%bf%d0%b8%d1%82%d0%b8- … 0%bb%d0%b0%d1%81/
Виж целия пост
# 588
Детето сега го е яд, че щеше да влезе, ако бяхме рискували.  Балът падна много за желаното училище, но като не рискуваме е така.
Виж целия пост
# 589
Браво! Честито! Успех!
Виж целия пост
# 590
Добре, че нашата не искаше в Немската, че щеше да е яд за това, че не е опитала на четвърто класиране. Балът би й стигнал.
Виж целия пост
# 591
Влязохме!!!! Нашето желание е по-скромно, но си е наше, продължава в неговото 133, но вече с любимия език, английски.
Виж целия пост
# 592
Честито на успелите! Поздравления за смелостта!
Ние пак щяхме да влезем във ФЕГ, но …нямахме смелост Simple Smile
Виж целия пост
# 593
Desive78, Elle, честито! Голяма радост е!
Виж целия пост
# 594
Много благодаря на всички за подкрепата. Специално на Hope for Two и на green_dawn!
Дори да не беше станало в НПМГ, балът му е стигал и за трите паралелки със свободно място в 1 АЕГ, дори в най-желаната - немска, както и в едната паралелка във Втора английска, така че рискът ни е бил премерен.
 
Elle, честито и на вас!
Виж целия пост
# 595
Може ли сега някой да ми обясни - като обяват местата за 5-то. Изтеглям документите, от училището, в което е записан и с тях само в едно училище ли може да кандидатстваме, или може с оригинала да ходя в 2-3 училища?
Виж целия пост
# 596
Честитооо! Чудно нещо е форума, радвам се все едно е за мойто дете Simple Smile))
Много благодаря на всички за подкрепата. Специално на Hope for Two и на green_dawn!
Дори да не беше станало в НПМГ, балът му е стигал и за трите паралелки със свободно място в 1 АЕГ, дори в най-желаната - немска, както и в едната паралелка във Втора английска, така че рискът ни е бил премерен.
 
Elle, честито и на вас!
Виж целия пост
# 597
Честитооо! Чудно нещо е форума, радвам се все едно е за мойто дете Simple Smile))

И аз така. Сутринта се събудих с мисълта, че днес е техният ден.

Elle, честито и на твоето дете!
Виж целия пост
# 598
Дааа, точно! И влизах специално да прочета, че са успели Simple Smile
Виж целия пост
# 599
Честито на рискувалите!!!
Успех в новите училища!!!!🍀🍀🍀🍀🍀
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия