На пазар в Одрин, Лозенград и Чорлу - 45

  • 92 312
  • 745
# 570
Девойки, ако не бяха тези чаши, аз също щях да си мисля, че са като Феърито. Но засега Феърито ми е турско, когато беше без пари. Купувала съм, купувала... Сега вече няма Grinning
Виж целия пост
# 571
Не ми зарежда снимката нещо от поста на съфорумката.
Аз имам тези:

Вероятно за тях говорите, защото и преди в темата съм чела за БИМ-ските. Не помня дали от БИМ съм ги взимала.
Не ги харесвам. Не мият изобщо. Или съм купила стари, не знам. Не ми харесва как миришат, чиниите остават лепкави и мръсни, а пускам дълга програма.
Виж целия пост
# 572
Същите са.
Може би нещо от настройките? Твърдостта на водата? Течност за изплакване слагаш ли?
Имам съдомиялни от 20 години почти, пробвала съм какво ли не, определено от тези съм доволна.
За кратки програми ползвам гел, доскоро на Финиш Еко, пак от Турция, сега на PorCoz.
Виж целия пост
# 573
Момичета, като ви чета и си мисля, че другата седмица ще ида само за разходка. Не, че преди това пълнех колата. Даже на митничарите им правеше впечатление, че колата ни е полупразна и се шегуваха.

Добре е, че поне дават времето да е хубаво и се надявам раСотката да бъде добре.
Simple Smile
Виж целия пост
# 574
Какви таблетки против гъбични инфекции купувате , от рода на Низорала?
Благодаря!
Виж целия пост
# 575
Здравейте . Дали може някоя добра душа да ми купи от тази паста за зъби https://www.gratis.com/dis-macunlari/splat-special-blackwood-dis … -75-ml-p-10023194 мога предварително да изпратя пари
Виж целия пост
# 576
Някой плащал ли е, с карта на ОББ в събота 28.10 и на какъв курс са били транзакциите?
Виж целия пост
# 577
snow22 има ли наистина избелващ ефект тази паста?
Виж целия пост
# 578
Цената е добра. Намалена на 4 лв.
Сега тук е намалена в аптеката на 11 лв. Така че дано някой ви купи.
Избелва малко, да, но за истинско избелване трябва на зъболекар. С пасти, трудно..
Виж целия пост
# 579
Какви таблетки против гъбични инфекции купувате , от рода на Низорала?
Благодаря!
Мога да препоръчам, но не таблетки, а за мазане.
Виж целия пост
# 580
Какви таблетки против гъбични инфекции купувате , от рода на Низорала?
Благодаря!
Мога да препоръчам, но не таблетки, а за мазане.
Благодаря, но аз искам някакви таблетки 😊
Виж целия пост
# 581
Flucan 150 mg и Fluzamed 150 са за гъбични инфекции, но съставката е друга.
Освен да си потърсите по активна съставка, ако флуконазол не е вариант.
Виж целия пост
# 582
snow22 има ли наистина избелващ ефект тази паста?
Не мисля , че избелва но пък почиства перфектно.
Виж целия пост
# 583
Здравейте,
планираме утре да посетим Одрин.
Ходили сме до сега веднъж преди година. Посетихме улус пазара и ерасте мол. Сега сме се насочили към синия пазар и марги аутлет.
Въпросите ми са утре какво се предлага на синия пазар и къде е подходящо там да се спре, видях, че двете неща са едно до друго? Да препоръчате къде и какво да хапнем за обяд до Марги-то? И има ли смисъл да ходим до ерасте щом ще ходим до марги аутлет?
Виж целия пост
# 584
Здравейте купих си таблетките на Бим и съм много доволна от тях цена 77ТЛ и качество много добре.Във Лозенград зад автогарата в събота има пазар на земеделски производители  зеленчуците бяха перфектни цените спанак - 15тл,патладжан 10 ,домати 25, краставички 25-39,имаше и дрехи но нищо специално.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия