Пазаруване от answear.bg - Тема 3

  • 93 881
  • 790
# 585
Момичета, тема за АЮ има, тази е за Аnswear. Wink
Аз съм впечатлена от бързата доставка. В петък поръчах, утре ще е при мен.
Доволна съм от разнообразието на марки и продукти и наличието на home секция в сайта.
Виж целия пост
# 586
Последната ми поръчка много се бави. Поръчах на 1-ви декември, все още не съм получила нищо. Освен това махнаха опцията за доставка до офис на Спиди и вдигната сумата за безплатна поръчка на 110 лева.
Виж целия пост
# 587
Има нещо такова, по-трудно намирам и аз хубави неща. От последната поръчка да похваля тази раничка Адидас на намаление:
https://answear.bg/p/ranitsa-adidas-performance-v-cherveno-golya … er-s-desen-974042
Това също ми харесва, напоследък съм фен на елеци, понеже в офиса са приятни над риза:
https://answear.bg/p/valnen-elek-answear-lab-v-bezhovo-s-polo-1424566

Само ще му сменя копчетата, че не са хубави. Някой ако знае къде в София продават копчета с голям избор, моля да каже Simple Smile
Точно тази раница съм хареса за футбол на синът ми. Дали  е  достатъчно голямо отделението отдолу за чифт обувки 42 номер?
Виж целия пост
# 588
Последната ми поръчка много се бави. Поръчах на 1-ви декември, все още не съм получила нищо. Освен това махнаха опцията за доставка до офис на Спиди и вдигната сумата за безплатна поръчка на 110 лева.

А аз всеки път, като върна нещо, получавам заплашителен имейл, че ще ми деактивират акаунта. FlushedLaughing
Виж целия пост
# 589
Леле! Връщала съм стоки, включително скъпи, но никога не съм получавала подобен мейл.

За раницата - за съжаление не мога да кажа, понеже беше за подарък и вече е изпратена. Ако е някаква помощ - ето тук има повече снимки: https://en.zalando.de/adidas-performance-tiro-league-rucksack-te … d544e2ds-g11.html
Виж целия пост
# 590
Здравейте!
Ако при поръчка съм използвала натрупваните си точките, но реша да върна артикулите, точките възстановяват ли се?
Виж целия пост
# 591
Здравейте!
Ако при поръчка съм използвала натрупваните си точките, но реша да върна артикулите, точките възстановяват ли се?

Да, възстановяват ги веднага, щом обработят връщането. Nerd
Виж целия пост
# 592
Последната ми поръчка много се бави. Поръчах на 1-ви декември, все още не съм получила нищо. Освен това махнаха опцията за доставка до офис на Спиди и вдигната сумата за безплатна поръчка на 110 лева.

В приложението на Спиди, след като получите съобщение за доставка, променяте за получаване в които искате офис и ходите там. Безплатно е.
Много пъти съм връщала, бързо възстановяват парите и точките. Винаги съм получавала  
нещата в изряден вид и оригинални опаковки. Добре описват и стоките си.
Малко по-високи са цените, но с точките ги  свалям  до 50% където става.
Веднъж спешно ми се наложи да отсъствам за по-дълго време от България и ги търсих с извинение, че не мога да взема пратката. Бяха достатъчно любезни и ми предложиха да я откажа през приложението на Спиди.
Виж целия пост
# 593
И аз така си пренасочвам към офис/автомат на Спиди.
Виж целия пост
# 594
И аз така си пренасочвам до офис на спиди. И също връщам пак от офис, казвам номера на товарителницата и ми го приемат.
Виж целия пост
# 595
Звънях вчера на Answear, казаха ми никога да не поръчвам със Sameday. Не си вдигали телефона нито на клиенти, нито на тях. Масово бавят поръчки.

Днес обаче си я получих, слава богу.
Виж целия пост
# 596
Някой може ли да помогне относно срока на връщане? От опит, или как го разбирате това, защото е написано странно и за мен има противоречие. Имам поръчка от 25.11. получена на 29.11, та докога трябва да е срокът за връщане - до 30 дни или до 31.01., защото не е едно и също? Благодаря!

Виж целия пост
# 597
Няма противоречие, вижда се, че първите две изречения за писани допълнително и са изключение от правилото /следващото изречение/.
Можете да върнете до 31.01.2025г
Виж целия пост
# 598
Здравейте, поръчвали ли сте чанта на Pinko от answear
Виж целия пост
# 599
Да. Всичко беше наред с чантата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия