На пазар в Одрин, Лозенград и Чорлу - 45

  • 92 312
  • 745
# 105
Благодаря за новата тема!
Предната я изпуснах, но скоро предстои пак да  пътуваме до Одрин за 3 дни и ще следя има ли промяна в цените отпреди 3 месеца.
Виж целия пост
# 106
Има, и то голяма промяна.
Виж целия пост
# 107
Здравейте, момичета,
в Чорлу има ли пазар, подобен на съботния пазар в Одрин и ако Да, в кой ден е?
Виж целия пост
# 108
Здравейте, момичета,
в Чорлу има ли пазар, подобен на съботния пазар в Одрин и ако Да, в кой ден е?
А първият пост на първа страница, погледна ли?
Виж целия пост
# 109
Здравейте, чака ли се в момента много на границата на Лесово предвид прибирането на гастербайтерите към Турция.
Виж целия пост
# 110
Здравейте, някой знае ли къде в Одрин има магазин за игри за плейстейшън?
Благодаря Ви предварително!
Виж целия пост
# 111
Здравейте, момичета,
в Чорлу има ли пазар, подобен на съботния пазар в Одрин и ако Да, в кой ден е?
А първият пост на първа страница, погледна ли?
Да,  прегледах инфо-то в темата и първия пост, но позната ми спореше и ме подведе, че е преместен в събота. Явно не зададох въпроса си коректно. Благодаря много, viki_1974 !
Виж целия пост
# 112
Здравейте, чака ли се в момента много на границата на Лесово предвид прибирането на гастербайтерите към Турция.

Здравейте,
Вчера влезнах в Турция през Лесово за 30-40 мин в 14 часа, но реално можеше по-бързо. Мотаха се сякаш нарочно. В обратна посока обаче беше мазало от това, което видях.
На връщане в 18ч през КА минах за 3 часа
Виж целия пост
# 113
Здравейте, чака ли се в момента много на границата на Лесово предвид прибирането на гастербайтерите към Турция.

Чака се, най-вече на влизане  тук. Опашки има навсякъде и на трите граници.Най-бързо става на КА.
Виж целия пост
# 114
Здравейте,
Бихте ли споделили приятни кафенета и ресторанти в Одрин? Предстои ми пътуване утре и за малкото време, което имаме ми се иска да не се лутаме Simple Smile

Благодаря ви!
Виж целия пост
# 115
За ресторанти препоръчвам Айчичек -съвсем близо до Мол-а, Айдън на Центъра и в Марги има един само за искендер кебаб -уникално го приготвят.
Виж целия пост
# 116
Може ли по- подробно да обясните къде се намира Айдън?
Благодаря Ви предварително!
Виж целия пост
# 117
Тук и отсреща където беше Бургеркинг
Виж целия пост
# 118
За ресторанти препоръчвам Айчичек -съвсем близо до Мол-а, Айдън на Центъра и в Марги има един само за искендер кебаб -уникално го приготвят.
Кой той? Simple Smile Така съм се наточила на един искендер и всеки път нещо друго ядем - последния път един уникален адана кебап, ама пак се разминахме с искендера Simple Smile
Виж целия пост
# 119
Iskender се казва,намира се точно срещу тоалетните, където са детските пързалки. Много вкусен кебаб правят и го поливат пред теб с горещо масло.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия