АС и други романтични К-драми - тема 4

  • 21 635
  • 736
# 390
Ето, сега и на руски намерих само 1 епизод. Въобще аз съм кошмарен случай...Flushed
Ето тук на руски целият, дублиран и със субтитри. Mr. Sunshine 
Благодаря, Данифин1! Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 391
Уинона, като не откриваш нещо не се притеснявай да питаш тук, все някой ще отговори. 🙃Вярно, Господин Слънчице го няма целият за гледане онлайн. Аз открих малко повече - 6 епизода с бг превод, но пак не ти вършат работа...

Рори, за персонализираното съдържание в Ютюб не се учудвам изобщо - и при мен е така, схрускам ли бисквитките ми излизат все неща близки до онова което съм търсила по-рано. Бел пък сподели веднъж, че сериал обсъждан тук ѝ е излязъл там без да го е търсила, това вече ми е странно, не ми се е случвало сякаш...
Бел, тиха си тези дни. Как си?
 
Въпрос в Стани богат отпреди минути 🤪
Скрит текст:
Виж целия пост
# 392
Може и аз да съм била, защото нещо, което вие сте гледали и обсъждали, а аз изобщо не съм го търсила ми беше поднесено от ютуб при първо влизане за деня.

Белл, как си?
Виж целия пост
# 393
Уинона, като не откриваш нещо не се притеснявай да питаш тук, все някой ще отговори. 🙃Вярно, Господин Слънчице го няма целият за гледане онлайн. Аз открих малко повече - 6 епизода с бг превод, но пак не ти вършат работа...
......................
 
Въпрос в Стани богат отпреди минути 🤪
Скрит текст:
Благодаря, Маргарита! Вече ми е неудобно - кой какво прави, аз все питам ли, питам...Ще ви омръзна!
За соджу -то: и аз наострих уши какво ще отговори госпожата. Simple Smile Само се изненадах от Билалов, че е високо-алкохолно питие. Знам, че има и по-нисък градус. Май тук в темата беше писано...
Виж целия пост
# 394
Така, така, соджуто в две разновидности го произвеждат - с повечко и с по-малко градуси.
----------------------------------------
Клюкарската ми душа не издържа. Примъкнах си тук едно видео с броя последователи в инстаграм на айдълите от момчешките групи. Моичките са в челото, ВИ няма кой да го стигне. А ако се чудите защо ми го няма баш Куки, то е защото преди няколко месеца си изтри инстаграм профила и пристана на ТикТок.

Виж целия пост
# 395
И аз се изненадах
от коментара на Билалов че Соджуто е с високо алкохолно съдържание. Като гледам как масово се лее някак си мислех че е почти като бира, а и често питат по ресторантите им "бира или соджу?" което също ме водеше в такава посока.
Гледах Лечителят днес и много се радвах на Джи, много е сладко това момче. На първо гледане на  този етап  някак реших че актьорът е някак чувствителен и сякаш срамежлив, а по това което писахте наскоро за участиуто му в едно риалити, сякаш показва че е точно такъв.
Посмях се ситната Минка как го влачи за ръка и го нарежда  да я нарича "шефе", а той 2 пъти колкото нея и я гледа от високо. Тази вечер май ще я спасява от пиянството и и дрънкането за динозаври, че и конското на баща и ще изтърпи😂

И аз не знам как съм, май ме е налегнала депресия, а и Левоксата която пих след изписването много я обвиняват в това... Днес изминах 500 метра и доста се задъхах и изморих и това съвсем ме сдуха. Сигурно ще прозвучи детинско, но още не смея да пусна компа, че докато гледах 5-та серия на Силната се влоших, и така и си останах на средата на серията, сега някак ми е страшно и съм само от телефона...
Виж целия пост
# 396
Аз пак към соджу-то тръгвам...Не, че ми се пие, де?! Simple Smile Май четох някъде, че се предлага в бутилки от 300гр. В Романтичният доктор двама ГГ бяха заседнали на соджу и споменаха за 8 бутилки в превода. Не, че не се натряскаха, но да пиеш литър силен алкохол и да оперираш на следващия ден е просто абсурд! Затова , мисля, че понякога се предпочита по-слабия вид напитка.
Виж целия пост
# 397
Вече ми е неудобно - кой какво прави, аз все питам ли, питам...
Питай. Тъкмо ако получиш отговор на въпроса си ще бъде от полза и за друг Wink

Бел, нищо човешко не ти е чуждо... Нормално е да ти е сдухано и още да ти е страшно като се връщаш към онзи момент. Не е нещо което ще отмине за дни, но дано макар и постепенно започнеш да усещаш подобрение.

Джи по принцип ми е много симпатичен, страхотни са с Минка в Лечителят, но повече така и не успях да си набележа нищо с негово участие... Някакви си мои убеждения след като изгледах половината от Подозрителен партньор, че едва ли не навсякъде го играе срамежлив и малко смотан и оттогава неговите сериали ги заобикалям. Embarassed

Понеже не съм гледала Гоблин реших да поправя грешката 🙃 Вярно, партньорството между мъжете в сериала е по-впечатляващо.


Единият (Гоблина) и да иска не може да забрави, другият (Жътваря) не може да си спомни нищо от предишния си живот. Дори и името си. Обърна се към девойката на Гоблина за съвет как да се представи на онази по която въздиша и тя без да мисли дълго му даде три варианта , които момичетата непременно биха харесали 😂: Хьон Бин, Уон Бин и Ким У Бин  (този третия също е актьор навярно, не знам дали съм го гледала или просто някой е коментирал нещо).
Първите двама често се случва да ги споменават по сериалите, ето че и в този не са пропуснали...
Виж целия пост
# 398
Тази вечер и аз успях да видя малко повече от Лечителя, вкл. дрънкането за динозаврите. Естествено си проспах и нещичко. Ами не съм виновна. То пък в толкова късен час трудно се остава буден пред телевизора.

Белл, да се пазиш! Стой си само с телефона, щом гледането на компа ти причинява дискомфорт. И не се изхвърляй толкова да ходиш далеч. Още не си укрепнала достатъчно, колкото и да ти се струва, че ще се справиш с физическите предизвикателства.
Виж целия пост
# 399
Нося ви забавно филмче. Главния е трепач според кой как го разбира.
Част 1 слагам, а другите две тръгват автоматично след нея.
https://www.vbox7.com/play:37ff9732d0

Слагам музиката към Hero 2012
https://youtu.be/w0gVWw8pNu4?si=D6SPeDpk8TJQl9C1
https://youtu.be/ZvUZWmTqecM?si=iUiO1psMOHTM2nY-
https://youtu.be/nFgkxa7KlBo?si=lnefgoB7zYh0_WNS
https://youtu.be/Dlnngml6JCE?si=hQCRomZBPLAjCt0Q
https://youtu.be/8s1Kw0suDAk?si=6idi1S20e8sZFLZM
Виж целия пост
# 400
Марги, на мен тоя диалог за Биновците ми беше излязъл в Шортс😂 Така разбрах че ТГ, Наследниците и Гоблина са продукт на една и съща сценаристка.
И третия от споменатите красиви  Бин-овци  Ким У Бин също го знаем - това е втория кандидат за сърцето на скръбната девойка от Наследниците, който рязко се разхубави като му направиха бритон. Често ми дефилира и той в Шортс, доста добре изглежда и той. Мисля че наскшро нещо беше лъснал в медиите с любимата си жена, ако не греша май се бяха оженили набързо или на там отиваха нещата...

Много готин тандем главните мъже. И аз четох че броманса в Гоблин е много на ниво.
Виж целия пост
# 401
winona, соджуто може да е с между 12 и 50% алкохолно съдържание. Това, което гледаме по сериалите, е с 12% (бутилките са по 350 мл), то е най-популярното. Приятно е за пиене (аз харесвам повече ароматизираните му варианти).

Аааах, Гоблина и Жътваря... любимата ми двойка от целия сериал Joy Heart Eyes

Белл, не се насилвай, върви си по твоя ритъм (колкото и да е фрустриращо), днес малко, утре малко повече. Процесът е бавен и дълъг, но важното накрая е да се възстановиш напълно.
Ще се радвам Ким У Бин да се е оженил (или да са обявили сватба), ама май засега няма нищо официално (поне в неговия Инстаграм акаунт). Харесвам много и него, и любимата му (Shin Min Ah).
Виж целия пост
# 402
Снощи, в прилив на ентусиазъм, взех та се напънах да изгледам, освен каквото видях по Лейдито, и първи и втори епизод на Лечителя. Не съм много сигурна, предвид полусънното ми среднощно състояние, но нейде из снощните ми гледания и в Лечителя имаше реплика за някой от Бинчовците. Явно си е стандарт за сравнение често подхвърлян в сериалите им.
Днес съм си пуснала един ден отпуска специално за да побезделнича малко на слънце на терасата. И познайте, при нас е облачно. Mr. Green
Виж целия пост
# 403
Соджуто на вкус е малко като водка. Това, което най-много показват по драмите е под 20 % алкохол. Смесено с бира се нарича somaek, събирателно от so-ju и  maek-ju (бира). Другото популярно питие в драмите е макголи/мakgeolli, което е леко ферментирало оризово вино и е с около 6-9 % алкохол. Обикновено го пият в панички. Едно, такова, бяло на цвят.

Рори72, запознала си се с Канг Джи Хуан. За мен той винаги ще си остане най-добрият Хонг Гил Донг. В едноименният сериал също си партнира с главната от филма - Сонг Ю Ри. Добра актриса е, но е една от най-големите скумрии в целувките в к-драмите. А партньори в сериалите ѝ са били не е един и двама хубавци от актьорите.
За съжаление Канг Джи Хуан приключи с кариерата си заради скандал.

Ким У Бин и Шин Мин А са заедно вече 8 години, но още не са женени. Тя беше плътно до него по време на борбата му с рака. Двамата участваха в Our Blues, но не бяха двойка. Романтичните им връзки бяха с други актьори.
И с двамата има какво да се гледа. Като фенки на Джун Ки нея сигурно сте я гледали в Аранг и Магистрата.
Виж целия пост
# 404
Леле,  рак, та той е млад човек😳 Какво се е случило с него, виждам го в Щортс в класациите за красавци, че сега изглежда доста добре. Впечатленията ми от него са само от Наследниците, където също както и други ми беше по ярък от Минчо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия