
Весел празник!




Отварям 2000-ка на Равенсбургер от Весето и гледам, че е в два плика. Мале, така се зарадвах! Отворих единия и го изсипах в сортерите, след което отделих рамката. Почвам да я редя - абе, нещо не е цяла тая рамка => пак ровя в сортерите и изваждам още няколко парчета. Пак почвам да я редя - цъ, не става. Тука вече бях доста потресена от себе си и си казах "Антоанета, съвсем без мозък си останала - мисли какво не е наред!"
Отне ми минута-две, но накрая захапах и след проверка потвърдих - пъзелът не е разделен по вертикала или хоризонтала, ами просто не се е събрал в един плик и човекът е набутал остатъка във втори, ей така съвсем безпринципно! Така се изсмях, че ММ ме пита какво ми става
През главата ми не е минавало, че е възможно някой да постъпи по подобен начин с пъзел!
Отварям 2000-ка на Равенсбургер от Весето и гледам, че е в два плика. Мале, така се зарадвах! Отворих единия и го изсипах в сортерите, след което отделих рамката. Почвам да я редя - абе, нещо не е цяла тая рамка => пак ровя в сортерите и изваждам още няколко парчета. Пак почвам да я редя - цъ, не става. Тука вече бях доста потресена от себе си и си казах "Антоанета, съвсем без мозък си останала - мисли какво не е наред!"
Отне ми минута-две, но накрая захапах и след проверка потвърдих - пъзелът не е разделен по вертикала или хоризонтала, ами просто не се е събрал в един плик и човекът е набутал остатъка във втори, ей така съвсем безпринципно! Така се изсмях, че ММ ме пита какво ми става
През главата ми не е минавало, че е възможно някой да постъпи по подобен начин с пъзел!
Абсолютно всички пъзели, които купих тогава, май бяха 3-4 бяха така събрани, така че изключвам да е случайно.
Препоръчани теми