⚓ На пазар във Варна - тема 74 ⚓

  • 45 190
  • 740
# 660
Значи в месарските магазини има?
Знам, че звучи малоумно въпроса, но скоро не съм посещавала такива магазини, за това питам .

Има, разбира се. Ако искаш класическа пача- написаното горе от мен ще ти свърши работа. Винаги можеш и да импровизираш също.
Виж целия пост
# 661
По-скоро искам да е топла супа като за студените дни Simple Smile
Виж целия пост
# 662
  И в месарниците, и в някои по-големи супермаркети.
Виж целия пост
# 663
Даже в Лидл има к-т за пача.
Виж целия пост
# 664
От къде мога да купя комплект за пача?
Днес имаше в Билла, мисля че се намират и в Лидл.
Виж целия пост
# 665
По-скоро искам да е топла супа като за студените дни Simple Smile

   Както са ти писали - крака, уши. Някои слагат и джолан. Само гледай да са белички и чистички, да няма непочистени космарлаци, четина. Докато чистиш, ще ти се отяде.
Виж целия пост
# 666
Има ли някой без ток в момента в града?
Виж целия пост
# 667
В моя не. В район "Одесос" съм.
Виж целия пост
# 668
Има ли някой без ток в момента в града?
Преди малко приятелка каза, че в Аспарухово премигвал.
Виж целия пост
# 669
Има ли някой без ток в момента в града?
Преди малко приятелка каза, че в Аспарухово премигвал.
В кой район на квартала?
Виж целия пост
# 670
За Възраждане 1, но се оказа, че на етажа имат ток, както и асансьорите.
Най-вероятно проблема е у нас. Все още нямаме. Ще трябва да викам майстор.
Виж целия пост
# 671
Във фейса разправят, че светофара на Лидл окръжна бил паднал...
Виж целия пост
# 672
Отново с въпрос: моля за препоръки за часовникар за почистване на часовник, смяна на стъкло и каишка.
Виж целия пост
# 673
Отново с въпрос: моля за препоръки за часовникар за почистване на часовник, смяна на стъкло и каишка.

 Гранд Мол има часовникар. Това се сещам за момента.
Виж целия пост
# 674
На Битоля също има. Както и един възрастен арменец на Державин.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия