Смешки от форума - 41

  • 85 618
  • 735
# 210
Извадила е късмет кой е бил на опашката.
Виж целия пост
# 211
Извадила е късмет кой е бил на опашката.
А забравих да спомена, действието се развива в Люлин😆
Виж целия пост
# 212
Цитат
На площадката едно дете се обръща към майка си, " мамо може ли да дам бонбон на красивата кака" и гледа към мен, след което ми стана много приятно, защото нито се мисля за кака нито за красива. Но майка и пък и каза" да, можеш да почерпиш лелята "

Когато малко изревнуваш на детската площадка JoyJoyJoy
Виж целия пост
# 213
И аз така онзи ден излизах с моите в парка. Една майка заплашваше детето си , че ако не тръгне, леличката ще го вземе. За нея, леличката бях аз.
Виж целия пост
# 214
... и един ден тъкмо приемеш факта, че няма как, явно си "леличка" за чуждите деца - и бум някой изтърси "Направете място на бабата да седне".
Виж целия пост
# 215
За това моите деца не знаят какво е думата леля или баба извън семейните връзки. Винаги, когато трябва да се обърнем към непозната жена, използваме момиче/то или дама/та.
Виж целия пост
# 216
Как мъжете страдат от повишена температура:
Цитат на:  link=topic=1445207.msg46998371#msg46998371 date=1695845862
Ние ако сме огнестрелно ранени, или някой ни е посякъл със сабя на две парчета, или се пребием като кучета докато се правим на каскадьори - няма да гъкнем.
Обаче 37.1 или не дай Боже инжекция - много боли.
Виж целия пост
# 217
Цитат
Могат ли да се намерят сезонни плодове и зеленчуци в града?!

Става дума за Варна. ThinkingRolling Eyes
Виж целия пост
# 218
Тук не разбрах смешката. Ако може някой да поясни.
Виж целия пост
# 219
Е,  ако сега няма сезонните есенни плодове ,кога?
Виж целия пост
# 220
Цитат
Могат ли да се намерят сезонни плодове и зеленчуци в града?!

Става дума за Варна. ThinkingRolling Eyes

Преди години си говорим с една бегла позната как заминаваме с децата за Варна. Тя прясна майка, моите - на 2 и 4. И тя започва да разпитва какво нося като багаж. Става въпрос за лекарства, и аз казвам - не, нищо не нося, ако евентуално нещо се наложи, купуваме на място. И получавам учудения въпрос "Там има ли аптека?". Laughing
Виж целия пост
# 221
Цитат
Могат ли да се намерят сезонни плодове и зеленчуци в града?!

Става дума за Варна. ThinkingRolling Eyes
Ми там може само риба да ядат.
Виж целия пост
# 222
Че в кой град няма сезонни плодове и зеленчуци? Grinning
Виж целия пост
# 223
Че в кой град няма сезонни плодове и зеленчуци? Grinning
Е, за някой малък бих подходила с разбиране към подобен въпрос...
Виж целия пост
# 224
Ох, в малките градове нямало плодове и зеленчуци, очаквам следващ коментар базиран на големина да е, че и в големите села няма, да не говорим за обикновените. Няма кой да им докара папаята и мангото…
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия