Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са мненията за Медицинския център Фемина?
Какво е мнението за лекарството Флоражин?
Какви са препоръчителните лечения за гъбички по време на бременност?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са мненията за Медицинския център Фемина?
Медицинският център Фемина получи положителни отзиви от участниците в дискусията. Един участник спомена, че персоналът е внимателно подбран и повечето лекари са големи специалисти. Д-р Димитров беше специално похвалена като една от най-добрите във феталната морфология. Отзивите подчертават доверието в персонала и качеството на предоставяните медицински услуги.
-
Какво е мнението за лекарството Флоражин?
Лекарството Флоражин се споменава в контекста на лечение на микробиологични проблеми по време на бременност. Един от участниците споделя, че им е било препоръчано от техния лекар и те са разстроени заради резултатите от микробиологичното изследване. Друг участник приема Flora-Jin и се надява, че ще помогне. Важно е обаче да се консултирате с лекар преди приема на каквито и да било лекарства, особено по време на бременност.
-
Какви са препоръчителните лечения за гъбички по време на бременност?
Участниците в дискусията споделят различни методи за лечение на гъбички по време на бременност. Един участник споменава, че се е лекувал с Fluconazole, докато други предлагат използването на сода за промивки и душове. Освен това се споменават лекарства като Bioparox и Tantum Verde за локално лечение на гърлото. Важно е да се консултирате с лекар за най-подходящите методи за лечение на гъбички по време на бременност.
-
Какви изследвания се препоръчват по време на бременност?
-
Нормално ли е урината да се утаява по-бавно по време на бременност?



.... Гаденето доста ме притесняваше през цялото време, ноо се справииих!!!!
и да започнат най-после блаженните дни на кротко бременеене и похапване с наслада...
Имам някакви гъбички, нещо си остерио... забравих какво беше точно и още нещо. Каза, че тъй като не е добре на този етап да се лекувам с каквото и да е да си взема само Флоражин (10 таблетки) и след 2 седмици да се видим. Ох,много се ядосах. Така ми се искаше всичко да е наред. Има ли някой друг, който да ползва това лекарство?
А за списъка и аз съм на24г.
.
затова,че не съм му се обадила.



, а сега щом и от вас имам удобрение е ясно, че там ще се ходи на 3Д
.
, много сте милички и наистина ми помагате, особенно като гледам как всички работите, пътувате с коремчетата и с гаденето и се справяте, наистина ми давате сили и аз да се боря с уроците, още малко остана...