Смешки от форума - 41

  • 85 618
  • 735
# 180
Скрит текст:
Здравейте, на всички мами на момченца!
Искам да ви попитам, кога започнаха да разтър чурките на вашите малчугани.? Понеже моят е вече на 10 ,но не виждам никаква разлика 🤔 това нормално ли е или много бързам?

Joy

Туй страшка FearfulFearfulFearful
Виж целия пост
# 181
Това сериозен въпрос ли е?
Когато бяха на 10 години, малчуганите отдавна ме бяха изритали от банята и се къпят сами😂😂😂😂
Виж целия пост
# 182
Предполагам, че става въпрос за 10 месечно бебе.
Ако е дете на 10 години вече става страшка Fearful
Виж целия пост
# 183
И за 10 месечно си е страшка. Какво им минава през ума на тези хора?! Cold Sweat
Виж целия пост
# 184
И за 10 месечно си е страшка. Какво им минава през ума на тези хора?! Cold Sweat

Явно очакват някакво драстично нарастване Smiley
Аз някак автоматично го разбрах като 10 години, и наистина ме достраша Smiley
Виж целия пост
# 185
И ако вземе, че не му порасне, какво, ще го върнат ли?
Виж целия пост
# 186
На колкото и години да си, майка ти ако те види гол, размера ще е драстично по-малък. Ама тая загрижена майка може да продължи с наблюденията... докато един ден като му пере гащите не усети характерната миризма.
Виж целия пост
# 187
На колкото и години да си, майка ти ако те види гол, размера ще е драстично по-малък. Ама тая загрижена майка може да продължи с наблюденията... докато един ден като му пере гащите не усети характерната миризма.
Пералнята няма датчик за миризми, пу пу...
Виж целия пост
# 188
Ох, не съм готова още за този период. Astonished
Виж целия пост
# 189
Бъдещата му жена му да му мисли за размера!😂
Виж целия пост
# 190
Сакън, ша посрами свекървата! 😂
Виж целия пост
# 191
Сакън, ша посрами свекървата! 😂

Да че не е дърпала "чурката" да порасне Smiley
(много ми е смешно това "чурка", знам в кои области се употребява, имам приятели оттам, ама всеки път като го чуя, прихвам Smiley )
Не разбрах и какво значи "разтър" от оригиналния пост, ама и не питам Close
Виж целия пост
# 192
разтър = растЪт
Виж целия пост
# 193
Филомена, няма и да си готова.
Разтър и аз го разконспирирах, вече става опасно масово.
Виж целия пост
# 194
😳
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия