Смешки от форума - 41

  • 85 618
  • 735
# 225
ierldan, моля четете с разбиране. За справка погледнете и мнението на АнаИва.
Виж целия пост
# 226
Извинявам се, знам че е извън контекст, но просто цялата градска плодово зеленчукова страница придоби съвсем 21в измерение 😉.
Виж целия пост
# 227
Че в кой град няма сезонни плодове и зеленчуци? Grinning
Е, за някой малък бих подходила с разбиране към подобен въпрос...
не. Сезонни плодове и зеленчуци има навсякъде без значение на големината на града. Това е някакво опасение на израсналите в областните градове граждани - че като отидат в някой градец, няма да намерят и една от четвърт от удобствата на големия град.
Колкото до лекарствата - пък мен винаги са ме подигравали, че нося лекарства, защото "За бога, нали навсякъде има аптека?!". Да, ама е много готино да търсиш аптека, когато не ти се излиза от WC-то. Или със силно главоболие. Една колежка веднъж го преживя и дойде да ми се извинява за думите си.... За пътуване с деца, пък въобще няма и да рискувам да тръгна без нещо за тях... 🙈
Виж целия пост
# 228
Че в кой град няма сезонни плодове и зеленчуци? Grinning
Е, за някой малък бих подходила с разбиране към подобен въпрос...
не. Сезонни плодове и зеленчуци има навсякъде без значение на големината на града. Това е някакво опасение на израсналите в областните градове граждани - че като отидат в някой градец, няма да намерят и една от четвърт от удобствата на големия град.

Аз видях поста, от темата "На пазар във Варна". Значи, ако във Варна няма плодове и зелечуци, не чакайте в Кнежа да има (образно казано)... Grinning
Виж целия пост
# 229
Аз пък бих си помислила, че питането е от живеещ в малък град или село, който си гледа плодовете в двора сам и се опасява, че в големия град няма наличности.
Виж целия пост
# 230
Още ли я обсъждате тази "смешка"?
Виж целия пост
# 231
Мислех,че отдавна сме забравили времената,когато през зимата нямаше домати и краставици,но не би... Laughing
Виж целия пост
# 232
Цитат
Могат ли да се намерят сезонни плодове и зеленчуци в града?!

Става дума за Варна. ThinkingRolling Eyes
Само софиянец може да зададе такъв заоблен въпрост.
Виж целия пост
# 233
И софиянецът трябва да е доста заоблен, за да го зададе.
От София съм.
Виж целия пост
# 234
Абе, заоблеността не е териториално обусловена, но доколкото в София е най-висока концентрацията на населението, то да, вероятно и заоблените там са повече.
Виж целия пост
# 235
Прощавайте ме, “заоблен” да не е новоустановено полит. коректно за, хм…”тъп”?  Дано не заменя и геометричното понятие “тъп ъгъл”, че “заоблен ъгъл” геометрично не го виждам как😀😀.
Виж целия пост
# 236
Заоблен е форумно-политически коректно.
Виж целия пост
# 237
Лично софиянец ме е питал дали в града ми има жилищни блокове, градски транспорт и светофари. Не беше излизал никога от София и когато му отговорих, че има от всичко по много, ме гледаше много учудено...
Виж целия пост
# 238
Това със сезонните плодове и зеленчуци във Варна нищо не е. Преди време във форума имаше спор "Мерцедес" германски или американски автомобили  са....
Виж целия пост
# 239
И мен софиянка ми е питала, дали в големият областен град, в който живея, има блокове. Ами има🙄
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия