Пазаруване от answear.bg - Тема 3

  • 93 893
  • 790
# 510
Добре, че пишете, защото щях да поръчам една доста скъпа риза, но някой я взе.
Отдавна не съм купувал от сайта. Жалко, защото бяха стабилни. Малко бавни, но проблеми с тях не съм имала.
Виж целия пост
# 511
Моето връщане от 21.09 се отрази при тях на 3.10 ( ако куриерът на Sameday не беше се забавил няколко дни щеше и по- бързо да стане ) , и на 4.10 парите са ми върнати по сметката .

В събота следобед направих поръчка и днес имам известие от Спиди утре да очаквам пратката - направо се учудих толкова бързо ..
Виж целия пост
# 512
Очаквам днес поръчка от събота. Този път имах избор на куриер и избрах Спиди, защото ако се наложи връщане ще ми е по-лесно. Аз още не съм се разочаровала от тях.
Виж целия пост
# 513
Здравейте, някой да има код за отстъпка?
Ако е персонален-моля на лично!
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 514
Здравейте, някой да има код за отстъпка?
Ако е персонален-моля на лично!
Благодаря предварително!
Пращам за ненамалени.
Виж целия пост
# 515
Повдигам въпроса отново за връщане на пари ....
След 1 месец и 100 мои обаждания ми върнаха парите. Ако не бях започнала да звъня, още щях да си чакам.
Сега имам нови две връщания, дните минават, но пак нищо. Звъня от 3 дена насам и никой не ми вдига. Предния път даже и мейл им писах, но така и не ми отговориха.
Днес имам да вземам нова пратка, която обаче мисля да откажа. Защото ми писна от тях. Преди не съм имала никога проблем с връщането на суми. Сега обаче е някакъв Ад. Няма връзка с тях, не връщат и мисля да деинсталирам приложението.
Имате ли вие забавяне или не връщане на суми ? Искам да си сверя часовника .
Виж целия пост
# 516
Повдигам въпроса отново за връщане на пари ....
След 1 месец и 100 мои обаждания ми върнаха парите. Ако не бях започнала да звъня, още щях да си чакам.
Сега имам нови две връщания, дните минават, но пак нищо. Звъня от 3 дена насам и никой не ми вдига. Предния път даже и мейл им писах, но така и не ми отговориха.
Днес имам да вземам нова пратка, която обаче мисля да откажа. Защото ми писна от тях. Преди не съм имала никога проблем с връщането на суми. Сега обаче е някакъв Ад. Няма връзка с тях, не връщат и мисля да деинсталирам приложението.
Имате ли вие забавяне или не връщане на суми ? Искам да си сверя часовника .
Вчера им звънях по същия въпрос-вдигна ми една ужасно нагла и агресивна жена,на която почити нищо не се разбираше.Започна да ме овиква,да ми държи сметка защо изобщо звъня,след като били минали само 12дни,а не 14 и след като не ми бил сменен статуса на поръчката.Върнатата стока не била получена още.Попитах как така 12 дни от връщането още не е пристигнала,отговори-така!
Факт е обаче,че явно имаше ефект от обаждането,защото вечерта получих мейл за наредена сума за връщане.
До тук бях с тях,с никой друг не съм имала тези проблеми и то всеки път!
Допълвам-към момента статуса на поръчката ми все още не е сменен.
Виж целия пост
# 517
Бях поръчала два чифта еднакви обувки в различен размер (с идеята да запазя подходящите и да върна другите, както и направих). Чрез изибокс е заявкта за връщане, като вече минаха 14 работни дни. Писах имейл на sameday да ми дадат актуална информация на какъв етап е връщането, защото като правя справка в сайта им единствено ми излиза, че товарителницата е създадена и скоро пратката ще бъде взета. Ето и какво ми отговориха: "Имаме статус , че пратката липсва в автомата. Ще направим проверка с колегите, ще прегледаме и камерите , за да проверим."...... Надявам се да рарешат скоро случая, защото стойността на пратката е към 450 лв.
Виж целия пост
# 518
incrediblee това е ужасно, дано намерят решение на казуса ти. Sameday са виновни в случая.
Същите - правя връщане до кутия. Три дни ходих десет пъти и все няма интернет да си върна пратката оново от Answear. Накрая се принудих звънях да ми анулират връщането и да пусна с куриер на Спиди. Така мина още една седмица лутане. От там сега още 10 дена от връщането. И усещам, че ще стане като миналия път,.повече от месец.
По телефона ме увериха, че само аз и още един човек сме били така. Просто имало някаква грешка. Добре, но следващите ми 2 пратки вървят по същия начин.
Сега виждам, че има и други ужилени.
От години поръчвам от тях, такива неща не са ми се случвали.
Двете ми пратки са на стойност над 400 лв и не знам кога изобщо ще ги получа парите.
Виж целия пост
# 519
Опредвлено става по-бавно и трудно връщането, откакто ползват Sameday. Някой знае ли Модиво с кой куриер са?
Виж целия пост
# 520
Modivo последния път ( преди около месец ) ми доставиха пратката със Спиди ( има опция и за офис )
Аз по- назад описах моята сага с чакането на куриер от Sameday, но пък парите ми ги върнаха бързо .
Решила съм за следващо евентуално връщане да си го платя и да върна в офис на Спиди ( не искам да се отказвам от сайта на този етап - то все имам точки за харчене …)
Виж целия пост
# 521
Да ви обърна внимание на следното:
Ако сте премиум потребител и имате постоянно -20% в кошницата си, може да се наложи да ползвате допълнителен код, за да получите по-голямо намаление. Пише го в условията, но ако не отидете специално да прочетете, няма да видите.
"5. Поради индивидуални настройки на акаунта, премиум клиентите няма да получат отстъпката в количката си.
В тази ситуация клиентите могат да се възползват от промоцията, като въведат в кошницата си промокод: PREM при добавянето на продукти за минимум 200 лв."

Давам пример:
На това яке, ако го добавя в кошницата, излиза 143.92лв, заради отстъпката от -20% за премиум клиент. За да ползвам по-голямата отстъпка, добавям код PREM и сега става на 116.93лв, тъй като вече се ползва отстъпката от текущото, по-голямо намаление.
https://answear.bg/p/yake-morgan-gkadia-v-cherno-zimen-model-gkadia-1383120

ПП. Нямам идея как съм станала премиум клиент и защо вече имам постоянна -20% отстъпка в количката. Сигурно много пари съм похарчила Smile
Виж целия пост
# 522
Аз нямам проблем с връщането.Последният път ползвах Спиди.
Заявих връщане на следвашия ден, дойде куриер, взе пратка. Отчете се в мейла след 2 дни, че е одобрено връщането и след още 2 дни ми наредиха парите. Това е най-бързото връщане, което съм имала, сравнено и с другите сайтове.

Явно и аз съм станала премиум клиент Laughing. Пробвах и при мен цените са такива на якето...
Виж целия пост
# 523
Как се разбира, че си премиум клиент?
Иначе и аз сложих код prem и получих тази цена на якето - 116.93
Виж целия пост
# 524
Разбира се по това, че стоките на ненамалени цени автоматично получават отстъпка в кошницата, без да се налага да добавяш от онези кодове за -20%.

Ако не сте премиум, ще получите тази цена на якето и без код, понеже то в момента е на голяма отстъпка в сайта. Но ако сте премиум и сте без този код, получавате стандартните си 20%, вместо тази по-голяма отстъпка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия