Пъзели 57

  • 27 699
  • 735
# 60
Аз също смятам за неуместно да се включа в тениските за световното. На живо съм виждала само 2 от вас и то за много кратко. Черпя с малко гледки, че за пъзели нямам време. Започнала съм един Ravensburger, който страшно ми харесва, но редя по 10 минути вечер, а сега даже изобщо, така че едва ли скоро ще се включа с пъзел. Надеждите са ми за зимата.
Скрит текст:






Виж целия пост
# 61
Плитвичките езера са приказни!
Виж целия пост
# 62
Завърших магаретата, е страхотен пъзел, нямаше нито едно наранено парче, дебели парчета, прекрасна сглобка, направо се изкефих!
Снимката пак е на перде, но вие сте виждали пъзела хубаво сниман от Бухтичка.



И пак да кажа за дъската на Равенсбургер, това е най-скъпото парче от кашон, което съм купувала. Joy
Всеки един кашон, оставен до някоя кофа щеше да свърши даже по-хубава работа, защото този има борд и не мога да редя по-големи пъзели от стандартните, даже 500 eeboo не се събира, да не говорим някакви екстравагантности като WM.
Виж целия пост
# 63
Аз единствено на Равенсбургер бива тази сглобяемата пластмасова и то без приставки за наклон. Събира точно 1000части.
Виж целия пост
# 64
Аз единствено на Равенсбургер бива тази сглобяемата пластмасова и то без приставки за наклон. Събира точно 1000части.
Точно тази е, представям си другите. Папката на Джъмбо е супер! Благодаря на vox и Йоанка, че така добре ме насочиха като я купувах.
Виж целия пост
# 65
Йеееей, успяяях! Считам този пъзел за лично постижение! Много съм благодарна на Весето, че ми даде възможност да го наредя и така правилно ме мотивира (как ще й откажа възможност да тренира за световното) Heart Никога нямаше да се осмеля, а ето, че си доказах, че мога!
Виж целия пост
# 66
Здравейте! Не съм се включвала отдавна, но и защото не бях подхващала никакъв пъзел, иначе шпионирам най-редовно.
Миналата седмица Nalsi ми предаде пътуващия горски Ravensburger, беше много приятен за редене, макар и с доста хлабава сглобка. Благодаря на  Happy eyes !
Последна остана krisinka, която обаче ми писа, че не е в София и няма да може да го вземе до края на месеца. Казвайте какво да го правя.
Виж целия пост
# 67
Днес направих разнос на пъзели напълних си багажника Simple Smile
Тези трите мисля да си търсят нов собственик ако някой иска да казва


Виж целия пост
# 68
Аз единствено на Равенсбургер бива тази сглобяемата пластмасова и то без приставки за наклон. Събира точно 1000части.
Точно тази е, представям си другите. Папката на Джъмбо е супер! Благодаря на vox и Йоанка, че така добре ме насочиха като я купувах.

Папката ми е безценна и в къщи редя само в нея. Но когато пътувам и не ми се мъкне с мен, основно заради размера, ползвам тази дъска на Ravensburger. На мен ми е удобна, защото е сгъваема и кутията в която се събира е  колкото кутия на пъзел.
https://comsed.net/%D0%B4%D1%8A%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-% … 0%B8-ravensburger
Виж целия пост
# 69
Еее, Тони , благодаря, и по трудни си редила, но нали си скромна.

Аз успях да наредя няколко пъзела на децата, с които сме, те бяха супер вдъхновени като разбраха, че ще ходя на състезание Joy, та ме гледаха със съвсем други очи.


Виж целия пост
# 70
В озоно има промоция от днес Голямото лятно разчистване. Все още новите цени, не са видими при разглеждане общо на пъзели, виждант се ако са Ви в любими, или като се влезе в страниата на самия пъзел.
Виж целия пост
# 71
Cobble hill, 2000 части🐦🐤🌻🍐
Голяма красота! Благодаря, Тони!
Виж целия пост
# 72
Хихихи, голям кеф е накрая, нали Grinning
Виж целия пост
# 73
Честит имен ден на Мона Лиза, mimok_l, Mimi_Demi, maria62 и всички дами с красивото име Мария!
Нека Богородица закриля всеки дом!


Някой има ли мнение за марката Janod? Отдавна заглеждам тези:
https://www.ozone.bg/product/pazel-janod-ot-1000-chasti-romantic … stvie-s-tsigulka/
https://www.ozone.bg/product/janod-pazel-tigri-na-lunna-svetlina-1000-chasti/
Виж целия пост
# 74
Дааа, честити да са ни именичките! В здраве, с вдъхновение и устрем да си носите името!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия