Специална тема за спамърки...Сериозните, моля отвън!!!

  • 20 751
  • 616
# 510
....То туй беше женска ръка под прикритие, не се коси Twisted Evil

Кой, Груйо ли , бе  newsm78

Ей, Груйо  box
Виж целия пост
# 511
 hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 512
Важно съобщение до Тюлените,
които са в разгара на специална секретна операция Thinking
Справяте се перфектно със заблудата на врага, дори прекалено перфектно Crossing Arms

 rotfImbo rotfImao rotfImbo

К'во прайте вие бе, човек да не мръдне за малко, и леле, леле, станало страшно!!! Mr. Green
Тюлени, мечове, разни хора под прикритие, а после аз съм била изтрещялата. Joy
И какво се оказа сега, че Груйо, е кьор фишек ли? smile3506
Виж целия пост
# 513
Къде отидохте всички, и Груьу даже изчезна  newsm78
Виж целия пост
# 514
Отвлекли са ги Тюлените, или пък са им видели сметката, или пък ги е помело цунамито!!! Mr. Green
Виж целия пост
# 515
Я глей к`ва готина летяща крава намерих, пък те заключили темата  Crossing Arms
Виж целия пост
# 516
Я глей к`ва готина летяща крава намерих, пък те заключили темата  Crossing Arms

Ееее, много сладко! Коя тема?! newsm78
Виж целия пост
# 517
Тая, да нарисуваш съфорумеца си .
Отишла е вече на 2 или 3 стр, ама е заключена  Crossing Arms
ТТтююююююю, язък  Crossing Arms
Виж целия пост
# 518
Тая, да нарисуваш съфорумеца си .
Отишла е вече на 2 или 3 стр, ама е заключена  Crossing Arms
ТТтююююююю, язък  Crossing Arms

Я па ти, как съм пропуснала такваз тема, баш от моята компетентност. Mr. Green Ту, язък!!! Sad
Кажи де, за какво ставаше вИпрос.
Виж целия пост
# 519
Черпя кой к'вото пие и яде - днес имаме годишнина от сватбата.


Виж целия пост
# 520
Хапвам от твоите бонбони и аз черпя
Диването ми става на 7 год.
Виж целия пост
# 521
Диването ми става на 7 год.
Да ти е живо и здраво диването!  bouquet
Виж целия пост
# 522
 Бианка, честита годишнина 
сктрахотна почерпка, от всичко опитах  Laughing

  tais , честит  рожден ден и на твоето диване 


Тео, ето ти я темата
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=159691.0

  Grinning
Виж целия пост
# 523
Бианка, Честита годишнина!!!


Благодаря за почерпката, аз лично предпочитам това: Mr. Green



Tais, Честит Рожден Ден!!!

Да ти е живо и здраво, да ти носи много радост и щастие!!!
Виж целия пост
# 524

Миленка, благодаря! Hug Joy Joy
Много ми хареса края, и по-точно Дивиана! Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия