На пазар в Одрин, Лозенград и Чорлу - 45

  • 92 312
  • 745
# 540
29.10. е националният празник на Турция,а тази година   е 100-години от създаването на турската република.
Виж целия пост
# 541
Хм, това значи ли, че с събота може да почиват? Тъкмо се бяхме наканили...
Виж целия пост
# 542
Не забравяйте за изборите в неделя при нас. Пътуват повече хора.
Виж целия пост
# 543
От темата бях видяла прахчета за настинка/грип с джинджифил. Донесоха ми и бяха много ефикасни. За съжаление, не си спомням кои бяха.
Предполагам говориш за това L mint Аз ги ползвам вече втора година и съм супер доволна.
https://www.cankardeslerkuruyemis.com/urun/l-mint-nane-limon-aro … icecek-tozu-156-g
Виж целия пост
# 544
Здравейте, може да е питано, но бихте ли ми казали за удобен паркинг до главната улица в Одрин? Преди 5 години съм спирал на паркинга до голямата джамия, но сега в Гугъл мапс ми го дава, че затворен окончателно?
Здравей ! Ние ползваме ето този Tahmis otopark.25ТЛ за час , до два часа 30ТЛ.



Има го в Гугъл мапс. Пишете името и сте там .
Виж целия пост
# 545
От темата бях видяла прахчета за настинка/грип с джинджифил. Донесоха ми и бяха много ефикасни. За съжаление, не си спомням кои бяха.
Предполагам говориш за това L mint Аз ги ползвам вече втора година и съм супер доволна.
https://www.cankardeslerkuruyemis.com/urun/l-mint-nane-limon-aro … icecek-tozu-156-g
Не, тъмносиня опаковка и на сашетата имаше картинка на джинджифил . Мисля, че беше Тайлол хот, но не съм сигурна и не откривам.
Виж целия пост
# 546
Здравейте, може да е питано, но бихте ли ми казали за удобен паркинг до главната улица в Одрин? Преди 5 години съм спирал на паркинга до голямата джамия, но сега в Гугъл мапс ми го дава, че затворен окончателно?
Има много голям паркинг в края на пешеходната улица, близо до петъчния пазар.
Виж целия пост
# 547
Коя е улицата по която тръгнахме лятото като ни спряха с рейса до джамията и имаше фонтан от дърво и друг с риби? На нея ли и викате пешеходната или тя е друга? И петъчния пазар на коя е и как се стига до там пеша?
Виж целия пост
# 548
Здравейте кога има пазар в Лозенград добри отзиви ресторант със хубавите им кюфтенца и последно да попитам как е Вечерна иглика на турски има ли смисълда я търся там.Благодаря
Виж целия пост
# 549
Може ли препоръки за магазини за мебели и баня в Одрин.
Виж целия пост
# 550
Коя е улицата по която тръгнахме лятото като ни спряха с рейса до джамията и имаше фонтан от дърво и друг с риби? На нея ли и викате пешеходната или тя е друга? И петъчния пазар на коя е и как се стига до там пеша?
Да, тази е пешеходната улица
Пробвах да покажа на картата. Червената права линия е улицата, в жълто съм оградила пазара - Улус пазар, в червено съм оградила паркинга.

Виж целия пост
# 551
Здравейте кога има пазар в Лозенград добри отзиви ресторант със хубавите им кюфтенца и последно да попитам как е Вечерна иглика на турски има ли смисълда я търся там.Благодаря

1. Сряда за всичко и неделя само за дрехи.
2. Навсякъде има, но най-лесно за намиране е на кръговото, където спират туристическите автобуси. https://maps.app.goo.gl/BhzLB9vLwY9MFocG6
В Mini Mall, където е големият "Мигрос" веригата "Кюфтеси" също има прекрасни кюфтета.
3. Evening Primrose Yagi е вечерната иглика. Аз  купувам тази:
https://venatura.com.tr/venatura/evening-primrose-oil-primroz-yagi-1000-mg/
Идва малко по-изгодно от тук.
Виж целия пост
# 552
.
Виж целия пост
# 553
Върнете се на 32 страница в темата.
Виж целия пост
# 554
Може ли препоръки за магазини за мебели и баня в Одрин.
За баня препоръчвам м-н Kale и говорят български.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия