Търся електронна книга - 44

  • 95 050
  • 735
# 630
Джефри Арчър - "Детектив Уилям Уоруик" - 4 книги
ТУК
Виж целия пост
# 631
А дали някой има другите книги на Ела Мейс , освен ,, Да обичаш Джейсън Торн'' ? Гледам, че има ел. вариант .
Виж целия пост
# 632
Напоследък колкото книги отварям ми дава грешка . Аз имам 1000 и файла . Възможно ли е да е от това ? Не знам защо така ..

А пише ли каква точно е грешката? Някакъв текст, нещо.
Виж целия пост
# 633
Напоследък колкото книги отварям ми дава грешка . Аз имам 1000 и файла . Възможно ли е да е от това ? Не знам защо така ..

А пише ли каква точно е грешката? Някакъв текст, нещо.

Грешка и Пише Сара Джио и там нещо си още с черен екран .

ПС : Още един въпрос и моля не ми се ядосвайте .

* За тия които четат на телефона или таблета . Къде си съхранявате прочетените книги . Аз съм изчела доста и за да не ми висят в програмата ги премахвам . Обаче ми се иска да ги съхранявам някъде - прочетените . Тъй като имам доста книги и Гугъл ще иска да плащам за определени МБ та мисля да си направя флашка .
Вие как ги съхранявате ?
Виж целия пост
# 634
От телефона прехвърлям на компютъра. От там може на флашка,но чак толкова не ми се занимава.
Виж целия пост
# 635
От телефона прехвърлям на компютъра. От там може на флашка,но чак толкова не ми се занимава.
И аз на флашка. Скоро мисля да ги "метна" на cloud.
Виж целия пост
# 636

* За тия които четат на телефона или таблета . Къде си съхранявате прочетените книги . Аз съм изчела доста и за да не ми висят в програмата ги премахвам . Обаче ми се иска да ги съхранявам някъде - прочетените . Тъй като имам доста книги и Гугъл ще иска да плащам за определени МБ та мисля да си направя флашка .
Вие как ги съхранявате ?
Аз книгите ги свалям на лаптопа и после ги качвам в драйва. Отварям драйва на таблета и оттам отварям книгата. Дори не знаех, че се съхраняват и на таблета - трябва да ги разчистя тогава.
Виж целия пост
# 637
Май и аз ще ги кача на флашка , че да не ми пълнят паметта на телефона . Хем да направя място за други. Ще си направя няколко картончета като списък на всички , които имам . Ще редактирам имената. Малко играчка , но пък ще ми е от голяма полза. Дори да трябва да изпратя на някой ще ми е лесно в намирането .
Виж целия пост
# 638
Здравейте! Търся "Ако пътник в зимна нощ" от Итало Калвино. Може ли ако някой я има да я изпрати?
Скрит текст:
Виж целия пост
# 639
Май и аз ще ги кача на флашка , че да не ми пълнят паметта на телефона . Хем да направя място за други. Ще си направя няколко картончета като списък на всички , които имам . Ще редактирам имената. Малко играчка , но пък ще ми е от голяма полза. Дори да трябва да изпратя на някой ще ми е лесно в намирането .
Аз съм ги разделила в папки по автори и във всяка папка по серии. Малко играчка, ама пък бързо намирам.

Чакайте и тук да сложа един сюжет, може пък да се намери името на книгата и автора. Та, търси се книга със следния сюжет:
Скрит текст:
Момичета, търся една книга. Чела съм я на английски преди време. Мисля, че е част от поредица. Сюжетът беше свързан с ранчо и каубой занимаващ се с коне. Семейството на главния беше богато и стълб в обществеността, а големият му брат футболна звезда женен за голямата любов на главния.
Тримата се познават още от гимназията, ама останали недоразбрани.
Та не мога да се сетя нито автор, нито име на книгата. Благодаря.
Виж целия пост
# 640
Здравейте. Търся електронните книги Моята Вина на Мерседес Рон
Виж целия пост
# 641
google drive предлага 15gb без заплащане към всеки gmail акаунт. Направете си колкото акаунти ви трябват. Качвате ги там и ги триете от телефона.
Виж целия пост
# 642
Май и аз ще ги кача на флашка , че да не ми пълнят паметта на телефона . Хем да направя място за други. Ще си направя няколко картончета като списък на всички , които имам . Ще редактирам имената. Малко играчка , но пък ще ми е от голяма полза. Дори да трябва да изпратя на някой ще ми е лесно в намирането .
Защо не си сложите в телефона микроСД карта. Качвайте книгите на нея. Една карта от 128 ГБ би събрала цялата ви библиотека и ще остане и много място за музика и снимки.
Виж целия пост
# 643
Госпожо Наскова, много ви моля да си разчистите пощата. Не мога да ви пиша на лични, тъй като сте стигнали лимита си
Виж целия пост
# 644
Здравейте!
Търся двете книги на Рон Кларк,някой може ли да помогне?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия