Забранената ябълка/Опасно изкушение/Затворник/Онур Туна и Севда Ергинджи/Нови проекти Тема 37

  • 61 215
  • 731
# 330

Виж целия пост
# 331
Здравейте Благодаря за споделеното
Злати честит Ви празник Честит имен ден и на празнуващите
Гледам сериала ама с руски превод ама става малко бавно Все повече става интересно с двете двойки особено на Онур - Месут  много му отива Мелиса
Севда за Вог

https://www.instagram.com/p/C0gsrOVsM86/?hl=en

https://twitter.com/vogueturkiye/status/1732373149168316771

Сияещи звезди · #SevdaErginci

Млади актьори, които напоследък завладяха публиката с блясъка си, разказаха пред Vogue Турция за своите лични пътешествия.

@sevdaerginci, която достигна до голяма аудитория с проектите, в които участва, каза: „Сега съм в момент, в който си спомням какво всъщност искам и не пренебрегвам това желание.“ казва той и вярва, че актьорската му игра се е подобрила, тъй като собственият му житейски опит се е увеличил.

Повече в броя #VogueTürkiye декември-януари 2023/24






Онур и други чакаха с танц Несрин да пристигне

https://twitter.com/idonnol/status/1732405025140343113
Виж целия пост
# 332
Здравейте!

Сташа Hug

Дари,благодаря за пожеланието,за новите снимки и инфо за Севда! Hug
Аз гледам сериала в сряда руската онлайн озвучка(докато има) и след това,когато има със субт. или двугласна озвучка!

хаштагът отново е #ŞahaneHayatim - Моят прекрасен живот



линкове на Фокс тв.
https://tr.canlitv.services/foxtv-canli-yayin
https://www.canlitv.me/fox-tv-canli-hd
https://canlitv.center/fox-tv-canli

руската озвучка се пуска на линка
https://vk.com/turkiee

Актуализация от официалния акаунт на сериала My Beautiful Life заедно с акаунта на канала Fox
Надпис: Готови ли сте за вечерта?


Виж целия пост
# 333
Коя ще победи





Виж целия пост
# 334
Ох, и Еда с такава чанта. Дали са истински или по-скоро реплики се чудя.

Шевал от концерта снощи.
Виж целия пост
# 335
Здравейте,момичета!



Благодаря за новите снимки. Flowers Hibiscus Еда с Руткай къде ли обикалят?

Онлайн озвучката от снощи и автопревод със субт.на 6 еп.
https://turkrutv.guru/moya-prekrasnaya-zhizn-6-seriya.html

Ако желаете описание на 6 еп. на руски ез. на линка,тъй като не разрешават копиране
https://kinosait24.ru/moya-prekrasnaya-zhizn-opisanie-6-serii-tureczkogo-seriala/

- Знаете ли кои хора уважавам най-много на света?
- Тези, които излязоха от болката, без да изгубят съвестта си...


Рейтингът отново е паднал...миналата седмица имаше мачове,а тази започна нов сериал снощи...да видим др. седмица как ще е...


на всички сериали от снощи..
Скрит текст:
▪TOTAL:

1. #ОснованиеОсман - 8.79% (+1.10)

6. #МояВеликолепнаяЖизнь - 4.57% (-0.19)

9. #ЗапахСундука - 3.73%

12. #КаменьЖеланий - 2.96% (-0.26)

▪АВ:

1. #ОснованиеОсман - 6.76% (+1.64)

4. #МояВеликолепнаяЖизнь - 3.82% (-0.84)

6. #ЗапахСундука - 3.45%

12. #КаменьЖеланий - 2.0х% (-0.30)

▪АВС:

1. #ОснованиеОсман - 8.08% (+0.16)

7. #ЗапахСундука - 4.50%

8. #МояВеликолепнаяЖизнь - 4.32% (-0.70)

11. #КаменьЖеланий - 2.89% (-0.66)

и от др. място

Total:
1. #ОснованиеОсман [ATV] - 8.79⬆(+1.10)
6. #МояПрекраснаяЖизнь [FOX TV] - 4.57⬇(-0.19)
9. #ЗапахСундука [SHOW TV] - 3.73🆕
12. #КаменьЖеланий [KANAL D] - 2.96⬇(-0.26)
30. #МояПрекраснаяСемья [TRT1] - 1.36⬇(-0.02)
AB:
1. #ОснованиеОсман [ATV] - 6.76⬆(+1.64)
2. #МояПрекраснаяЖизнь [FOX TV] - 3.82⬇(-0.84)
6. #ЗапахСундука [SHOW TV] - 3.45🆕
13. #КаменьЖеланий [KANAL D] - 2.00⬇(-0.30)
27. #МояПрекраснаяСемья [TRT1] - 0.97⬇(-0.30)

Накрая една новина...починал е бащата на Хилал Алтънбилек ...Да почива в мир.
Скрит текст:
#DZMnews
66-годишният баща на Хилал Алтънбилек, Оздемир Алтънбилек, който дълго време беше лекуван от рак в частна болница, почина вчера вечерта. Съпругата му Мехтап Алтънбилек, дъщеря му Хилал и техните приятели бяха видени да присъстват на обедните молитви в джамията Kylös Merkez Erdoğan.

На погребението бяха Керем Алъшък, Керем Чатай и Онур Туна.




Желая ви хубав и успешен ден!
Виж целия пост
# 336
Еда явно по магазини са обикаляли. Показва вече коремчето, в 20 седмица била.
Виж целия пост
# 337
Виж целия пост
# 338
Здравейте,момичета!



Честит празник на всички бивши, настоящи студенти и техните препопадаватели!
     Да изпием кафето си с настроение и да си пожелаем един страхотен петък!






📸 Дамла на снимачната площадка на 1 епизод на ''Kopuk'' 🎬


Желая ви приятен ден!
Виж целия пост
# 339
Севда.
Виж целия пост
# 340
Здравейте,момичета!



Миналата седмица ни пуснаха 3 фрагмана,а тази още не са пуснали 1 фрагман! Thinking

Пуснали са двугласната озвучка от студио Кирилица.Със субтитри по-късно излиза,докато се съберат парите.
https://turkrutv.in/moya-prekrasnaya-zhizn-6-seriya.html











Приятни почивни дни!
Виж целия пост
# 341
https://twitter.com/WhisperingStar_/status/1733454292663558365

Виж целия пост
# 342
Здравейте,момичета!







1 фрагман за 7 еп.


https://youtu.be/L0M92z4Qqnc?si=0eDzcXtW1tCsDIOa

Проблемите заобикалят Шебнем от всички страни!  От една страна, намерението на Онур да се разделят, от друга страна, признанието на Месут! Но дали Месут беше искрен в признанието си?

1 фрагман с руски субт.
https://turkrutv.in/moya-prekrasnaya-zhizn-7-seriya.html

Яшар Гюндем се присъедини към актьорския състав на сериала''МПЖ'' от 7 -ми еп.
Той ще играе ролята на Бора - адвокат, стар приятел на Айсел (Сумру Явруджук)




Желая ви приятна неделя!
Виж целия пост
# 343

Виж целия пост
# 344
Привет, дружки!

Отдавна не съм се появявала, но не ви изпускам от поглед.

Успях най-после да изгледам последната серия на „Моят прекрасен живот” и ми хареса. Става все по-заплетено и интересно. Динамичен е сериала и това ми допада, а има и доста забавни моменти.

Комисар Месут е много интересен герой. Загадъчен, на моменти  студен или респектиращ, а в следващия забавен и чаровен. Направо е неустоим, да му мисли Шебнем, след като й призна чувствата си накрая.

Много моменти от епизода ми харесаха: когато комисаря и Шебнем се грижеха за цветята  в неговата къща, телефонния им разговор на слушалки, който проведоха гледайки се от две съседни маси в кафенето, и разбира се вечерята за четирима, която беше изключително забавна. Месут беше много смешен, когато отвръщаше на предизвикателствата на Мелиса, макар че никого не заблудиха, че са двойка. Онур познава много добре Мелиса и веднага усети играта й, а Шебнем в началото наистина беше изумена какво може да прави умен мъж като Месут с фалшива жена като Мелиса. Но тя доста преигра с описанието на измислената им връзка и претопли манджата. Скоро Шебнем разбра, че знае много повече за комисаря от нея и се успокои.

Друго забавно нещо в епизода беше вълнението на Месут преди идването на Шебнем в дома му и подготовката за това. Оказа се страхотен педант, изглежда обсебен от реда и симетрията и това вероятно не ни го показват случайно. Хареса му отношението на Шебнем към цветята, начина по който се грижеше за тях и истински се наслаждаваше на присъствието й до себе си. Много добре им се получи и на двамата тази сцена и беше заредена с напрежение. Месут е много интуитивен човек и без да знае много за миналото на Шебнем,  усеща скритата й болка и жаждата й за одобрение и любов. Винаги са много хубави диалозите между тях и си отиват Онур и Хилял, хубава двойка направиха.

А финалът беше страхотен, направо бомба. Месут буквално шашна Шебнем с признанието си и поне за момент я накара да свали от лицето си маската на щастлива жена и да покаже истинските си чувства.
Очакваме продължението..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия