Instant Pot - тема 4 - мнения, рецепти и съвети

  • 62 573
  • 738
# 480
А как се приготвя леща белуга?
Виж целия пост
# 481
Боб, супи, когато има много течност, оставям на естествено освобождаване на налягането (и аз с една супа направих мазало).
Боб на програма соте кипвам, изплаквам, после слагам всичко, каквото съм решила (лук, моркови, домат, сол, олио, подправки), затварям и на високо налягане за 10 минути. После оставям налягането да спадне самО. Днес сготвих боб така, чуден стана.
Аз за всичко ползвам естественото освобождаване на налягането. Зависи какво готвя, но от 5 до 10 минути нагласявам времето и после оставям налягането на спадне самО.
Виж целия пост
# 482
Когато правя боб или такива пенещи се варива, оставам 10 мин. и тогава освобождавам. Иначе минава много време при естественото освобождаване.
Виж целия пост
# 483
Дами,

Можете ли да ми кажете има ли функция за бързо размразяване? Или директно готвите замразено? Става въпрос най-вече за месо. Моделът ми е комбиниран с еър фрайер.

Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 484
Аз съм варила замразено месо. Стана. После го сготвих.
Някъде прочетох, че може и пробвах.
Виж целия пост
# 485
Директно съм варила замразено месо, напр. цяло пиле, пил.  бутчета. Малко се увеличава времето просто.
Виж целия пост
# 486
На мен ако ми трябва примерно за пиле с ориз, примерно, си слагам за 10 минути на високо налягане и е ок.
Виж целия пост
# 487
Здравейте!
Обмислям покупка на instant pot duo, но не знам дали ще е подходящ уред за обичайните храни, които готвя? Печено месо (пилешко), разни печива (мъфини, баница, брауни, пица), манджи с месо и зеленчуци, от време на време спагети, скара (кюфтета, пържоли,), пилешки хапки. Често пържа пилешки сърца, дроб, воденички и свински черен дроб.
Виж целия пост
# 488
Здравейте!
Обмислям покупка на instant pot duo, но не знам дали ще е подходящ уред за обичайните храни, които готвя? Печено месо (пилешко), разни печива (мъфини, баница, брауни, пица), манджи с месо и зеленчуци, от време на време спагети, скара (кюфтета, пържоли,), пилешки хапки. Често пържа пилешки сърца, дроб, воденички и свински черен дроб.

Според мен - не. По добре фрайър и мултикукър. Имам комбиниран, но повечето запичам готвени неща и по-малко да пека, а ти искаш предимно да печеш в него.
Виж целия пост
# 489
Печено месо (пилешко), разни печива (мъфини, баница, брауни, пица), манджи с месо и зеленчуци, от време на време спагети, скара (кюфтета, пържоли,), пилешки хапки. Често пържа пилешки сърца, дроб, воденички и свински черен дроб.
Аз съм с Instant Pot DUO CRISP + AIR FRYER. От изброените само пържа пилешки сърца, дроб, воденички и свински черен дроб. тези не знам как ще се получат, защото не съм готвила. Пица може би с гориво блат ще стане. За останалите яхнии и печено е без грешка. Пилето на грил мъжете не повярваха че не е купено първия път.
Виж целия пост
# 490
За печените неща, едва ли ще си доволна, ако очакваш да е като грил и количеството, което се побира, не е голямо, но това зависи колко души сте.
Имам комби модела Про крисп и много го обичам, но картофки, печени меса и подобни правя във фрайера. Баници, мъфини и подобни, пак във фрайера.
Със запичащия капак на кукъра, правя кекс и е супер, та със сигурност биха станали и мъфини.
Виж целия пост
# 491
Здравейте!
Обмислям покупка на instant pot duo, но не знам дали ще е подходящ уред за обичайните храни, които готвя? Печено месо (пилешко), разни печива (мъфини, баница, брауни, пица), манджи с месо и зеленчуци, от време на време спагети, скара (кюфтета, пържоли,), пилешки хапки. Често пържа пилешки сърца, дроб, воденички и свински черен дроб.
Ако трябва да избирам и да бъде само един уред-бих взела air fryer  (голям,който запича от горе и от долу)
Ако имаш възможност за два уреда-бих взела и мултикукър и air fryer
Виж целия пост
# 492
За баница и пица ползвам фурната (пица може евентуално с готов блат, баницата иска обръщане и става малко). Всичко друго описано правя в Дуо крисп+АФ и отделен фрайер (и в комбито става, но е по-малко количество). Комбито го ползвам на функция печене за кекс, мъфини и ястия, които първо се варят, после се запичат (мусака, пататник, пълнени чушки и т.н).
Виж целия пост
# 493
По мое мнение, мултикукъра е тенджера под налягане и такава за бавно готвене. За мен не замества пърженето и печенето. Малък е обема, дори и на 7.5 л.
За супи и яхнии е прекрасен, за риба също. Не ми замества фурната и фритюрника.
Виж целия пост
# 494
Този кекс е правен в пота

И чушки пека.



И курабийки
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия