Юлски Бебета 2023 - Тема 2

  • 24 057
  • 715
# 270
Бебето ми ставаше на такива петна от маслото на хип. Водата в страната ни е една от най-чистите.

Моето го мажа с wooden spoon и знам, че не е от него защото от както сме вкъщи го мажа. Ако беше щеше да е от самото начало.



Аз си мисля дали не е от хлора. Водата при нас тези дни мирише жестоко на хлор. Даже по едно време бяха казали за не се готви с чешмяната вода ако не е преварена преди това защото е опасно. И това един от 3те най-големи градове в България...
Виж целия пост
# 271
Здравейте! Вчера бяхме на контролен преглед и се притесних заради разстежа на обиколката на главата. Роден е през юни с 33 см, и вчера я измериха 42см, увеличаваме вит Д на 2 капки.
Вашите бебенца по колко см им е порастнала обиколката на главата?

При раждането е измерена 35см, на консултацията на трети месец беше 39см.
Виж целия пост
# 272
Бебето ми ставаше на такива петна от маслото на хип. Водата в страната ни е една от най-чистите.

Моето го мажа с wooden spoon и знам, че не е от него защото от както сме вкъщи го мажа. Ако беше щеше да е от самото начало.

Минти,точно така се развиват алергиите. Първо всичко е наред и след време след натрупване се появяват симптомите.

Като вече имаш алергия реакцията е веднага.
Виж целия пост
# 273
Бебето ми ставаше на такива петна от маслото на хип. Водата в страната ни е една от най-чистите.

Моето го мажа с wooden spoon и знам, че не е от него защото от както сме вкъщи го мажа. Ако беше щеше да е от самото начало.

Минти,точно така се развиват алергиите. Първо всичко е наред и след време след натрупване се появяват симптомите.

Като вече имаш алергия реакцията е веднага.

Ще пробвам да не го мажа следващия път, да видим. Обаче ако беше маслото, нямаше ли по цялото тяло? Включително ръцете и краката?
Виж целия пост
# 274
1+1  за човешкото тяло не винаги е 2:)
Виж целия пост
# 275
Как удължавате кратки дремки? Спи по 40 минути и се буди недоспала.. В последно време ставам като статуя - приспивам на люлеещ стол, чакам въпросните 40 минути да изтекат и междувременно не мърдам и започвам отново да приспивам, кошмар! А и ме е страх да не свикне на ръце да спи, вече е на 14 седмици почти... Има нужда от две дълги дневни дремки, но не успява... Това разваля и нощния сън...
Виж целия пост
# 276
С повиване.
Виж целия пост
# 277
В количка. С тази разлика, че 40мин е с доприспиването. Иначе 7.
Виж целия пост
# 278
И аз повивам, но съм запозната с феномена "40 минути" Grinning
Аз просто я полюшвам още малко в креватчвто и доприспивам.
Имаше период, в който всяка дрямка беше гушната в мен. Сега пък не иска вече. Иска сама с нейното легло. Така пе не се притеснявай, че ще я научиш на ръце. Сама ще се отдели, когато е готова. Явно още има нужда от теб Simple Smile

Иначе на нас йи е голяма мъка тоя рефлекс на Моро. Направо вече изпадам в истерия като я видя да се стряска. А вече се обръща и трябва лека полека да спрем повиването. Това обаче ще превърне сънят в мираж. Ужасена съм.
Виж целия пост
# 279
Ние затова сме по корем. Никакво повиване не може да го спре тоя моя  Худини, от всичко се измъква. В тъпата кошара изобщо не ми се занимава да го слагам, защото се изсухля към едната стена. В количката ми е най-лесно.
Тука стана 4 нощи е кошмар. Буди се по над 10 пъти. Снощи не знам дали и два часа имам сумарно да съм спала. И днес направих една 40 минутка с него, обърках режима на цедене и сега като се наспи няма готово мляко и съм пред истерия и аз вече. И усещам как ще си го изкарам на баща му, защото от две седмици му казвам, че искам един свободен час на седмица за мен, снощи питах пак кога ще се случи това с единия час и той ми вика "е то за един час какво ще направиш, я по-добре без него". Тъй на шега, ама както е шега, така още не съм видяла един час и не виждам да се планира кога ще го видя.
Виж целия пост
# 280
И при нас повиването не е опция, защото заема определена поза с ръцете при заспиване и съответно спане.
Didi_Bidi, планирай му го ти 🙂Няколко дни преди това му кажи и заяви, че имаш план за твоя един час. Успех!
Виж целия пост
# 281
Моето се обръща само докато спи. Буден ли е каквото и да правя не иска и не иска. Това нормално ли е? За сметка на това много гука. Направо не спира 😅
Виж целия пост
# 282
Ние пък въобще не се обръщаме 🙄. Като Ви чета чак взех да се притеснявам. Иначе с краката и ръцете сме шампиони. С тези крачета такова ритане пада, че направо имам чувството, че ще се откачат от ставите. 😊 Чак кошарата измества.
От много приказливите сме иначе и ние. ☺️ Времето на бодърстване през деня се увеличи.
Виж целия пост
# 283
Добро утро на всички!
Току що установих, че при натискане на пъпчето отвътре сякаш ,,скърца”. Такъв звук се чува. Малката е с пъпна херния заради непрестанния плач от коликите, но това е нещо ново. Звънях на педиатъра, но не ми вдига. Някой имал ли е сблъсък с нещо такова?
Виж целия пост
# 284
Мойто също не се обръща. Иска директно да става. Постоянно е на полупреса и ако докопа нещо е станал. Брат му тия неща ги правеше на 4м, туй на 2 🙈
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия