На пазар в Одрин, Лозенград и Чорлу - 45

  • 92 295
  • 745
# 600
Не, моята информация е от теглене  в почивен ден - предимно събота. Има такси за закупуването на валута в профила, но не и при теглене, освен ако не е надвишен безплатния лимит.
Виж целия пост
# 601
Теглих от QNB банкомат, че не ми се обикаляше да търся. 6 лири беше комисионата за 250 лири теглене.
На банкомат на AKBANK таксата беше най-висока - 16 лири за същата сума.
Спряхме на паркинга на File, не приемаха плащане с карта.
Виж целия пост
# 602


Нещата, които вече не са изгодни за купуване - всичко, което е извън собствените марки на веригите и извън промоция, е на цени, по-високи оттук. Гледайте внимателно етикетите. Кило боб например е между 5 и 7 лв. в различните магазини.

Точно казано! Цените на олио, брашно, захар, боб, леща,масло, сирене, кашкавал и всякаква  друга храна са много близки като тук. Перилни и почистващи препарати малко по-евтини. Масовата козметиката турско производство също е на много добри цени. Но тази от по-висок клас,  пак турско производство е силно повишена. Балсам за коса от 44 лири за 500 мл. в момента е 190 лири за 300 мл. В Гратис почти всичко е на 50% намалено, момичетата на касите вкарват някакъв турски телефонен номер за да се ползва намалението.
За мен си заслужава ходенето за стоки, които тук трудно намирам, като подправки, някои консерви, халва, петмез, кори за баница,турска козметика,  бельо,тениски.
Хубави дрехи от естествена кожа имаше в DERIMOD, но цените като тук. Невероятно богат избор на чанти от изкуствена кожа.
За покупка над 2000 лири има 10% намаление. В магазините на Поло 30 % намаление, но редовните цени са двойни сравнени с миналата година.
За куриоз кецове от еМАГ сруваха с 20 лв по-малко от същите там. От Турция през Румъния до България, иди я разбери.
В магазина на ТАС преди Чорлу много беден асортимент,но 25 метра перде за 90 лв си е направо без пари.
 Турция си е Турция и нищо да не ти трябва си казваш, че кеф цена няма!
П.П. В понеделник на отиване КА 1 час и 20 мин, на връщане вторник МТ, 1час и 15 мин. Много бързо обслужваха и на двете граници, млади хора. Чудесно впечатление ми направиха, точно като на европейска граница.
 Но пътят през есенна Странджа е приказка!
Виж целия пост
# 603
Нарът беше на много добра цена. 27 лири за кило. Брашното - 65 лири пакет от 5 кг., около 95 стотинки идва за килограм...
В БИМ има и прекрасен дълъг ориз, който е на цена 24 лири.
Макарони - най-изгодни са в Мигрос, от тяхната марка - 7 лири за пакет 500 гр. Вчера сменяха цени в Мигрос. Днес същите макарони вече са 7.50 Simple Smile
Виж целия пост
# 604
Здравейте. Каква машина за турско кафе бихте ми препоръчали и къде бих ги намерила в Одрин.
Виж целия пост
# 605
В Karaca съм виждала подобни машини.
Виж целия пост
# 606
Здравейте,
през септември бяхме на пазар в Одрин и Синия пазар зад Марги аутлет липсваше.Всичко беше разкопано.Знаете ли къде са изместили пазара?
Виж целия пост
# 607
Здравейте,
през септември бяхме на пазар в Одрин и Синия пазар зад Марги аутлет липсваше.Всичко беше разкопано.Знаете ли къде са изместили пазара?

До хотел Марги.
Виж целия пост
# 608
Здравейте,
през септември бяхме на пазар в Одрин и Синия пазар зад Марги аутлет липсваше.Всичко беше разкопано.Знаете ли къде са изместили пазара?

До хотел Марги.

Още ли го местят или е до хотела всеки ден?
Виж целия пост
# 609
Здравейте, искам да попитам някой купувал ли е лири от ченджа на входа на Али паша и какъв е курса?
Благодаря Ви предварително!
Виж целия пост
# 610
Здравейте, искам да попитам някой купувал ли е лири от ченджа на входа на Али паша и какъв е курса?
Благодаря Ви предварително!
Купувах, но преди 10 дена. Продадох € и курсът излизаше 0,067. Сега знам,че е надолу, но не знам колко.
Виж целия пост
# 611
Здравейте,
през септември бяхме на пазар в Одрин и Синия пазар зад Марги аутлет липсваше.Всичко беше разкопано.Знаете ли къде са изместили пазара?

До хотел Марги.

Още ли го местят или е до хотела всеки ден?

Как всеки ден? Синия пазар нали е в сряда и събота? Говореше че ще е там поне до края на годината, поради ремонт на съществуващия зад Марги аутлет.
Виж целия пост
# 612
Налага ни се да пътуваме с чужда кола до Турция.На каккъв език трябва да преведем пълномощното,на английски или турски?
Виж целия пост
# 613
А имам пълномощно на английски, от три години пътувам безпроблемно с него.
Виж целия пост
# 614
И моето е на английски.
Похвалвам ви тези кърпи от Мигрос. Чистят чудесно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия