Забранената ябълка/Опасно изкушение/Затворник/Онур Туна и Севда Ергинджи/Нови проекти Тема 37

  • 61 215
  • 731
# 345
Здравейте почти обедно,момичета!



Дъга,благодаря за коментара! HugЛипсваш,наминавай по-често! Wink

Очакваме 2 фрагман,новите снимки и озета за 7-ми еп. на ''МПЖ''

Зад кадър на ''МПЖ''




Йълдъз в синьо..


и Зейнеп...


Биран Дамла


Скрит текст:
Влязох по-рано да пиша в темата,но се обади дъщерята на вайбъра.Доста говорихме,че внукът е болен.После съседката звънна и то стана обяд! Simple Smile
Желая ви приятен ден и хубава седмица!
Виж целия пост
# 346
Еда нещо ще снима. По тъмно е тръгнала.
Виж целия пост
# 347
Здравейте,момичета!


Новите снимки за 7 епизод на ''МПЖ''
















...и озета...
Проблемите на Шебнем никога няма да свършат! Когато се събужда сутринта и вижда общинските работници да копаят  в градината на къщата й, тя е много изненадана!Шебнем не знае какво да прави, когато разбира, че ще се извършват разкопки в гроба на Ниязи, наистина ли вече е в края на пътя?
Месут се чувства отговорен към Шебнем заради играта, която играе с Мелиса!Той решава да се срещне с Онур и да поговори!Този разговор обаче приключва неочаквано и с неочакван развой: четиримата заминават на почивка!Или този празник ще пренесе връзката между Месут и Шебнем в друго измерение?
Онур е много объркан, защото Мелиса поставя условие за развод!Какво събитие ще промени мнението на Онур, който мисли за последствията от решението си и не иска развод?





Желая ви приятен ден!
Виж целия пост
# 348



Еда пише, че тази седмица е на сет за бранд, който обича. Ще гледаме/може би реклама/ през 2024г.
Виж целия пост
# 349
Привет, момичета,
Успях да стигна до 6 ЕП. На МПЖ.
За сега ми е интересен, да видим колко ще останат, че рейтинга доста им пада. Надявам се между Шебнем и Месут да се получи чиста и пълноценна любов. Но как ще я измъква комисаря като разбере истината ?!?....Несрин в ролята на Мелиса ми идва малко скучна. Като Шахика беше много по интригуваща. Ще следя общата им почивка - ще е забавно.
Хубав ден ви пожелавам!
Виж целия пост
# 350

Виж целия пост
# 351
Прекрасна Несрин
 

 

Заедно с Онур Туна
Виж целия пост
# 352
Здравейте,момичета!


Благодаря ви за новите снимки, 2 фрагман на МПЖ и инфото! Flowers Hibiscus
Ще очакваме Еда в новата реклама, в която се е снимала за 2024 г.!

Днес отново е нашия ден за поредния епизод на МПЖ! Nature Dizzy
Да видим довечера ще има ли руска онлайн озвучка от тази група тъй като след няколко
епизода озвучката там става платена.Ако няма ще трябва да търсим от др.група във ВК!

Допълнителни кадри от 7 еп. на МПЖ,пуснати вчера




2 фрагман с руски субт.
https://turkrutv.biz/moya-prekrasnaya-zhizn-7-seriya.html





Ендер Челеби




Желая ви приятен ден!
Виж целия пост
# 353
Здравейте Благодаря за споделеното

Шевал е дала интервю на Петя Дикова и ще се излъчи в неделя  С нея ще дойде и Берк Октай  Ето и анонса

https://btvnovinite.bg/svetut/ekskluzivno-pred-btv-sheval-sam-ot … anala-zvezda.html





Виж целия пост
# 354
Здравейте дружки ,
Съжалявам ,че отдавна не съм писала , но ви чета и гледам сериала с голямо удоволствие , не разбирам защо пада рейтингът ...
Както писах ,,Онур '' - актьорът е доста по възрастен и му личи , поне да не го бяха правили съученик на Мелиса Satisfied, както и децата -  сладки са и играят добре  , но подборът не е ок . Комшиите си умират в сериалите да взимат светлооки и руси деца , които с нищо не подхождат на тъмните си сериални родители , а тук е обратното с тези светлооки ''родители '' . Аз обичам изпипани неща . 😋🤣 Понякога съм голям педант 😅
Скрит текст:
голям фен съм на Имението Донтън , харесвам и главната героиня - лейди Мери , и актрисата Мишел Дохърти , но постоянно ми се набиваха в очите нейните тъмно кафяви очи на фона на синеоките сериални  родители Satisfied 
До довечера Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 355
Gonca Vuslateri, Sevda Erginci ve Gözde Seda Altuner Sosyal Medyadan Gelen Soruları Yanıtlıyor

Виж целия пост
# 356
Здравейте! Hug

хаштагът е #ŞahaneHayatim- Моят прекрасен живот



според рускините началото на новия епизод е около19:30-19:45 ч.наше време
 
линкове на Фокс тв.
https://tv.ecanlitvizle.video/fox-tv-canli/
https://tr.canlitv.services/foxtv-canli-yayin
https://www.canlitv.me/fox-tv-canli-hd
https://canlitv.center/fox-tv-canli

ще има онлайн руска озвучка на 7 еп.
линк-https://vk.com/turkiee

снимки зад кадър












Виж целия пост
# 357
Гледам сега БТВ стори, пуснаха реклама с Шевал Сам, приканва да гледаме последните епизоди на Ябълката по канала, всяка вечер от 9:30.

Биран Дамла.
Виж целия пост
# 358
Здравейте,момичета!


 Докато си пием кафето нека да изпълним мислите си с безброй
хубави неща, които искаме да ни се случат и приветстваме новия ден.


Сташа, и аз започнах да гледам  БТВ Стори.
След като БТВ решиха да не излъчват турски сериали,преместиха ''Опасно изкушение'' по БТВ Стори от 21,30 ч., всеки ден(дори в събота и неделя).

Снощи гледах онлайн озвучката на ''МПЖ''. Пакизе(преводачката) каза,че от др.седмица озвучката вече ще е закрита!

... снимки от 7 еп.










Рейтингът продължава да пада...


На всички сериали от снощи...този новия сериал ''Sandık Kokusu'' доста се е покачил...дори в АВ е минал ист. ''Основанието Осман''...
Сценаристки са Мелис Дживелек и Зейнеп Гюр,които пишеха ЗЯ,а сега Шербета...и този...
Скрит текст:
▪TOTAL:

1. #ОснованиеОсман - 8.36% (-0.43)

2. #ЗапахСундука - 5.71% (+1.98)

6. #МояВеликолепнаяЖизнь - 4.38% (-0.19)

13. #КаменьЖеланий - 3.18% (+0.22)

▪АВ:

1. #ЗапахСундука - 6.47% (+3.02)

2. #ОснованиеОсман - 5.74% (-1.02)

5. #МояВеликолепнаяЖизнь - 3.63% (-0.19)

10. #КаменьЖеланий - 2.44% (+0.44)

▪АВС:

1. #ОснованиеОсман - 8.26% (+0.18)

2. #ЗапахСундука - 6.92% (+2.43)

9. #МояВеликолепнаяЖизнь - 3.70% (-0.53)

11. #КаменьЖеланий - 2.96% (+0.07)

и от др. място
▪Total:
1. #ОснованиеОсман [ATV] - 8.36⬇(-0.43)
6. #МояПрекраснаяЖизнь [FOX TV] - 4.38⬇(-0.19)
2. #ЗапахСундука [SHOW TV] - 5.71⬆(+1.98)
13. #КаменьЖеланий [KANAL D] - 3.18⬆(+0.22)

▪AB:
1. #ЗапахСундука [SHOW TV] - 6.47⬆(+3.02)
2.#ОснованиеОсман [ATV] - 5.74⬇(-1.02)
5. #МояПрекраснаяЖизнь [FOX TV] - 3.63⬇(-0.19)
10. #КаменьЖеланий [KANAL D] - 2.44⬆(+0.44)

Приятен ден да имате!
Виж целия пост
# 359
Еда
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия